Skocz do zawartości
teraw

win 2000 - duzo problemow

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zainstalowalem na sformatowanym dysku win 2000 pro + sp4.

mam z nim niestety duzo dziwnych problemow:

a) kompletnie nie dziala metoda przeciagnij i upusc - nie moge chwycic myszka zadnej ikonki, ani na pulpicie, ani w folderach.

B) r-klik na pliku, kopiuj lub wynij, przechodze do innego folderu, chce dac wklej, ale tam ta opcja jest szara

c) nie dziala windows update, ani aktualizacje atomatyczne

d) gdy probuje wejsc do katalogu windowsa, lub do program files, widze pusty folder

e)opcja wyszukiwania plikow nie dziala

f) w menadzerze urzadzen, gdy daje wlasciwosci jakiegos urzadzenia to one sie nie pojawiaja, jak chce zamknac menadzera, to pisze, zebym najpierw zamknal wszystkie strony wlasciwosci

 

system jest zainstalowny na partycji fat32, sprzet jak w podpisie.

----------

eit: wszystkie te objawy znikaja po restarcie, pojawiaja sie ponownie po kilku minutach od uruchomienia win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antywirusa mam na kompie, a win jest swiezo zainstalowany, przez kilka godzin nie zdazylem nalapac adwarow jakis.

 

skaner mks nie chce sie uruchomic, nowe okienko sie nie otwiera, a jaki klikne, to sie otwiera, ale puste i nic sie do nego nie laduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co opisales powodowaly w kilku przypadkach z ktorymi sie spotkalem wiry i trojany, i po przeskanowaniu kompow tym co ci napisalem powyzej problemy znikaly. brak mozliwosci wyswietlania wlasciwosci pewnych elementow systemu, brak mozliwosci robienia kopiuj-wklej ani mozliwosci przeciagnij-pusc (to prawie to samo) wskazuja na wira ktory ogranicza ci prawa administracyjne, a co do antywira: "nobody is perfect".

sprobuj jak chcesz jeszcze : http://www.pandasoftware.com/activescan/po...n_principal.htm

co do czasu: teks pod tytulem "mam swiezego windowsa" nie robi na mnie wrazenia :) , wystarczy ze miales backup czegos z wirem i go przywrociles ... osobiscie znam czlowieka ktoremu wystarczy 5 minut pracy do padu kompa po swiezej instalce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nobody is perfect".

my name is nobody :)

przeskanowalem kompa w poszukiwaniu wirusow - nic.

na wszelki wypadek zainstalowalem late od m$ przeciwko blasterowi.

wydaje mi sie, ze to jednak wina windowsa, moze jest jakas lata, albo cos?

 

--------

edit: pomimo braku blastera lata przeciw niiemu usunela wszystkie powyzsze problemy

wciaz nie wiem, na czym naprawde polegal klopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...