Skocz do zawartości
krzypaw

Powrót starych ale dobrych kart

Rekomendowane odpowiedzi

oj robot ale ty biedny jesteś na prawde nie widziałem zeby kogoś tak bardzo bóg opuścił

 

ciekawe bardzo a za to nv swaja 3ti cały czas reklamuje ta?? a mi sie jakoś wydaje ze tez znika z rynku i nv tez juz pod nia sterów nie pisze, relkt ..a 3ti wydana w tym samycz czasie to do dzis jest swieza jak mentos ta?? i na 3ti jak najbardzioej da sie popykac w te najnowsze twoje gry tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co innym doradzac taki bubel to ja nie wiem .

a doradziles innym jakis inny bubel?, tylko nie pisz ze gf3ti uzywane po 3 latach to swietna oferta bo parskne ze smiechu, taka karta moze na drugi dzien juz nie dzialac to jest sprzet ktory na pewno byl mocno eksploatowany i wszystkie mocno krecone a co za tym idzie ich zywotnosc..., a zeby zakonczyc te dyskusje polecmy najlepiej Power Color, jakiegos mxa 4000, czy moze fxa 5500 najlepiej z 512 MB ramu. W ogole wez udowodnij ze potrafisz i polec mi cos do 400 zlotych, jak polecisz za 401 jestes spalony, chce minimum 10 sztuk, gwara, legalna, zobaczymy co polecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek 9100

R200

0.15 Micron

60 Million

dx 8.1

Vertex

Pipelines 2

Vertex shader version 1.1

architektóra 4 x 2

Pixel Shader

Version 1.4

 

 

3 ti 200

 

NV20

0.15 Micron

57 Million

dx version 8.0

Vertex

Pipelines 1

vertex shader v 1.1

architektóra 4 x 2

pixel shader version 1.1

 

 

i ciekawe która ma nowsze technologie i któa ma szanse dłuzej przetrwać na rrynku ??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko te 2 , ale to ze tak powiem sztandarowe przyklady . ludzie w polsce kupuja painkilera za 20 zl - no a na tej karcie nie pograja , czego wiecej chciec - ta karta o relikt przeszlosci - nawet ati juz olalo pisanie do niej sterow , a wy sie dalej zapieracie ze taka fajna . chcecie kupujcie - tylko po co innym doradzac taki bubel to ja nie wiem .

mi na herculesie 9100 w painkillera gra sie wysmienicie. Nie wiem czemu ciagle sie klucisz z uzytkownikami tej karty ktorzy ja cenia a sam jej nigdy nie miales.

 

PS topic jest bez sensu przez 4 strony klutnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec.

robot, jezeli zobacze jeszcze jednego twojego posta o r9100 w tym temacie to znikniesz z forum tak szybko jak tylko będzie to mozliwe.

 

Do innych> Nie zwracajcie uwagi na posty robota, bo jezeli wy bedziecie pisac o nim to on bedzie odpisywał i nie ma sensu ciągnąc tego dalej.

 

 

A jak juz jestesmy przy tanich kartach to wie ktoś moze czemu farcry na gf3ti200 gainwarda tnie się bardziej niz na 64 bitowym fx5200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...