Skocz do zawartości
kazik2000

Programy komitetów wyborczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to teraz oglądam to mi się słabo robi.

 

Patriotyczne pieśni w tle, demagogia na każdym kroku, populizm na pierwszym miejscu!

A już ten filmik samoobrony to mnie rozwalił :lol::lol::lol:

 

 

Parafrazując Rejs: "Oglądam tak i oglądam, że aż mi się chce wyjść z... siebie".

 

ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo zdenerwowalo, to co zostalo powiedziane na jakims wiecu wyborczym UW - mowila jakas piekna, mloda, nowoczesna nastolatka, a obok niej stary jakajacy sie Frasyniuk :) Ale wazniejsze, ze mowila, iz to koniec czasow kiedy bedziemy musili sie wstydzic za Polske, czas bysmy byli z niej dumni !

Naprawde mnie to zdenerwowalo, jaka z niej Polka, zeby mowic takie farmazony ? ja caly czas jestem dumny z Polski i jesli panowie z UW nie sa - to ich problem. Moim zdaniem glos na taka partie, to glos stracony. UW juz udowodnila, co pokaza inne partie w swoich programach ? byc moze metoda eliminacji dojde do tego, ze na zadna nie oplaca sie glosowac - bedzie to smutny moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj w szkole ( samochodówka ) były takie jakby wybory do parlamentu, podchodziłeś i kolesie ci mówili zaznacz 1 albo 5 8O Wiem, że w opcji nr. 1 była PO w opcji nr. 5 niewiem co było. Ale jak się potem okazało to wyniki były zadziwiające:

1. 93 głosy Samoobrona 8O 8O :kijem:

2. 45 głosów PO

i UWAGA :!: :!: 3 miejsce zajeło "Partia Ludowo-Demokratyczna Krajowa Partia Emerytów i Rencistów" znacie tą partię :?: :?: :lol:

 

Ktoś sobie niezłe jaja w szkole robił :mrgreen:

 

Filmików wyborczych nie widziałem :wink:

 

PS. Czytaliście http://info.onet.pl/932657,11,item.html :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-TATO A NA KOGO BEDZIESZ GŁOSOWAŁ ????????

+NA BIAŁO-CZERWONYCH YYYYYY

+CZYLI NA SAMOOBRONE YYYYYYYYYYY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jaka Partia Taki poziom ...czyli mniej niz zero ....

 

Rescectus !!!

 

Pozdrawiam .......

UW-Fan !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy wyborcze oraz "oferty" poszukiwane - żywe lub martwe. Oprocz smierdolenia o pieknej polskiej wsi, o powrocie do normalnosci itp -nie slyszalem i nie widzialem.

 

CHYBA O TO W TYM TOPICU CHODZI. ZWOLENNIKÓW KOGOSTAM - KONKRETY PLZ.

 

Chcialbym, aby Nasze wybory przypominaly to co jest tradycją w krajach "cywilizowanych".

 

off...

 

Mam taki filmik z referendum UE z zeszlego roku - pod ktorym podpisuje sie LPR. Jak bede mial czas, to wrzuce do zassania :-)

 

moze zacytuje

 

"... Nie sluchaj czlowieka tylko "Pana Boga".."

'.. I nie wyrzucajcie męczenników Polskich przed Europejskie wieprze..."

 

oczywiscie podobne perelki mile widziane.

na topic smiechu naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-TATO A NA KOGO BEDZIESZ GŁOSOWAŁ ????????

+NA BIAŁO-CZERWONYCH YYYYYY

+CZYLI NA SAMOOBRONE YYYYYYYYYYY  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

 

Jaka Partia Taki poziom ...czyli mniej niz zero ....

 

Rescectus !!!

 

Pozdrawiam .......  

UW-Fan !!!

najlepszy jest ten komitet wyborczy z tym cyborgiem co tak z kartki czyta i cos tam probuje gestykulowac (padnac ze smiechu mozna)

 

odnosnie samoobrony to tam wolno mowia wrecz dyktuja zeby wszyscy wyborcy "S" co maja IQ <0 (99% elektoratu) zrozumieli, szkoda ze niezauwazyli ze krowy i reszta trzody w gospodarstwie nie ma prawa glosu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-TATO A NA KOGO BEDZIESZ GŁOSOWAŁ ????????

+NA BIAŁO-CZERWONYCH YYYYYY

+CZYLI NA SAMOOBRONE YYYYYYYYYYY  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

 

 

!!!

no myslalem ze sie spultam jak obejzalem ta "reklame" co za tandeta i kicz !!!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie najlepiej powiedziec ze wszyscy to zlodzieje debile i nie pojsc na wybory

 

gratuluje takiego myslenia

 

To co zobaczyłem nie bardzo mnie przekonuje do kogokolwiek. Może Ty zaproponujesz jakiś sensowny i zgodny z rzeczywistością program z tych które lecą na antenie?

 

SAMOOBRONA roxx :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do parlamentu europejskiego powinno sie wybierac ludzi ktorzy beda godnie reprezentowac polske

 

a nie opowiadac jak beda wszystkich rozstwaic po katach

 

to co ze np lepper powie ze bedzie w parlamecie swietnie wlalczyl o poslke

skoro juz sam jego wyglad i krawat przynosi hanbe polsce

 

co do wyborow parlamentarnych

to sadze ze nie powinno sie wybierac partii na podstawie przedstawianych programow bo wiadomo ze wszystkie sa takie same

tylko wybierac myslac o tym co ta paritaia robila przez dotychczasowy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do parlamentu europejskiego powinno sie wybierac ludzi ktorzy beda godnie reprezentowac polske  

 

a nie opowiadac jak beda wszystkich rozstwaic po katach  

 

to co ze np lepper powie ze bedzie w parlamecie swietnie wlalczyl o poslke

skoro juz sam jego wyglad i krawat przynosi hanbe polsce

 

co do wyborow parlamentarnych  

to sadze ze nie powinno sie wybierac partii na podstawie przedstawianych programow bo wiadomo ze wszystkie sa takie same  

tylko wybierac myslac o tym co ta paritaia robila przez dotychczasowy czas

Więc w takim razie żadna partia nie spełnia tych kryteriów. Absolutnie ŻADNA z partii nie sprawdziła sie przez te 15 lat! I co dalej? (IMHO oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sadzisz ze lepiej pozwolic lepperowi rzadzic niz oddac wladze w rece np PO ??

co prawda ta partia ostatnio zmienia swoje oblicze na bardziej populistyczne ale dla mnie jest to jedyny rozsadny wybor

 

co prawda nie wiem jak ludze z UW kidys sie zachowywali bo w czasie kiedy mieli cos do powiedzenia mialem jakies 13 lat i mnie to nie obchodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to moze dobrze by bylo jak by samoobrona uzyskala zdecydowana wiekszosc bo odrazu okazalo by sie jacy sa naprawde

i znowu byly by przedwczesne wybory tyle ze juz bez samoobrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli bym wiedział że LEBER I VEL CURWIKI W OCZACH wygrają zagłosował bym na na wszystko poza LPR !! samoobrona to załamka i tacy ludzie do unii.a jak narazie nie chcę im pomóc nachapać sie kasy nikomu !!! nie będe miał kaca że te kacapy rządzą za moim przyzwoleniem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zwolennicy UW powiedza na ta sytuacje, ktora na poczatku przedstawilem ? Tezwstydziliscie sie za Polske ?

Co do wybierania mniejszego zla - PO, tylko dlatego, zeby Samoobrona nie wygrala - dla mnie to glupota, za taki wybor to ja podziekuje, juz wole zaglosowac na utopijny program UPR, niech sie pokaza spoleczenstwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze... jaki poziom wypowiedzi. Niestety ja doszedlem do takiego wniosku,ze nie mozna pozwolic wygrac samoobronie... dlatego bede glosowal na PO. Po pierwsze ich program jest moim zdaniem normalny. Podatek liniowy, to w koncu zaoferowanie bogatym dobrych warunkow do rozwijania biznesu. Co z tego, ze teraz biedni maja nizsze podatki, a bogaci wyzsze. Niby ok, ale biedni nie maja pracy dlatego, ze Ci bogaci nie chca tworzyc miejsc pracy, poniewaz jest za drogo. Pomyslcie w koncu, ze nie jest tak, ze pracodawca musi dac prace. On chce ja dac, bo kieruje sie mozliwym zyskiem, ktory osiagnie dzieki waszej pracy. Proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...