Skocz do zawartości
kazik2000

Programy komitetów wyborczych

Rekomendowane odpowiedzi

kazik, to Ci sie tylko tak wydaje, ze finanse padna. Podniesione zostana podatki np. na zywnosc, ceny pojda do gory, ale z drugiej strony spadna podatki, suma sumarow powinno byc lepiej. Niestety nie jestem ekonomista, dlatego nie wytlumacze Ci tego tak dobrze, warto by bylo przeczytac dokladnie program PO, bo wydaje mi sie, ze jest to jedyna partia, ktora moze cos zrobic na "dzien dzisiejszy".

Tak a ci biedni skad wtedy maja wziac na jedzenie oplaty, skoro teraz im brakuje????

Moze niech nasze pensje tez sie zrownaja z zachodnimi. Ceny juz zachodnie mamy.

Co do obnizenia podatkow, jedna wielka brednia.

Pojedz do szwecji i zobacz jakie tam maja podatki. Zaplakalbys sie.

 

Sikor zapomniales dodac watku o jakze przemyslanym Powszechnym Programie Prywatyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazik, to Ci sie tylko tak wydaje, ze finanse padna. Podniesione zostana podatki np. na zywnosc, ceny pojda do gory, ale z drugiej strony spadna podatki, suma sumarow powinno byc lepiej. Niestety nie jestem ekonomista, dlatego nie wytlumacze Ci tego tak dobrze, warto by bylo przeczytac dokladnie program PO, bo wydaje mi sie, ze jest to jedyna partia, ktora moze cos zrobic na "dzien dzisiejszy".

Summa summarum, mozna stwierdzic, ze o makroekonomii pojecia zadnego nie masz. To nie The Settlers, ze podniesienie podatkow da dodatkowe wplywy do kasy panstwa. Nasze stopy podatkowe sa juz niebezpiecznie blisko przekroczenie optimum w krzywej Laffera.

 

Nie jestes ekonomista, wiec juz tlumacze ;] Podniesiesz podatki, SPADNA wplywy do budzetu.

 

Reszta, z podnoszeniem podatku na zywnosc (ze co prosze?) i rownoczesnym spadkiem podatkow (jakich? kiedy? gdzie?) to niestety calkowity absurd i "dwoja" z logiki. Samo czytanie tygodnikow opiniotworczych jeszcze z nikogo ekonomisty nie zrobila.

 

Co do postawy prowyborczej, glosowania na liberalow etc. to pelna zgoda. Ale prosze, nie osmieszaj sie tymi probami wyjasnienia prawidel gosp. bo ciezko pozniej brac cie na powaznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor no to powiedz mi, czemu takim dziwnym trafem akurat jak odchodzilo poprzednim razem SLD, to wzrost PKB byla jako taki, przyszlo AWS-UW - wzrost PKB z roku na rok spadal, by na koniec ich kadencji przybrac smiesznie mala liczbe. Przyszlo znowu SLD - wzrost PKB znowu powrocil na dosc wysoki poziom. Zbieg okolicznosci ?

Zaraz, zaraz. Troszkę się zapędziłeś. Przed AWS rządziło SLD (czas prosperity na rynku). To co zrobiło z gospodarką AWS_UW przez lata swojego rządzenia to istna katastrofa. U progu przejęcia władzy SLD-UP miało katastrofalną sytuację na talerzu. Gdyby nie likwidacja prawie wszystkich ulg mielibyśmy drugą Argentynę!!! Bez urazy, klne na SLD, za podcinanie skrzydeł biedniejszym, studentom, emerytom, rencistom i Bóg wie komu jeszcze. Ale póki co zastopowali powiększającą się dziurę budżetową.  [....] :(

Pewnie, że nie jest to żaden przypadek. W makroekonomii nie ma efektów natychmiast. To, że za rządów SLD był wysoki wzrost gospodarczy jest pochodną działań wcześniejszych rządów.

BTW, to wzrost zaczął spadać już pod koniec pierwszych slduszków. AWS-UW objęła funkcje rządowe przy tendencji spadkowej. I tak jak pisałem gdzieś wcześniej trzeba było po nich sprzątać. Musicie też wziąć pod uwagę trendy światowe. Polska gospodarka nie funkcjonuje w próżni.

Co do dziury budżetowej, to nie jest prawdą, że została zmniejszona. To jest kit SLD. Jakoś nie przypominam sobie, aby za pierwszych rządów solidarnościowych, czy AWS-UW dziura budżetowa ocierała się o 55%, a jak niektórzy ekonomiści twierdzą o 60% PKB. To co twierdzi SLD należy brać z dużą dozą ostrożności. Jak można wytłumaczyć fakt niewliczania do dziury budżetowej dotacji (około 17 mld PLN) do funduszy emerytalnych? Te pieniądze pójdą z budżetu, ale w wydaniu SLD wcale wcale nie zwiększają dziury. Propagandę mają niezła, w końcu kilkadziesiąt lat kłamali, mieli czas się nauczyć.

Plan Hausnera. Póki co, to jest tylko plan. Zresztą powoli się rozmywa. A tak poza tym, to w tym planie największe cięcia budżetowe przypadają na lata, kiedy SLD na pewno nie będzie rządzić. Dlaczego podobnego planu nie wprowadzili na progu swojej kadencji? Być może zaczęłyby już teraz przynosić efekty. Oddałbym im wtedy honor. A tak, od koryta odchodzą przy wysokim wzroście i całą następną kadencję będą trzaskać dziobami jak to dużo i dobrze zrobili. Grrr. :evil: IMO, dobrze, to oni zawłaszczyli państwo.

Podsumowując, skoro SLD jest takie dobre, to po co było obalać komunę? W końcu to ci sami ludzie :evil: .

 

MeHow, aby Ci trochę zepsuć uwielbienie do platformersów zapytam: Kto jest u nich na pierwszym miejscu listy wyborczej na Śląsku?

Odpowiedź: Mister Buzek

Ale jazda, co :?: :twisted:

Jak to wytłumaczysz :?:

 

BTW, żeby było jasne. Nie jestem zwolennikiem AWS. Nie interesują mnie ugrupowania pseudoprawicowe.

 

jon, PPP rozwaliła koalicja SLD-PSL, wywalając z programu najwartościowsze spółki i zmieniając nieco przepisy.

Nie wiedziałem (nie bardzo wynikało to z kontekstu) czy ironizujesz, czy piszesz poważnie, stąd wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest u nich na pierwszym miejscu listy wyborczej na Śląsku? 

Odpowiedź: Mister Buzek 

Ale jazda, co  :?:  :twisted: 

O w mordę kopane... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby Ci trochę zepsuć uwielbienie do platformersów zapytam: Kto jest u nich na pierwszym miejscu listy wyborczej na Śląsku?

Odpowiedź: Mister Buzek

Ale jazda, co :?:  :twisted:

Jak to wytłumaczysz :?:.

No co chcecie "Prof. Buzek" :lol: mieszka na tym samym osiedlu co ja :lol: tzn. ma mieszkanie, a czy tam jeszcze czasami bywa to juz niewiem.

 

Pamietam za czasów jak był jeszcze premierem to w niedziele z żonką szedł sobie do kościoła :mrgreen: Ale mieliśmy z kumplem ubaw jak udawał wielkiego pana.

 

PS. Córke ma ładną :zonk: :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Córke ma ładną

Gentelmani o gustach nie rozmawiają, ale jak dla mnie to... brzyyyyydal :twisted:

 

Podsumowując, skoro SLD jest takie dobre, to po co było obalać komunę? W końcu to ci sami ludzie

Może ja jestem za młody, ale pamiętam jeszcze jak jako mały łepek odcinałem kartki. I bardzo złoszczą mnie takie teksty! :evil:

Jeśli chodzi o dziurę budżetową to za rządów AWS-UW po prostu nikt o tym nie wspominał i było dobrze. I to te partie dołożyły kilka MLN w "spadku" dla następnego rządu! Ja już nie będę wspominał o cudownej reformie szkolnictwa - jak dla mnie kompletne uwstecznienie! Wystarczyło minimalnie odchudzić program i zsynchronizować takie przedmioty jak matematyka z fizyką czy biologia z chemią. Ale nie! "My" chcieliśmy mieć tak jak w Ameryce. Tam dzieci (młodzież) w klasach 6 czy 7 uczą się działan na ułamkach. To chyba daje do myślenia.

O reformie służby zdrowia nie wspomne, bo tutaj pan Łapiński przerósł wszystkich (choć i te kasy chorych też były chore).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jon, PPP rozwaliła koalicja SLD-PSL, wywalając z programu najwartościowsze spółki i zmieniając nieco przepisy.  

Nie wiedziałem (nie bardzo wynikało to z kontekstu) czy ironizujesz, czy piszesz poważnie, stąd wyjaśnienie.

Pisalem powaznie.

Na czym najwiecej sie nachapali. Tu lapowy poszly takie ze glowa boli. Wezmy takie Domy Centrum.

Co do niektorych kandydatow polecanych parii.

Moze mam glosowac na partie gdzie jest Pan Piskorski. Ten mlody jakze dobrze zapowiadajacy sie polityk zbudowal nam Warszawiakom Most Swietokrzyski. Za sume ktora kilkakrotnie przekroczyla jego wartosc. Hmmm ciekawe gdzie sie podziala roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Córke ma ładną

Gentelmani o gustach nie rozmawiają, ale jak dla mnie to... brzyyyyydal :twisted:

 

Ale za to, jaka jest dobra aktorka :D :Plóm:

 

 

 

 

A jeszcze co do poruszanej sprawy zmniejszenia podatkow. No ludzie, ja w ogole nie wiem o czym jest rozmowa, bo jak na moj gust, to wszystko w Polsce mogloby byc cacy, moglibysmy zyc w pieknym i bogatym panstwie, ale NIKOMU sie nie chce ! Ani ci politycy sie nie garna do roboty, a nawet jesli, zaczeliby wykonywac swoja prace w sposob sensowny, to marne szanse, ze ludzie przyzwyczajeni do leniuchowania, wezma sie pozadnie za robote (no chyba, ze dla kogos ciezka praca jest przerzucanie workow, czy murarka 8 godzin dziennie).

Moze sie nie znam na ekonomii, moze mam gowniane pojecie o problemach spolecznych, ale mam jedna recepte na bogate panstwo - zapomniec o ideach socjalistycznych, gdzie nie ma rowniejszych. Sa rowniejsi, sa ludzie bogatsi i biedniejsi, sa ludzie ktorym sie bedzie zylo lepiej, a sa tacy ktorzy beda sie mieli ciezko. Sa tacy, ktorzy beda zyli pod mostem i tacy ktorzy beda sie oddawali uciechom w swoich willach. Nie moze byc tak, ze ci, ktorzy maja wiecej - utrzymuja tych biedniejszych. Kazdy powinien pracowac na siebie i ile wypracuje tyle dostanie. KAzdy ma taka sama szanse byc bogatym czlowiekiem - jednym przyjdzie to latwiej, innym trudniej, kazdy tez moze nic nie robic i byc biednym, narzekac jak mu to zle, brac zasilek i narzekac, narzekac, narzeac, i zadac, od tych ktorym sie chcialo, zeby go utrzymywali ! Mam recepte na dobre panstwo, jest to jeden podatek od dochodow na poziomie 15% i VAT na podobnym poziomie, akcyza tylko na niektore towary (paliwo czy wodka), troche na NFZ i tyle. Wizyty u lekarza, czy w szpitalu - platne w pewnym stopniu. ZUS i KRUS do piachu, kazdy oszczedza tak jak chce i tak jak potrafi, jesli nie chce, to nic nie daje na swoja emeryture, jesli chce to wybiera gdzie bedzie lokowal swoje oszczednosci, a nie ze system emerytalny wyglada tak, ze nikt nie pracuje na siebie, tylko na poprzednie pokolenie. Budzet panstwa skurczy sie napewno - i dobrze, bo skurcza sie rowniez wydatki. Panstwo powinno utrzymywac armie, dbac o zdrowie obywateli, przeznaczac srodki na rozwoj drog, edukacji itd. ale to wsyzstko powinno byc przejrzyste, nieskomplikowane. Polska jak bogata jest - kazdy widzi, ja natomiast nie widze potrzeby robienia deficytu na poziomie 40 mld. Nie ma pieniedzy - to nie ma i koniec, ktos nie dostanie, komus sie bedzie zylo gorzej - trudno, przynajmniej panstwo polskie bedzie w lepszej kondycji. Nie widze sensu rozdawania pieniedzy na prawo i lewo. Nie widze sensu przepuszczania takich kwot przez budzet, czlowiek sam o siebie musi zadbac. Jelsi nie umie - to bedzie klepal biede, dlaczego ja mam sie przejmowac milionem niedorajd i leni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy stanie polskiej polityki i fachowosci polskich politykow kazdy program mozna uznac za utopijny. Wieczne niesnaski pomiedzy walczacymi ugrupowaniami nikomu nie pomagaja a za to skutecznie burza realizacje kazdego programu. Poza tym polityka to rowniez ekonomia a w ekonomii nie ma miejsca na podejscie typu "biednym ludziom trzeba pomoc". To niestety tylko matematyka. Kielbasa wyborcza to wciskanie ludziom kitu, ze da sie wszystko zrobic, ze bedzie pieknie i wspaniale. Realnie to wieczne kalkulowanie, co sie oplaca a co nie. Podsumowujac, mam dosc pesymistyczne nastawienie i wrecz wysypke, gdy widze cokolwiek zwiazanego z polityka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, masz racje - nie znasz sie :-) Nie mozna w skali panstwa stworzyc nieskomplikowanego aparatu rzadzacego i prostych i klarownych przepisow. Takie czasy minely setki lat temu. Trudno sobie wyobrazic takie panstwo bez jakiejs dozy totalitaryzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. Gdzie wladza tam pieniadze. Gdzie pieniadze tam chciwosc. Poza tym wladza byla jest i bedzie zawsze powiazana z biznesem - malym i wielkiem miedzynarodowym - to taki jej grzech pierworodny. Nie ma mozliwosci, aby stworzyc takie idealne panstwo. Mozna tylko zmieniac to co jest i czekac na kolejne pokolenia ludzi, ktorzy madrzej podejda do sprawy. Polityka zawsze rzadzila sie swoimi prawami, ktore z reguly maja sie nijak do naszych osobistych oczekiwan (bo rozne to poziomy odniesienie) - czas wyborow to proba wciskania kitu, ze nasza partia wszystko moze i wszystko dla nas zrobi, podczas gdy tak naprawde gra toczy sie na innym poziomie abstrakcji - tam gdzie renta Kowalskiego nikogo nie obchodzi. Zauwazyles, ze wszystkie partie chca dla nas jak najlepiej? Wszyscy chca dobrze, a jest zle. Dziwne troche prawda? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Szymoon! Wszystko co piszesz jest jak najbardziej OK ale w warunkach stabilnej gospodarki! Wtedy zgadzam się! Ale w tej chwili jak jest wszyscy dobrze wiemy. Niestety nie pamiętam dokładnie danych, ale ze spisu powszechnego wynika że ludzie pracujący utrzymują ok. 40% (mogę się mylić) społeczeństwa czyli: dzieci i niepracującą młodzież, emerytów, rencistów i bezrobotnych. Tak to niestety jest. Wpadliśmy w pułapkę z której będzie nam bardzo ciężko wyjść. I same podatki nie rozwiążą żadnych spraw ot tak sobie.

Ważne jest tylko to, żeby rząd nie odpychał swoim skomplikowanym systemem prawno-administrycyjnym inwestorów. Bo oni pójdą tam gdzie łatwiej i taniej. Zbudują fabrykę samochodów w Czechach! Dla firmy to jest zysk. Dla państwa Polskiego byłaby to tylko pozorna strata, gdyż powstały by nowe miejsca pracy. Niewiele? Może i tak. Ale każda zagraniczna inwestycja to krok do poprawy bytu wszystkich. Im mniej bezrobotnych tym większa kasa w budżecie. Proste! Tylko trzeba do wszystkiego podchodzić z głową, a nie myśleć ile to ja na takiej inwestycje włożę do swojej kieszeni!

A polscy politycy są bardzo nieodpowiedzialni i mało kto kieruje się dobrem narodu. Do bycia posłem trzeba mieć powołanie, tak jak do bycia policjantem czy nauczycielem. Trzeba się spełniać w tym zawodzie a nie wykorzystywać swoje stanowisko do zarobków na lewo (choć i tak diety mają wywalone w kosmos!) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

PS: Ależ się zdenerwowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musza minac lata, zanim wyrosnie pokolenie ludzi bardziej swiatlych i zastapia stara kadre (co i tak nie zmienia faktu, ze wsrod nich beda tacy myslacy o sobie). Poza tym przemiany, ktorych potrzebujemy, beda trwac bardzo dlugo - wystarczy sie zastanowic, jak ogromne i skomplikowane bylyby przemiany prawne. Wszystko sie kreci w zwariowanej kwadraturze kola. Kazdy polityk ma wlasna najlepsza wizje swiata - praktycznie zaden polityk nie odpowiada wprost na postawione pytanie :-). Panowie, jeszcze sie zdazymy zestarzec :-) To nie jest banalna sprawa niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, to wzrost zaczął spadać już pod koniec pierwszych slduszków. AWS-UW objęła funkcje rządowe przy tendencji spadkowej. I tak jak pisałem gdzieś wcześniej trzeba było po nich sprzątać. Musicie też wziąć pod uwagę trendy światowe. Polska gospodarka nie funkcjonuje w próżni.

No widze, ze szanowny pan głosował na Akcję Wykończenia Społeczeństwa... ;] stary... no nie mów, że oni byli piękni i w ogóle... wykończyli gospodarkę, teraz gdyby nie plan Hausnera to już byśmy buli za przeproszeniem w pupie.

 

Podsumowując, skoro SLD jest takie dobre, to po co było obalać komunę? W końcu to ci sami ludzie  .

weź się nie ośmieszaj... wiele się zmieniło i w nich się też wiele zmieniło. Szanowni koledzy z AWS to też mieli problemy z lustracją. Niestety nie możesz powybijać byłych ludzi, a fakt, że byli socjalistami, to co? znaczy że są gorsi, trzeba ich powybijać? Co jak co, ale moim zdaniem za Gierka Polska rozwiajała się w porządku. Szkoda, że zabrakło im czasu, a na koniec trochę i pomyślunku. Co jak co, ale ekipa Gierkowa nie była zła i musisz sam to przyznać. Wszystkie te "lepsze" drogi, powstały za czasów Gierka... no... fakt... AWS-UW zbudowało autostrady w Polsce... za ich czasów... w ostatnim roku kadencji, nabudowali się od choler_y... 17km :lol:

 

MeHow, aby Ci trochę zepsuć uwielbienie do platformersów zapytam: Kto jest u nich na pierwszym miejscu listy wyborczej na Śląsku?  

Odpowiedź: Mister Buzek  

Ale jazda, co    

Jak to wytłumaczysz  

oh pf... no faktycznie nienajlepiej, dlatego mówię, że do Parlamenty Europejskiego głosowałbym na UW, ale do Sejmu na PO. Poza tym Buzek jest w miarę ogładzony i wie o co chodzi, nie będzie to typ krzykacza, za którgo będziemy się wstydzić pokroju Lepper, czy matoła Giertycha.

 

Moze sie nie znam na ekonomii, moze mam gowniane pojecie o problemach spolecznych, ale mam jedna recepte na bogate panstwo - zapomniec o ideach socjalistycznych, gdzie nie ma rowniejszych. Sa rowniejsi, sa ludzie bogatsi i biedniejsi, sa ludzie ktorym sie bedzie zylo lepiej, a sa tacy ktorzy beda sie mieli ciezko. Sa tacy, ktorzy beda zyli pod mostem i tacy ktorzy beda sie oddawali uciechom w swoich willach. Nie moze byc tak, ze ci, ktorzy maja wiecej - utrzymuja tych biedniejszych. Kazdy powinien pracowac na siebie i ile wypracuje tyle dostanie. KAzdy ma taka sama szanse byc bogatym czlowiekiem - jednym przyjdzie to latwiej, innym trudniej,

Szymoon, swiete slowa. Dlatego ja glosowac bede na PO, bo oni wlasnie takie dzialania popieraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale moim zdaniem za Gierka Polska rozwiajała się w porządku. Szkoda, że zabrakło im czasu, a na koniec trochę i pomyślunku. Co jak co, ale ekipa Gierkowa nie była zła i musisz sam to przyznać. Wszystkie te "lepsze" drogi, powstały za czasów Gierka...

Weź pod uwagę że Gierek zaczął budować a długi spłacamy do dziś...

 

Poza tym Buzek jest w miarę ogładzony i wie o co chodzi, nie będzie to typ krzykacza, za którgo będziemy się wstydzić pokroju Lepper, czy matoła Giertycha.

Masz rację! To typ marionetki, którą i tak sterują inni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długów gierka nie spłacamy do dziś ........... tylko odsetki(Kochane USA dały nam taki kredyt jak na lichwie % były b.duże ........) a i spokojnie rządy III Rp z 49 mld zadłużenia zew zrobiły .................... 104 mld dolarów + zadłużenie wew nętrzne .a i teraz za czasów buzka zadłużenie z 49 mld wzrosło do 72 a za millerka z 72 to 104.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę że Gierek zaczął budować a długi spłacamy do dziś...

przeczytaj co napisałem dalej w tamtym poście.

 

Gdyby nie sytuacja społeczna ekipa Gierka by sobie poradziła. Niestety... na końcu niektórym ludziom zabrakło już wyobraźni i pieniądze zaczęły być kierowane w nie te miejsca, co trzebabyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow, skąd Ty bierzesz te informacje :?: 8O

Kto Ci wciska takie bzdury :?: "Trybuna" :?: :evil:

Jak myślisz, kto doprowadził do tej sytuacji społecznej, Marsjanie :?: 8O

A dobra ekipa Gierka nic nie mogła poradzić na atak z kosmosu :evil: . Biedaczki.

Przecież takich bezsensów to nawet SLD nie opowiada.

Dorośnij i zacznij myśleć, a nie powtarzaj tylko usłyszane głodne kawałki.

Poczytaj trochę. Poszukaj informacji z różnych źródeł. Chyba stać Cię na samodzielne wnioski?

Ostatnio dosyć intensywnie obserwowałem Twoje wypowiedzi w różnych tematach. Odnoszę wrażenie, że bieżesz udział w dyskusjach dla samych dyskusji. Tylko po to, aby zaistnieć kolejnym postem na forum.

Przykładem jest ten topic. Najpierw deklarujesz się jako liberał popierający PO, a potem, nie wiedzieć dlaczego, gorliwie zaczynasz bronić ekipy Gierka. W innym miejscu stwierdzasz, że nienawidzisz Buzka i Krzaklewskiego, a gdy się dowiadujesz, że Buzek jest liderem śląskiej listy wyborczej PO twoja ocena Buzka przybiera zupełnie inny wymiar.

Nie wiedzisz tu sprzeczności :?: :evil: Bo ja tak. Ale dyskusja idzie dalej, nie :?: Można sobie strzelić kolejnego posta, niezależnie od tego, czy ma to w ogóle sens.

BTW, z takim podejściem nie wróżę Ci możliwości zostania moderatorem na Tweak'u przed rokiem 2030. :twisted: A zadeklarowałeś taką chęć wyraźnie w czasie ostatniego zamieszania przedamnestyjnego.

Już więcej nie będę pisał w tym topicu. Nie znoszę próżnego przelewania słów. Zdenerwowałeś mnie. Jeżeli masz jeszcze jakieś inne odkrywcze tezy lub chciałbyś może mi nawrzucać, zapraszam na PW lub GG. Nie ma sensu zaśmiecać forum lub rozpętywać publiczną wojnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że wybory za 2 dni i nikt już tu nie będzie zaglądał. Gdybym wiedział że zrobi się tu taka wojna to bym wogóle tematu nie poruszał. A miała być "lekka" dysputa nad naszymi parlamentarzystami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...