Skocz do zawartości
krzypaw

Powrót starych ale dobrych kart

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj cytaty jakie dalem odnosnie dzialania gier na 9100 , ludzie przynajmniej moze beda wiedzieli zeby niesluchac niekompetentnych osob ktore radza ta karta bo niby wszystko na niej chodzi . czarno na bialym dalem problemy osob z ta karta ...... a ci pseudo fachowcy dalej twierda ze jest inaczej

dobra jestem pseudofachowcem, ale jakoś gdy miałem 9100 to jakoś wszystko działało ok. pk również. może to z ciebie jest taki fachowiec że nie umiesz sobie z nim poradzić[czytaj wgrać sterowników].

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje olac tego dzieciaka. On lubi takie wojny rozpetywac, chociazby:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=560...=asc&highlight=

lub

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=659...ghlight=#659003

 

Oprocz tego jest super fachowcem:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=670...ghlight=#670214

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=636...ghlight=#636170 :lol:

 

Ja nigdy nie powiedzialem, ze jestem fachowcem, ale mam tego Radka i nie mam z nim problemów. Do tego pamiętam czasy, kiedy na forum było baaardzo duzo osob z tymi Radkami i niewiele narzekalo. Jezeli ktos tu sie ma uczyc, to ty - sadzac po poziomie twoich innych postow. A teraz skoncz juz te fochy i przestan macic na forum. KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt czasem są problemy ale nie ma problemów nie do rozwiazania z tą kartą. [...] Wszystko bedzie działać i działać bardzo dobrze za nieduze pieniadze i karte uwazam za lepszą od wszelakich 3 ti200, ti500. No ale robot oczywiscie jesli skonczyłes edukacje z komputerem na poziomie klikania myszka i bezsensownego ciupania w gierki jak przedszkolak to gratluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk niby za co ?? banuj tych ktorzy mnie tu wyzywali od idiotow itp ? juz ci napisalem nie ja jeden ze jestes najbardziej aroganckim moderem . A TERAZ O PROBLEMACH z 9100 - CYTOWALEM WYPOWIEDZI ROZNYCH OSOB - a wiec jak widac one nie moga sobie z ta karta poradzic , ale widze ze do was to nie dociera w zaden sposob . mam kumpla i wiem ile czasu mi zajelo zanim te gry zaczely wogole chodzic . ze wam sie chce zmieniac stery , kombinowac itp wasza dzialka , ale po co innym utrudniac zycie?? niech maja lepsza i tansza karte jakas jest gf3 titanium , a nie ten bubel do ktorego ati za bardzo sie nie przyznaje i zapomnialo juz prawie o nim , I CZEMU zmienili nazwe skoro BYLA TO WG WAS TAKA WYPAS KARTA ?? jakos nikt nie pisze ze na gf3 cos mu nie chodzi wiesza sie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do bana jeszcze . zgodnie z zaleceniami miope , zreszta chyba najbardziej spoko moderatora , powstrzymuje sie od tego zeby komus ublizac itp , trzymam sie jak najbardziej zasad forum , wiec nie rozumiem was . ZA TO ZE UWAZAM 9100 za badziewena karte mam dostac bana? nie sadzicie ze to troche smieszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bana to zadecyduje grono moderatorskie więc ode mnie "zmykaj"

co do jego słuszności to ja nie mam wątpliwości - rozwalasz każdy temat dotyczący ati vs. nv, żeby nie było znam się na rozwalaniu tematów dobrze, bo sam to kiedyś robiłem :roll: ale wyrosłem z tego, co proponuje także Tobie.

co do 9100 to jest to według mnie najbardziej problematyczna karta z całej serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu zmienili nazwe, to juz Ci napisalem. Nawet czytac nie umiesz ?

 

Co do problematycznosci 9100 - masz racje, jest to najbardziej problenatyczna z kart ATI, ale nie jest to bubel i nie mozna mowic, ze nie warto jej kupowac. A poza tym, to nie jest topic dotyczacy problemow z R9100 w grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi wlasnie ze to JEST NAJBARDZIEJ PROBLEMATYCZNA KARTA - od poczatku to pisze przeciez , ale grono fachowcow sie nie zgadzalo z tym . i nie rozwalam kazdego topika , nie przesadzajmy , a na pewno nie jest to moja intencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienili bo tego gowna nikt normalny nie kupowal , proste . gdyby schodzilo po co mieli by to robic , a ze napisali tak a nie inaczej - marketing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot, moim hobby nie jest wywalanie userów i nie sprawia mi to żadnej przyjemności, ale od czterech dni są same skargi na Ciebie, wprowadzasz niezdrową atmosferę do każdego topicu dotyczacego nv vs. ati, a my nie możemy tego tolerować

od czasu gdy ja i ajadaho daliśmy sobie spokój z takimi wojnami było spokojnie, ale pojawiłeś się Ty i robi się syf

proponuje Ci z większym dystansem podchodzić do tematów dotyczących ati i nv, a nikt się Ciebie nie będzie czepiał

EOT

ja już wszystko powiedziałem w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot, to że problematyczna to nie znaczy że nie można na niej grać w żadną gierkę, i piszesz że mieli ją twoi koledzy a w tym topicu ludzie piszą że sami ją mają, a poza tym jeśli piszesz że się z kimś nie zgadzasz to napisz i koniec a nie wciągaj w wojny ati vs. nvidia bo to było wiele razy już od dawna i jeszcze żadna się nie rozstrzygnęła definitywnie.

zakładając ten topic miałem zupełnie co innego na myśli niż się w tym temacie znalazło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie w bardziej spokojny sposob czasami wyrazac swoje racje . tyle ze tu nie powinno byc zadnej wojny , ale uzytkownicy 9100 sa zaslepieni , i nie widza ile im cytatow wkleilem osob ktore maja problemy TYLKO z painkillerem i to tylko z paru stron topiku . ONI DALEJ swoje ze karta jest super , bezproblematyczna itp . tylko ze ich jest paru a ja sam - wiec im razniej poprostu- takie towarzystwo wzajemnej adoracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poprostu chodzi o to zeby nie polecac tej karty - jako dobrego wyboru dla kazdego - bo nim nie jest . doswiadczony uzytkownik moze miec czas i chcec instalowac probowac ustawiac rozne stery itp , ale wiekszosc ludzi oczekuje spokojnej gry bez problemow. a to oferuje im chociazby gf3 titanium , karta lepsza i tansza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj , nie ma sensu porownywac b dobrych kart jakimi sa gf3 i gf4 titanium do tego mega bubla

znasz inne slowa poza : bubel ?

Sam masz kompa na bazie bubla jakich malo ( vide: ASROCK :lol: :lol: :lol: ), a szydzisz niesustannie z innych.

Do wszystkiego sie przy.... ierniczasz i cisnienie spokojnym ludziom podnosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ja mniej cisnienie podnosze tym co pisze , niz ci ktorzy mowia do mnie itiota itp ? czy bardziej bola cie sprawy komputera czy jak ktos ciebie obraza . a co do bana , bedzie trudno - forum jest tak jednostronne ze pewnie go dostane . tak jak ajdahoo nie raz , w koncu kto smie powiedziec ze ati jest zle ten ma bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot :arrow: narazie jest 6-0

z racji tego, że raczej nie masz szans na wygraną zrobimy taką umowę;

wierzę, że Ci zależy na koncie, dlatego - obiecujesz porpawę (czyt. będziesz z mniejszym zapałem zabierał głos w sprawach dotyczących nv vs. ati, a najlepiej nie będziesz robił tego wcale - mi taka kuracja pomogła) w zamian ja osobiście zawieszam Ci ovoca, ale gdy znowu zaczniesz siać zamęt, lub będziesz chciał lać wszystkich na zlocie :lol: , to bana dostaniesz z miejsca bez omawiania tego tematu z innymi moderatorami

więc jak będzie?

i żeby mi jeden z drugim nie mówił, że moderatorzy są źli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok umowa stoi :) ja niechce nikogo bic - tylko mala osoba nie jestem , a ludzie mnie tu od idiotow wyzywaja , dlatego pytam sie czy tez w 4 oczy by byli tacy skorzy do tego . postaram sie poprawic , bo czasami fakt - specjalnie prowokowalem , ale jezeli ja mialbym dostac bana - to rozniez pare innych osob tez powinno - o ile mialby byc sprawiedliwe. sam mam ATI i uwazam ze karty od 9500 wzwyz nie maja konkurencji jezeli chodzi o wydajnosc , no ale nie 9100 - jak to niekotrzy proboja tu przedstawiac. postaram sie byc grzeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9100 nie jest moze wybitna jak na te czasy karta ale napewno jest lepsza od ti200 i nie sadze by ten radek był "bublem" gdyz w wiekszosc gier i tak pograsz jak nie na high to na medium,nie widze wogule sensu tej kutni.Takie jest moje zdanie ale pewnie "robot" znow dosapie swoje 5 groszy :P jesli moge to tez zaglosuje na "ban mode on" dla "robota" gdyz az odechciewa sie czytac te jego bzdety na temat tej wedlug mnie dobrej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok umowa stoi :) ja niechce nikogo bic - tylko mala osoba nie jestem , a ludzie mnie tu od idiotow wyzywaja , dlatego pytam sie czy tez w 4 oczy by byli tacy skorzy do tego . postaram sie poprawic , bo czasami fakt - specjalnie prowokowalem , ale jezeli ja mialbym dostac bana - to rozniez pare innych osob tez powinno - o ile mialby byc sprawiedliwe. sam mam ATI i uwazam ze karty od 9500 wzwyz nie maja konkurencji jezeli chodzi o wydajnosc , no ale nie 9100 - jak to niekotrzy proboja tu przedstawiac. postaram sie byc grzeczny

ze mną jesteś dogadany

sprawy już nie ma

a co do tego że mały nie jesteś to pomyśl

są wieksi od Ciebie, a ja też mały nie jestem :twisted:

nie sprowadzaj wszystkiego do przemocy

taki to już urok internetu, że każdy może sobie na każdego bez konsekwencji powyzywać

EOT :lol:

i jeszcze:

koniec postów na temat robot vs. reszta świata :evil:

następny post nie na temat leci wraz z autorem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec postów na temat robot vs. reszta świata  

następny post nie na temat leci wraz z autorem

Kucyk spokojnie, jesli post nie na temat ma lecieć to na pewno nie mój był pierwszy, ja chciałem tylko uratować bądź co bądź ciekawy temat o starych kartach a tu zaraz groźba bana. Nic by się nie stało gdyby go jakoś rozdzielić bo trochę się zrobił OT i stracił główną myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed 9600TX miałem Radeona 8500LE. To był mój pierwszy radeon. I byłem z niego zajeb... zadowolony. Nie miałem z nim przez 4miesiące żadnych problemów tak samo zresztą jak mój kumpel z 4Ti. Czasami w niektórych grach dawało się odczuć większą szybkość 4Ti. Ale, żeby coś z 8500 było nie tak to się nie spotkałem. Natomiast obiło mi się o uszy to, że z 9100 coś źle działało. I wiecie jaka była rada? Zmiana biosa na 8500. :D Trochę dziwne ale nie raz pomogło! :wink: A to, że radki 8500 ATi nazwało 9100 to było poprostu odgrzewanie zimnego kotleta. Przecież wprowadzając go ponownie na rynek musieli nazwać go wyższymi cyferkami. :lol: :lol: :lol: Ehh ten marketing. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając na główny temat, to ten 4Ti to totalnie zły interes. u mnie w mieście można jeszcze takie dostać za 400zł, co do 9100 do gdzieś go niedawno widziałem po 303zł [saphira ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...