Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

A cos ty chcial od Thompsona :| ?? Przeciesz ten karabinek mial duzy rozrzut naboi, a co do PPSH to sie wogole nie wypowiem :lol: StG44 jest fajne, ale ilez tego mozna ogladac :roll: ?? Mi to wisi do kogo strzelam najwazniejsze zeby byl klimat IIWŚ. Niemam nic do niemcow i nie musze nonstop do nich strzelac 8) Bardziej mnie wq..... te zolte skosne oczy :twisted:

no wiesz rozpuścił mnie mohaa, tam thomson to była giwera. niesamowicie skuteczna na bliskie odległości. mp 44 również :D .

pepesza była super w COD dodatku. a tu nieszczególnie skuteczne te karabinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

A ta misja lotnicza, mie sprawila wam trudnosci. Pytam bo troche sie zacielem przy zniszczeniu lotniskowca. Piekelnie trudno z tymi Zerowkami sie walczy. Nie wiem tez o co chodzi z torpedami, <F> to uaktywniasz pozniej <[> gotowe do odpalenia i co dalej ? Trzeba stracic wszystkie Zero zeby storpedowac lotniskowiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.wlaczcie wysokie textury a nie bardzo wysokie,roznicy nie ma zadnej,powtarzam zadnej,podobnie jak w far cry'u miedzy texturami ustawionymi na high a very high,a nic nie dogrywa na 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !  

A ta misja lotnicza, mie sprawila wam trudnosci. Pytam bo troche sie zacielem przy zniszczeniu lotniskowca. Piekelnie trudno z tymi Zerowkami sie walczy. Nie wiem tez o co chodzi z torpedami, <F> to uaktywniasz pozniej <[> gotowe do odpalenia i co dalej ? Trzeba stracic wszystkie Zero zeby storpedowac lotniskowiec ?

Witam,

Ja też przyłączam się do pytania "alibi". Co dokładnie tam trzeba rozwalic na tym, lotniskowcu :?: . Pytam bo zestrzeliłem wszystkie samoloty z działka a potem zrzuciłem 3 torpedy i nic się nie dzieje :evil: .Prosze o szybką odpowiedz lub przesłanie na email heros120@wp.pl save po tej planszy.

 

UPDATE:

Może trzeba te samoloty też porozwalać :?: . Proszę o odpowiedz.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie już ten MOH:PA. Nie wiem może za dużo juz tego "Medala". Jakos nie przemawia do mnie w takiej postaci. Kapitalny początek z Pearl Harbor, a później IMHO "dżungla forever". Nie ma to jak walenie do Szkopów, jakoś tak bardziej swojsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie już ten MOH:PA. Nie wiem może za dużo juz tego "Medala". Jakos nie przemawia do mnie w takiej postaci. Kapitalny początek z Pearl Harbor, a później IMHO "dżungla forever". Nie ma to jak walenie do Szkopów, jakoś tak bardziej swojsko.

No wlasnie to samo wrazenie odnosze.

Dlatego m in. taki slawny Vietnam mi sie nie spodobal do konca.

Jeszcze do odtworzenia dzungli to dzisiejsze maszyny sie nie nadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kolos:

na lotniskowcu rozwal wszystkie samoloty oraz działka przeciwlotnicze(na burtach okretu) a W niszczyciel wal z karabinów ile sie da - (najlepiej od dziobu po rufe) ;] wszystko mozna rozwiazac bez zadnych bomb - poprostu walić z karabinów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kolos:

na lotniskowcu rozwal wszystkie samoloty oraz działka przeciwlotnicze(na burtach okretu) a W niszczyciel wal z karabinów ile sie da - (najlepiej od dziobu po rufe) ;] wszystko mozna rozwiazac bez zadnych bomb - poprostu walić z karabinów

Witam,

Wielkie Dzięki za odpowiedz. Zaraz zabieram się za granie.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest problem, bo screeny nie wyglądają tak jak w rzeczywistości 8O

zaraz zmontuje coś Frapsem

Dołączona grafika

Panowie też mam 6800 i u mnie woda wyglada tak samo jak na tym obrazku. Nie mam też problemów z płynnością gry. Gra mi sie fajnie, ale zaczynam juz tęsknić do zrujnowanych miast z calla i poprzednich medali :) No i strasznie wkurzają mnie te japońce z bagnetami. :) Przyszedł mi juz HL2, ale najpierw chcę skończyć medala. Wiem, ze niektórzy tego sobie nie wyobrażaja. (jak może leżeć na stole Hl2 i nie grać w niego) Ja się tym nie przejmuję. Niektórzy z was juz pokończyli HL2, a przede mną nadal jeszcze cała gra. :) No i moze steam będzie mniej obciążony. Mam nadzieję, że nie wyskoczy mi tylko, że mój serial jest juz uzywany, bo się chyba trochę zdenerwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest problem, bo screeny nie wyglądają tak jak w rzeczywistości 8O

zaraz zmontuje coś Frapsem

Dołączona grafika

Panowie też mam 6800 i u mnie woda wyglada tak samo jak na tym obrazku. Nie mam też problemów z płynnością gry. Gra mi sie fajnie, ale zaczynam juz tęsknić do zrujnowanych miast z calla i poprzednich medali :) No i strasznie wkurzają mnie te japońce z bagnetami. :) Przyszedł mi juz HL2, ale najpierw chcę skończyć medala. Wiem, ze niektórzy tego sobie nie wyobrażaja. (jak może leżeć na stole Hl2 i nie grać w niego) Ja się tym nie przejmuję. Niektórzy z was juz pokończyli HL2, a przede mną nadal jeszcze cała gra. :) No i moze steam będzie mniej obciążony. Mam nadzieję, że nie wyskoczy mi tylko, że mój serial jest juz uzywany, bo się chyba trochę zdenerwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak przejść tą podmisje "Tarawa C"

SCREENY:

www.heros120.webpark.pl/medal1.jpg

www.heros120.webpark.pl/medal2.jpg

 

Pytam, poniewąż już od 10 min. strzelam w ten schron i cały czas pojawiają się nowi. :evil: .

Może to nie tutaj trzeba iść :?: .

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciezko cos powiedziec bo w tej misji jest dosyc duzo tych schronow.. nie wiem poszukaj innej opcji i skieruj sie gdzies indziej. pozatym jak mowisz ze strzelasz 10min, to musisz miec zajeb*scie duzo amunicji :)

podpowiem ze jest to bodajze ostatnia misja w tej grze wiec kombinuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak przejść tą podmisje "Tarawa C"

SCREENY:

www.heros120.webpark.pl/medal1.jpg

www.heros120.webpark.pl/medal2.jpg

 

Pytam, poniewąż już od 10 min. strzelam w ten schron i cały czas pojawiają się nowi.  :evil: .

Może to nie tutaj trzeba iść :?: .  

 

pzdr,

ROB

Jeszcze nie bylem w tej misji ale na chlopski rozum kierowalbym sie kompasem, ktory na Twoich screenach pokazuje, ze walisz nie w ten schron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem gierki.

ustawiam 1280/1024 przy odswiezaniu 85 mhz i ciagle mi sie laduje 1024/768  :x  

u mnie tez jest problem z przycinaniem  :x

A moze przyczyna tkwi w 512MB ramu ;)

 

W sumie nie bede rozpaczal, ale ostatnio odczuwam coraz wiekszy dyskomfort jesli chodzi o brak ramu, jeszcze troche to z torbami pojde :?

 

Odpuszczam sobie medala na rzecz - Play Call of Duty - United Offensive Multiplayer :wink:

tam przynajmniej nie ma bootow o zachowaniu niewidomego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem gierki.

ustawiam 1280/1024 przy odswiezaniu 85 mhz i ciagle mi sie laduje 1024/768  :x  

u mnie tez jest problem z przycinaniem  :x

A moze przyczyna tkwi w 512MB ramu ;)

 

W sumie nie bede rozpaczal, ale ostatnio odczuwam coraz wiekszy dyskomfort jesli chodzi o brak ramu, jeszcze troche to z torbami pojde :?

 

Odpuszczam sobie medala na rzecz - Play Call of Duty - United Offensive Multiplayer :wink:

tam przynajmniej nie ma bootow o zachowaniu niewidomego :wink:

Po sieci w MoHPA tez nie graja slepe boty :P A ja odczuwam dyskomfort jesli chodzi o grafe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pograłem w Multiplayera i jakoś mi nie podszedł te bronie jakieś drętwe cięzko kogokolwiek zabić , pozatym mało serwerów i jak na razie słabe pingi czekam aż pojawią się serwery w polsce to może coś z tego będzie a na razie MoH Spearhead Rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Tarawa B, i zostało mi jedno zadanko: Join offensive at breach 3 i za choinkę nie mam gdzie iść wszystko jest otoczone drutem kolczastym albo palisadą z drewna.O co tam chodzi? Niech ktoś pomoże kto to przeszedł.Please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam;) W misji w której pierw siedze "na dzaiłku w samolocie" a pozniej przesiadam sie na miejsce pilota - koncze walke powietrzna - i co dalej (lece za swoimi i paliwo mi sie konczy) ??

lec lec za nimi, troche to potrwa ale dolecisz na misje ze zniszczeniem lotniskowca i niszczyciela.

motofan - patrz na kompas na strzalki gdzie sie schodza i tam idz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,tam gdzie się strzałki na kompasie schodzą jest ściana z drewnianych bali której nijak się nie da obejść.Obok są takie niższe przydymione belki za którymi widać szczątki samolotu ale tego się nie da przeskoczyć :(.Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...