Skocz do zawartości
case

9800pro na pcb od xt i r360 oplaca sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ... do mnie karta zostala wyslana we wtorek (tak przynajmniej zapwnia mnie sprzedawca) narazie jeszcz nic nie dostalem...powoli zaczyna mni krew zalewac... :( nienawidze tego

Skąd ja znam te ból :twisted: Też się wnerwiam jak cos zamawiam, a tu czekac trzeba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male sprostowanie dla Gumisia77777 - w komsadzie warunki realizacji wygladaja tak: zamowienia zlozone do 12 - realizowane sa TEGO SAMEGO DNIA i mozna odbierac towar po 14. ZAMOWIENIA ZLOZONE PO 12 - REALIZOWANE SA DNIA NASTEPNEGO PO 14... stad Gumis nie odebral karty tego samego dnia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarkPL Gdzie sa w krakowie od ręki?

Bo kurde nie wiem?

Możesz podać adres i nazwę sklepu?

Może można by cos taniej kupić na giełdzie komp na balickiej?

No własnie szukam takiej karty na pcb xt i r360..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male sprostowanie dla Gumisia77777 - w komsadzie warunki realizacji wygladaja tak: zamowienia zlozone do 12 - realizowane sa TEGO SAMEGO DNIA i mozna odbierac towar po 14. ZAMOWIENIA ZLOZONE PO 12 - REALIZOWANE SA DNIA NASTEPNEGO PO 14... stad Gumis nie odebral karty tego samego dnia.....

Komsad oczywiscie zgadzam sie w 100 % ,mój błąd

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiełm tego radka. Sprawdzałem mam rdzen R360 i pamięci Hynix 2.8 ns. Karta spoko chodzi na 420 mhz dla rdzenia. Załadowałem tez bios od XT http://koti.mbnet.fi/elixir/Radeon/XT/R360...-128/index.html

ostatni na dole. Wszystko chodzi git. Mam tylko jedna wątpliwość. Czy te pamiątki 2.8 ns na dłuższą mete wytrzymaja taktowania XT? słyszałem że potrafia niby na początku chodzić git a potem pojawiają się artefakty i trzeba mocno obnizyć taktowanie, aby zniknęły.

Mam zamontowanego silencera a pamiątki gołe. Max temp w stresie dla rdzenia to 52 stopnie na zegarze XT i pamiątkach na ustawieniach Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.4max.pl/produkt.asp?g=25&gg=19&id=262 takie jak od tego revolteca wystarczą? To są aluminiowe. Mam tylko 4 :( może ktoś chce odsprzedać kolejne 4? :) Te 4 mi pozostały bo nie zakładałem ich na gf4 kupiłem inne. Jak ktoś ma takie na zbyciu to chętnie odkupie za rozsądną cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie kupiłem kartę jak w temacie za 970zł (alegro ale odbiór osobisty :) )myślicie że to dobry zakup :?: -karta nowa na 24 msc gwarancji.Tak się zastanawiam bo w międzyczasie dostałem meila że niedługo ma przyjść jakaś rewolucja cenowa i pełnowartościowego 9800pro dostaniemy za max 800zł-więc teraz mam dylemat jechać po tą kartę czy dostać negatywa :) i czekać na tą ''rewolucje''(która według mnie już chyba była)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ClareS wszystko jest git. Mam słabo wentylowana obudowe a w pomieszczeniu było ponad 26 stopni. Przed założeniem szlifowałem spód a paste mam z dodatkiem srebra Titana. Na początku miałem ta dostarczoną z silencerem zmieniłem na tą ze srebrem i praktycznie nic się temp nie zmieniła.

 

Wróbel Kto Ci powiedział o rewolucji cenowej? ta karta w życiu nie zejdzie poniżej 900 zł! To są topowe karty one nigdy nie schodzą ponizej danego pułapu nawet jak nie są warte te 9 stów w stosunku do innych. Jak było z 9700 Pro? Przecież tą kartę jeszcze nie dawno widziałem gdzieś za 1400 zł przy cenie 1200 za 9800 pro. Taki jest marketing. Wiecie dlaczego Sapphire sprzedaje można powiedzieć Radki 9800 XT pod nazwą 9800 Pro? Bo nie mogą sprzedawać 9800 XT za 1100 zł bo ATI i inne firmy by się burzyły. A oni muszą się ich pozbyć. Dziś nikt nie kupi 9800 XT nawet za 1600 zł, jak może kupić Pro za 1100 (średnia cena) czy 2 razy wydajniejszego X800 Pro niewiele drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ja bym tego Radka nie kupił....

Sam zastanawiałem się nad zakupem R9800, mogłem ją mieć ze sklepu za 950zł..:D, ale wolę poczekać do września... wtedy kupię dobrą kartę GF6800, albo X800, któa mi będzie wystraczać na conajmniej 3 lata..

A te karty będą pod konec wakacji za około 1200-1300zł, a różnica międy R9800pro a X800/6800 jest ogromna..

Jak chcesz to mogę dac Ci cynk do sklepu gdzie możn akupić R9800 na R360 i pcb od XT( nowa dostawa) za 950zł, i masz pewnośc w 100% co do gwarancji i że karta nie jest używana..

A ten gość może sobie ją kupił, przesadził z podkręcaniem i sprzedaje .. jaka masz pewność odbierzesz i co?

Jeżeli jest to gwarancaj na jakis duzy sklep komp. to OK ale jak na jakis mały sklepik który dopiero co powstał, i za kilka mcy może juz nie istnieć to kto uzna Ci tą gwarę...?

Reasumując nie warto teraz kupywać dobrej karty, chyba że ktoś musi konecznie ją mieć natychmiast, ale jeżeli Si się tak bardzi nie spieszy to poczekaj... a nie pożałujesz..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jak chcesz to mogę dac Ci  cynk do sklepu gdzie możn akupić R9800 na R360 i pcb od XT( nowa dostawa) za 950zł, i masz pewnośc  w 100% co do gwarancji i że karta nie jest używana..

pozdro

Co to za sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF6800, X800 za 1200-1300zł -oj chyba nie :? A co do tego sklepu to interesujące tylko gdzie on jest bo jak będe miał jechać przez pół polski to mi się nie opłaci(a wysyłka mnie nie interesuję ponieważ mam bardzo zgryźliwą płytę nvidi i musiałbym sprawdzić działanie radka na miejscu)Naprawdę odradzacie tego radka 9800PRO>>XT za 970zł :?: :?: proszę o więcej komentarzy bo dziś musze dać znać czy ją biorę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak wiem wiem że jak ktoś jest naprawdę napalony na tego radka to moze i dla niego jest to okazja, ale jeżeli komus się nie spieszy to lepiej poczekać.... bo napewno sie opłaci...

Biorąc za przykład np karty oryginalne XT256MB, jeszcze kilka tygodni temu widziałem je za ponad 2,5 tysiąca w sklepie... a dzis mozna juz kupic nowkę za 1600, albo używkę za 1400(ASUS)....

 

 

Nie wiem czy Tobie wróbel spieczy sie bardzo z zakupem karty, ale jeżeli nie musisz miec pilnie takiej grafy to lepien poczekaj...

wiadomu jeżeli ktoś się przesiądzie z GF4, na R9800PRO to będzie go chwalił nad niebiosy:), ale jeżeli ma do porównania R9800, i GF6800GT albo X800PRO?XT to widac róznicę w osiągach....

Moim zadaniem X800 powinny być spokojnie za 1400-1500zł gdzieś we wrzesniu...a mieć taką kartę to kurde mercedesik:)) nie trzeba by go zmieniać długoo a R9800 szybciej się znudzi, i wdajnośc mniejsza...:/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze znacznie przesadzasz. x800 za 1500 zł?? Moze ale ja bym raczej stawiaj na koniec roku niz wrzesien..... Oprocz tego 9800xt za 256 mb za 1600 zł?!?! gzdie? Ja widze tylko 1900-2300 zł ceny w tym przedziale. A x800 jest juz troszeczke dostepny w polsce....i poki co ceny nie leca na leb na szyje. Wczesniej mysle wejda na dobre inne modele x... ceny tych sie ustabilizuja i wtedy dopieo mozna myslec o drastycznych obnizkach. JEzeli chozdi o mnie to uwazam ze 1000 zł za radeona 9800pro z mozliwoscia przerobienia go na XT to dobra cena i nie jest to znowu tak duzo w stosunku do mozliwosci tej karty a mozliwosci radeona x800 ktory kosztuje znacznie ponad dwa razy tyle.

 

ps. a jezeli anwet to skad wiesz ze we wrzesniu nie wyjdzie kolejny radeon. Ktory bedzie "mercedesik" i za dwa miesiace znowu spadnie o 500 zł i moze warto by na niego poczekac? A potem znowu nastepny i znowu czekac...i tak mozna do usranej smierci. A chyba nie powiesz ze raden 9800xt jest obecnie niewystarczajacy do pogrania....myslisz ze x800 starczy Ci na 3 lata? lol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no ja mogę komuś załarwić jak chce X800 za 1950zł.

Jak ktos jest chętny to niech pisze na priva.

Tyle że nie mówię tu o cenach markowych sklepów komp. typu sirus czy komputronik...

A XT to nic nadzwyczajnego.. dużo lepszą wydajność i klase ma GF6800,GT przy nim 9800XT wypada vardzo cienko,. więc jeszcze gorzej wypadnie 9800PRO/&@XT bo przeciez nie ma 256 tylko 128..:/ i nie jest powiedziane że na 100% da się zmodować, bo nikt na to nie da gwarancji ani jej nie uzna wrazie gdyby karta sie uszkodziła, a to równiez trzeba wziąśc pod uwagę...bo co wtedy?

MOD na XT to większe napięcie i większe obciążenie, więc po jakims czasie mogą sie pojawić niemiłe krzaczki...no i trzeba zamontowac min. VGA Silenta, i jakies dobre radiatroki na pamiątki(VGA 60zł, radiatorki 50zł=dodatkowe 110zł...

Nie wiem ale jestem tego zdania...

Tak czy tak jeszcze tydzien temu nie mozna było spotkac karty za 1000zł(R9800) ceny były min 1200 a teraz jest tego duzo i wszędzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tego duzo i wszedzie bo weszly x800, natomiast poki nie wejdzie cos nad x800 nie licz na wiekszy spadek cen. Poza tym nie kazdy ma mozliwosc zalatwienia jak Ty wszystkich kart taniej. Dodatkowo wczesniej mowiles zeby lepiej nie brac od obcych ludzi bo nigdy nic nie wiadomo...wiec ja bm od Ciebie nie wzial :-) no offence :P. zeby karcie nie dalo sie wgrac starego biosa to musialaby byc marta calkowicie. A jak sprawdza jaki karta ma bios, skoro juz bedzie nieczynna - musieliby ja wpierw naprawic, myslisz ze potem by ja znowu popsuli mowiac ze karta miala bios od XT? Watpie zeby z tym byly problemy :). Co do krzaczkow itd...to sadze ze kazdy tutaj karte i tak bedize podkrecac wiec zmiana chlodzenia jakby jest wliczona w cene. Jakbym chcial podkrecac x800 to pewno tez wymeinilbym radiator z wiatrakeimi zalozyl radiatorki na pamieci (jezeil by takowych nie posiadala) bo ten ktory bylby firmowo , zapewne nie dawalby rady, lub bylby za glosny, albo co zdarza sie chbya zawsze po paru miesiacach zaczalby buzcec. Nadal mysle ze nie ma sensu czekanie w nieskonczonosc. I jeszzce raz powtorze ze chyba za barzdo wierzysz w te x800 i 6800, szczerze watpie zeby wystarczyla Ci rok zeby grac calkowicie komfortowo...nie mowiac jzu o 2 latach czy "minimum 3"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...