Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

jak mozesz kucyk to zrob filmik w puszczy lub w pearl harbor podczas przejażdzki autkiem :)

 

Edit...

 

"The odd launch scheme might not be such a big deal if we hadn't been experiencing the same sluggishness we'd reported in our last preview of Pacific Assault. Our first test PC was on a 3.0 Ghz machine with 1GB RAM and a GeForce 5950, and even the menu had sluggish mouse response. Lowering the resolution didn't help much, so we moved our testing to an Alienware 3.0 Ghz machine with 1GB RAM and a GeForce 6800, but things didn't get much better, which led to some extended experimentation with all the video options. In the end, it was turning the pixel shader option down from 2.0 to 1.1 that improved performance the most -- response still doesn't feel as tight as in games like UT 2004 or DOOM3, but it's passable. (We'd love to think our machines were the problem, but our test PCs are fully updated, run other shooters just great, and a few reviewer buddies also reviewing MOHPA are having similar issues, also alleviated by adjusting the pixel shader setting.)"

 

Cytat z gamespy :( - mam nadzieje że wypuszcza jakiego patha - bo jak ja zapusciłem frapsa to nie za dobrze to wygladało [ok 25 przy wiekszej zadymie] wiec nie chce mi sie wiekczyc bokster że u Ciebie moze byc te 80 fps all the time :/ ??

 

PS2.

 

Z tego co zamieściłes to niczym sie nie różni - czyli ogulnie grafa wyglada biednie :P :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe właśnie skończyłem COD UO i jutro kupię PA ciekawe jak wyjdzie porównanie :D

A co do skryptów to MOH też jest wyładowane skryptami...przejdz drugi raz ..ciekawe co się zmieni..pewnie jak w DEMo japonce wyskakiwali z tych samych miejsc samoloty tak samo latały....eh taka grafika w polaczeniu ze swobodą z Operation Flashpoint to by była zarąbista gra

 

To znaczy 12 piatek kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiliście już tę grę :?:

Nie macie odpowiedzi na to pytanie? :lol:

 

Niemożliwe, że tak ostro walczący z piractwem członkowie forum mają dostęp do gry przed jej wydaniem.

 

apropos tematu: z filmów i screen'ów gra :arrow: jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Micro] Masz racje troszke mnie poniosło, normalnie podczas grania średnia to 70 klateczek (1024x768, wszystko max.) - właśnie sprawdziłem Frapsem.

Hmmm - podczas jadki tez masz te 70 fps - nie ma bata !!!!

Sprawdze w jakiejś max jadce i dam Ci znać ile mam...

 

Gdzie kupiliście już tę grę :?:

Nie macie odpowiedzi na to pytanie? :lol:

 

Niemożliwe, że tak ostro walczący z piractwem członkowie forum mają dostęp do gry przed jej wydaniem.

 

apropos tematu: z filmów i screen'ów gra :arrow: jak najbardziej.

Ta gra juz została wydana w USA, ja zrobiłam przesyłke express przez kuriera "FedEx".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam jeszcze raz bo nie doczekalem sie konkretnej odpowiedzi :

1 czy mozna zmienic D3D na OpenGL, jesli tak to konkretnie gdzie.

2 moze jestem upierdliwy ale oczy wychodza mi z orbit od tego klatkowania.

3 niejeden powie ze moj sprzet to rupiec ale bez przesady- po to sa opcje do stopniowania zeby taka stara titanka nVidii dala te min. 35fps na lowdetalach. chyba ze tworcy MOH:PA licza na masowa lawine graczy w okolicach gwiazdki ale 2005 roku.

4 mam prozbe, przez wzglad na moje OCZY poradzcie cos bo widze ze niektorzy sobie jakos radza na gf4ti4200 i to max detal. ja nie potrafie.

 

P.S. pod tym mostem gdzie jest row, trzeba w tym galimatiasie zrobic jakas kladke czy co, bo nijak nie mozna sie wdrapac ? ( misja po pacyfikacji wiosek, ze 3ch chyba).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi plyniutko gram na wysokich detalach i w zasadzie nie spada ponizej 30 FPS. Czasami potrafi przytnac ale to wina ramu... ehh niedawno dokupowalem kostke... a widze ze juz 512 powoli nie starcza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem juz z lądowaniem... wysadza moja barke, biegne gdzie inni czyli pod pomost, potem rozwalamy kilkunastu japońców, a za chwile cały czas rozwalaja mnie granatem, i to nie wazne gdzie pobiegne grantat zawsze mnie "dogania" - trup na miejscu. O co tu chodzi???

dolacze sie do pytania bo mam dokladnie to samo, a odpowiedz chyba na to pytanie chyba nie padla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem juz z lądowaniem... wysadza moja barke, biegne gdzie inni czyli pod pomost, potem rozwalamy kilkunastu japońców, a za chwile cały czas rozwalaja mnie granatem, i to nie wazne gdzie pobiegne grantat zawsze mnie "dogania" - trup na miejscu. O co tu chodzi???

dolacze sie do pytania bo mam dokladnie to samo, a odpowiedz chyba na to pytanie chyba nie padla

Odpowiedz byla ;) Ale powtorze, ze tak to sie zaczyan, giniesz i cie cofa 2 lata wtyl i zaczynasz od treningu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze narazie zaprzestalem grania bo rozbijam sie na ulicach w nfsu2, ale napewno skoncze.

Ja też pauzuje, ale ja pogrywam w FULL "Deluxe Ski Jump 3" - gra z cyklu: "małe i miodne". :wink:

w pełni wykorzystujesz moc 6800LE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...