Skocz do zawartości
case

9800pro na pcb od xt i r360 oplaca sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Troche sie zamotalem :-). Sprzedaje mojego 9600 no i stwierdzilem ze 9800pro saphire bedize najlepszym zakupem. Za moich czasow :) byly pamieci 64bit i 128bit. Ktos kiedys powiedzial ze 128 od 64 wyroznia sie tym ze ma pamieci po obu stronach pcb, a skad bede miec pewnosc ze mam w reku karte 256bit`owa?? Oraz Z tego co czytam da sie przerobic 9800pro@XT. Tylko musi byc pcb z r360 -poprawcie mnie jezei sie myle :-) - w zwiazku z tym, czy sa w koncu jakies sklepy gdzie bede mial pewnosc ze dostane taka karte jaka chce dostac?

 

albo jezeli juz wyrusze po sklepach w moim miescie to czego mam szukac zeby znalezc pcb od XT i miec podejzenie ze to r360 (zagladanie pod radiator na 100% odpada)

 

Dołączona grafika

 

Czy takiego ulozenia konzdiorkow? :> Dzieki za pomoc...

 

dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clares jutro sie biore za zdjecie ramki,porzadne szlifowanie,kupie revolteki i bede podkrecał :-D

 

Szymon kup na nowym PCB ,adresy sklepow masz na forum .

 

pozdro

Jak masz mozliwosc to zapodaj jakies fotki i pochwal sie wynikami OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clares jutro sie biore za zdjecie ramki,porzadne szlifowanie,kupie revolteki i bede podkrecał :-D

 

Szymon kup na nowym PCB ,adresy sklepow masz na forum .

 

pozdro

Jak masz mozliwosc to zapodaj jakies fotki i pochwal sie wynikami OC

Zrzuty ekranu bedą na bank :-D,

Jak mi wyplaca pensje zainstaluje wodne,to dopiero ją wykręce,ale to za jakis czas.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumis to kiedy konkretnie sadzisz ze otrzymasz ta karte?? Moze sie po prostu wstrzymam z kupnem poki nie zobacze co naprawde jest w tym sklepie. Dzwoniles specjalnie zeby sie upewnic czy sa te karty z pcb od XT? czy po prostu przy zamowieniu zaznaczyles, przy potwierdzaniu zamowienia Ci powiedizeli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki. Zbieram kase i czekam tylko az powiesz ze ta karta sie przerabia i tez ja lykne :-). Pozdrawiam

 

ps. to jak to jest z tymi 128-256 bit - roznica w wygladzie?

 

ps2. czy radki 9800 sa naprawde bardzo,bardzo prado zerne? Zasilacz mam ten co w podpisie i ciagnie smialo ten sprzet co w podpisie. Jedynie co to mi 12V spada. Ale nie mam kasy na nowy zasilacz przez miesiac przynajmniej po takim zakupie. Czy jak posutawiam procek, maistrale napiecia na default, lub nizej ten zasilacz ma w ogole zsanse dac rade? Przy jakich zasilaczach dziala wam ta akartA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zapamietam ten obrazek :D dzieki. a co do zasilacza to chodzilo mi razcej o marke, czy koniecznie potrzebuje enermaxa 500W czy ten fortron 250W przez ktortki czas jest to w ogole wytrzymac- a jeszce raz przypomne ze jak na swoja moc nie jest zly ;> no i firma etz niezla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra poslalem gosciowi to zdjecie z tymi kondziorkami. Twierdzi ze karta wyglada tak samo i ze porownywal XT z tympro i wszystkie elementy wygladaja tak samo. No coz sadze ze juz chyba lepiej nie bedzie. Karte wiec zamawiam. Jest na hynixach 2.8ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli R9800pro na PCB od XT wygląda tak

 

Dołączona grafika

 

A R9800pro "zwykły" tak

 

Dołączona grafika

 

Chodzi mi o układ kondensatorów.

Jest zasadnicza różnica.

 

Czy jak kupię kartę na PCB od XT to na 100% będzie to karta na rdzeniu 360?

Bo jeżeli tak to wystarczy szukać kart z układem kondensatorów jak na zdjęciu pierwszym.

Ja kupiłem właśnie Saphira 9800 Pro na PCB od Pro (Pic 2), ale po zdjęciu radiatora ujrzałem rdzeń R360. Seriale na karcie i pamięciach sie zgadzaja (Hynix HY5DU283222A F-28 batch 411A, S/N powyżej 63041). Czyli mam 9800 Pro na rdzeniu od XT, ale PCB od Pro.

To w końcu moge to przerobić na XT (przez wymiane biosa), czy nie?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to moze to po prostu zalezy od farta i juz :-). Pytalem tez w tym sklepie czy moze sprawdic jaki jest rdzen :P ale RADIATOROW NIE SCIAGAJA :-(

To szukaj karty na PCB od Xt i wtedy na 99% powinien być rzeń r360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właście wróciłęm z tego niby sklepu.Sprawa wygląda tak ,to są te karty z R360,oni je przywąża z jakiejś hurtowni i zamowienia zawsze trzeba skladac do 12 i na drugi dzien po 14 jest karta.

Ja myslalem,zeto sklep i beda na miejscu,a okazuje się że to bióro ,a karty sie zamawia tylko.Cena kary 1089zł.

 

Gościu mi mówił ,że wszystkie radki sa na nowym pcb maja rdzen r360, pamieci hynix 2,8. Dopiero jutro jade po karte :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem właśnie Saphira 9800 Pro na PCB od Pro (Pic 2), ale po zdjęciu radiatora ujrzałem rdzeń R360. Seriale na karcie i pamięciach sie zgadzaja (Hynix HY5DU283222A F-28 batch 411A, S/N powyżej 63041). Czyli mam 9800 Pro na rdzeniu od XT, ale PCB od Pro.

To w końcu moge to przerobić na XT (przez wymiane biosa), czy nie?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jak masz rdzeń 360 to spoko możesz wgrać bios od XT

Powodzenia w kręceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie czy moze ktos z was juz kupowal w pc projekcie?Badz co badz jest to sprzedaz wysylkowa i chcialbym sie upewnic czy towar zawsze przysylaja zgodny z opisem i z zamowieniem i czy wystawiaja faktury vat.

 

Pozdrawiam.

Ja nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MODOWAŁEM NA RADKA XT STANDARDOWE USTAWIENIA CORE 411 I MEM 730 WIECEJ NIE PROBOWALEM .WYNIK JEST JAKI JEST BYŁ TEST NA ATHLONIE XP 2800+ 768 DDR DUAL I NA ASUSIE A7N8X-E DELUXE

W 3DMARKU 2003 W OD 6386 !

Wydaje mi się że to mało... czy to normalny wynik tak zmodowanego PRO@XT na r360 i pcb od XT???

(radek nie jest moj mam go na testy..)

proszę o odpowiedź bo bardzo mi na tym zależy dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...