Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze podczas rozpakowywania prezentow po wigilii natknalem sie na MOH: PA, postanowilem opisac swoje pierwsze wrazenia;]

 

Grafika... Miała byc piekna i cudowna, a jest niestety tylko przecietna. Co prawda niekiedy ma przeblyski, ale ogolnie stoi na srednim poziomie. Po tym co widzialem w FAR CRY oczekiwalem czegos znaaaacznie lepszego. Przeszedlem dopiero do misji gdzie mam bronic pancernika w Pearl Harbor, wiec bardzo niewiele, ale odrzucilo mnie sztuczne ograniczanie terenu gry :evil: Nie moge np wejsc na schody, mimo iz nie ma na nich zadnej przeszkody - zupelnie jakbym walil w niewidzialna ściane:/ Widac autorzy gry uznali, ze skoro nie ma zadnej potrzeby aby tam wchodzic to po co dawac graczowi taka mozliwosc :evil: Podobnie nie moge przeskoczyc niziutkiej barierki, tylko musze isc na okolo - bo tak to sobie wykombinowali:/ Rok temu bylaby to dla mnie niewielka wada, ale po ukończeniu FAR CRY, gdzie moglem sobie lazic gdzie mi sie podobalo, takie sztuczne ograniczanie terenu jest dla nie do pomyslenia. Zwłaszcza, ze mapki na ktorych przychodzi nam grac sa bardzo male. Kolejny minus to za krotkie misje (za misje przyjmuje czas, po jakim musi zaladowac sie kolejna lokacja). Np misja polegajaca na dojsciu do łodzi patrolowej w porcie - no sorry, co to w ogole bylo?? Po wczytaniu obszaru trzeba po prostu dobiec do łodzi, co zajmuje moze 30 sekund i znowu ladowanie:/ Co gorsza, poszczegolne levele wgrywaja sie dosc długo. Nastepna rzecz - silnik. Na sprzecie z podpisu i detalach na hight troche (a czasami nawet wiecej niz troche ;) ) przycina. Własciwie nie powinno mnie to dziwic (ram), ale w FAR CRY'u nic mi nie przycinalo, mimo iz gralem na maksymalnych ustawieniach. O gameplay'u na razie nic nie powiem, bo za malo przeszedlem. Jednak od razu rzucaja sie w oczy dość niezdarne ruchy postaci (zarówno naszego bohatera jak i innych). Gdybym miał oceniac gre po tych kilku misjach co przeszedlem, dałbym 6.5/10. Zobaczymy dalej - mam nadzieje, ze jeszcze sie rozkreci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziutas, probowales ?

Jezeli ruszy to w watpliwej jakosci oraz plynnosci.

I tak stawiam, ze nie ruszy.

sorki ze tak pozno.... ale brak czasu a jeszcze teraz te swieta

 

Ziutas, probowales ? odp: TAK

 

I tak stawiam, ze nie ruszy odp: nadal jestes w bledzie... ruszyl

 

Jezeli ruszy to w watpliwej jakosci oraz plynnosci. odp: trafiles w sedno :) calkowity bezsens zawracania sobie glowy z owym programem... to tak zeby podniesc morale ze mx440 wystartuje...

 

na moim kompie (z podpisu) nie bardzo dalo sie cos zrobic :( niestety gierka bedzie musiala poczekac na lepszego kompa... a przynajmniej druga kosc 512 i jakies fajne grafiken machen (dx9 w hard. of course) ;-)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jako ze podczas rozpakowywania prezentow po wigilii natknalem sie na MOH: PA, postanowilem opisac swoje pierwsze wrazenia;]

 

Grafika... Miała byc piekna i cudowna, a jest niestety tylko przecietna. Co prawda niekiedy ma przeblyski, ale ogolnie stoi na srednim poziomie. Po tym co widzialem w FAR CRY oczekiwalem czegos znaaaacznie lepszego. Przeszedlem dopiero do misji gdzie mam bronic pancernika w Pearl Harbor, wiec bardzo niewiele, ale odrzucilo mnie sztuczne ograniczanie terenu gry :evil: Nie moge np wejsc na schody, mimo iz nie ma na nich zadnej przeszkody - zupelnie jakbym walil w niewidzialna ściane:/ Widac autorzy gry uznali, ze skoro nie ma zadnej potrzeby aby tam wchodzic to po co dawac graczowi taka mozliwosc :evil: Podobnie nie moge przeskoczyc niziutkiej barierki, tylko musze isc na okolo - bo tak to sobie wykombinowali:/ Rok temu bylaby to dla mnie niewielka wada, ale po ukończeniu FAR CRY, gdzie moglem sobie lazic gdzie mi sie podobalo, takie sztuczne ograniczanie terenu jest dla nie do pomyslenia. Zwłaszcza, ze mapki na ktorych przychodzi nam grac sa bardzo male. Kolejny minus to za krotkie misje (za misje przyjmuje czas, po jakim musi zaladowac sie kolejna lokacja). Np misja polegajaca na dojsciu do łodzi patrolowej w porcie - no sorry, co to w ogole bylo?? Po wczytaniu obszaru trzeba po prostu dobiec do łodzi, co zajmuje moze 30 sekund i znowu ladowanie:/ Co gorsza, poszczegolne levele wgrywaja sie dosc długo. Nastepna rzecz - silnik. Na sprzecie z podpisu i detalach na hight troche (a czasami nawet wiecej niz troche ;) ) przycina. Własciwie nie powinno mnie to dziwic (ram), ale w FAR CRY'u nic mi nie przycinalo, mimo iz gralem na maksymalnych ustawieniach. O gameplay'u na razie nic nie powiem, bo za malo przeszedlem. Jednak od razu rzucaja sie w oczy dość niezdarne ruchy postaci (zarówno naszego bohatera jak i innych). Gdybym miał oceniac gre po tych kilku misjach co przeszedlem, dałbym 6.5/10. Zobaczymy dalej - mam nadzieje, ze jeszcze sie rozkreci :)

O wow,pierwsza taka powazna krytyka od osoby posiadajacej normalna karte graficzna :) (zartuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika... Miała byc piekna i cudowna, a jest niestety tylko przecietna.

 

Co że niby wszystko nie świeci się jak psu jaja tak jak w Far Cry ??

Żeby każda gra miała tak przeciętną grafikę.

Nie rozumiem jakie zastrzeżenia masz do grafiki , możesz jakoś jaśniej co Ci siędokładniej w grafice nie podobało , bo mi się podobało wszystko a co do bezsensownych misji to polecam grac na najwyższym poziomie trudności bo na normal to nie ma żadnej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pod choinkę sprawiłem sobie MoH: PA i muszę powiedzieć ze gra się całkiem fajnie, a już myslałem że gry tego typu zupełnie mi się przejadły :wink: Co do grafiki to może nie jest rewelacyjna - ale przyzwoita, czy gra się długo ładuje - to kwestia cierliwości - na 1 GBram moim zdaniem ładuje się szybko.

Jak się szuka dziury w całym to sie zawsze ją znajdzie. Ja jej nie szukam, tylko staram się dobrze bawić i to wszystko. Co do wymagań to gra ma spore. U kumpla na A2000+, R9200 nie da się grać, za to u mnie nie ma problemów na high. Zastanawia mnie skąd się biorą te wymagania .... ale co tam gra jest fajna idę grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika... Miała byc piekna i cudowna, a jest niestety tylko przecietna.

 

Co że niby wszystko nie świeci się jak psu jaja tak jak w Far Cry ??

Żeby każda gra miała tak przeciętną grafikę.

Nie rozumiem jakie zastrzeżenia masz do grafiki , możesz jakoś jaśniej co Ci siędokładniej w grafice nie podobało , bo mi się podobało wszystko a co do bezsensownych misji to polecam grac na najwyższym poziomie trudności bo na normal to nie ma żadnej frajdy.

Nie zrozumialeś mnie. Grafa nie jest zła - jednak wszystkie gry jakie teraz wyszły maja lepsza ;) Dlatego napisałem, ze jest przecietna jak na czasy obecne :) Jakie mam zastrzeżenia? Jak juz pisalem grałem krótko ale: niedopracowane niektore tekstury; za malo obiektow otoczenia; kiepska animacja ruchow postaci. Poza tym nie wiem czy zauważyles, ale w ataku na Pearl Harbor samoloty lecace wysoko to nie sa niezależne obiekty, tylko cos w rodzaju przesuwajacej sie tekstury :lol: - ot taki maly trick ;) Co do FAR CRY, to smiesza mnie argumenty jakoby grafika była "cukierkowa". Wy chyba macie cos z psychika, skoro kazdy FPP musi według Was rozgrywac sie w jakis mrocznych klimatach ;) FAR CRY to dla mnie bardzo mila odmiana pod tym wzgledem. A jeśli uważasz, ze kolory sa zbyt jaskrawe, to poszukaj se w necie zdjec z tropików i zobacz czy sa mroczne :lol:

 

No faktycznie frajdy poki co nie mialem wiele :lol: Zagram na hard to zobaczymy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też lubie Far Cry

Poza tym nie wiem czy zauważyles, ale w ataku na Pearl Harbor samoloty lecace wysoko to nie sa niezależne obiekty, tylko cos w rodzaju przesuwajacej sie tekstury

Zauważyłem ale w sumie mi to nie przeszkadza , dla mnie grafika to nie wszystko a sama gra mi się podobała ze względu na ciekawie przemyślane misje i możliwość współpracy ze swoimi kolegami w czasie walki na początku może tego nie docenisz ale później bez pomocy kolegów nie sposób np rozwalić bunkra czy wybiec z okopu w jednym kawałku. O co jestem zły że faktycznie gra ma wielkie wymagania sprzętowe a w zamian nie rekompensuje tego czymś super szczególnym ale ja się na tej grze nie zawiodłem.

 

P.S. Polecam tryb Multi dla mnie rządzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

chcę zagrać w pierwsze dem multiplayer .

Ściągłem wersje 1.0 ( bo innej nie ma)

chce sie polaczyc z jakims serwerem i wyskakuje że trzeba mieć

wersje 1.15. szukałem i nic nie znalazłem .

please o szybką odpowiedż....

z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zestrzeleniem tych myśliwców co gonią BLACKCAT w planszy z lotniskiem. Mam do wyboru ten AA Gun i Karabin maszynowy przeciwlotniczy. Który mam wybrać albo jak postępowac aby je zestrzelić, bo niewiem jak zdążyć. Jak mi nawet raz napisało że pozostało "0" to i tak był kniec i musiałem LOAD dac bo misja nie wykonana, ponieważ zestrzelili mi tego bombowca. Niewiem może coś źle robie. Prosze o pomoc . Dzięki:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh było już tyle razy mówione wystarczy rzucićokiem 2 strony wstecz ale powtórze jeszcze raz ostatni

 

Aha a więc w tym problem słuchaj musisz obronić przynajmniej 1 hangar !!! jak Ci zniszczą wszystkie to po ptokach zawsze zginiesz po prostu tak jest dam Ci rade jak obronić hangary bo widze żę jednak z tym masz problem bierz to duże działo i nie zajmuj sie innymi samolotami tylko skieruj je w prawo i do gory te bombowce nurkujące idą na wysoki pułap a później nurkuja obczaj ich linie spadania i wal w jedno miejsce caly czas nie ruszając działa zniszczysz wszystkie bez problemu bo są głupie i bedą leciećtam gdzie strzelasz jak już zniszczysz chyba są 3 albo 4 naloty po 3 bombowce w każdym to odwróć działo o 180 stopni i zobaczysz ten duży samolot a za nim chyba 8 myśliwców z nimi jużnie powinno byćproblemu postaraj się jak najwięcej zniszczyćjak będąprzelatywaćnad toba bo później jużtrudnij je trafic musi sięudaćpowodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obetnica ;) pograłem jeszcez troche, mimo poczatkowego zrażenia sie. Teraz jest juz lepiej, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic do tego wqrwiajacego ograniczania terenu :? Nie da wejść w dzungle, bo ta konczy sie 3 kroki od pobocza drogi niewidzialną scianą :evil: Juz chociaz strome zbocze albo jakis plot mogliby tam wstawic, zebym, kurna, wiedzial ze nie da sie tam pojść :evil: W ogole te mapy sa za male i odnosze wrażenie, ze mozna chodzic tylko po sciśle okreslonych "trasach":/ Druga sprawa to celowink broni - nie trawie go. Nie pytajcie czemu - po prostu mi sie nie podoba. Wciaż uważam, ze misje sa za krotkie. Narazie tyle pogram jeszcze to moze w końcu zauważe jakies zalety :lol: Nie no żartuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja powiem tyle - gralem na srednim poziomie trudnosci i zalatwilem gre w ok 7 godzin - to za malo - po grze na dvd spodziewalem sie wiecej. Pozatym gra jest calkiem, calkiem - grafa ladna, misje calkiem przemyslane ale zgadzam sie z und3r - mozna chodzic tylko po z gory okreslonych trasach. Wymagania calkiem spore. Gra chodzila mi dosc wolno (momentami zwalnialo do >20 klatek) na 1024X768, detale wiekszoc na high - gralem na sprzecie: P4 2,8, GF FX 5700 plyta GB Ga-8I865P-G i tylko 256 MB ramcu - mysle ze przez ram wolno mi chodzilo. Teraz dolozyem ramcu do 1 GB i mysle ze bylo by lepiej (tak samo bylo w Sims2 - troche sie wieszaly a teraz chodza bez zadnego problemu).

 

Ogolnie ocenim gre jako udana ale znam kilka osob, ktore zrezygnowaly juz na planszy z Pearl Harbor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc juz przeszedłem tę nieszczęsna plansze z lotniskiem. Ma teraz inny problem ale zwiazany raczej ze sprzętem , tak mi sie wydaje. Jeżeli w ustawieniach poczatkowych gry w zakładce DZWIĘk ustawiam 5.1 głosniki i EAX 3.0 to gra sie ładuje ale często jest tak ,ze z głosników wydobywa sie pisk i komputer się sam resetuje. Po zmianie w ustawieniach na EAX 2.0 nie ma tego problemu. Niewiem co jest powodem tego stanu. Mam karte dzwiekowa Audigy LS , kóra obsługuje EAX 3.0 i głosniki Crative 5800 działające w systemie dzwieku 5.1. Dlatego nie mam pojecia czy to problem karty czy moze bład gry. Prosze o pomoc, jęzeli ktoś ma podobny problem jak ja, albo wie co z tym zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest mi bardzo potrzebna wasza pomoc !! otóż kupiłem dziś sobie tego medala oryginał (bez jaj ! ) i instaluję odpalam i pisze że "Wykryto emulację CD/DVD proszę wyłączyć wszystkie emulacje CD/DVD" O_o a tak:

 

1. najnowsze patche próbowane

2. nie mam żadnych virtual disców

3. konfig jak w podpisie

4. obsługa klienta ciągle zajęta ;)

5. reinstalowane po kilka razy ...

6. WTF ?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe może jak tak prosi o tą emulacje to mu ją zrób ale nie powinno tak być na bank format by załatwił sprawe ale to ostateczność sciągnij jakiś program do czyszczenia rejestrów może jakis emulator zostawił po sobie pamiątke i w tym jest problem jak nie pomożę to nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wcielo poprzedni topic wiec niech ten bedzie nowym o tej grze.

 

Pogralem troche i jestem zdeko zdegustowany :/ Niedosc ze sie laduje i laduje to jeszcze na tym co w podpisie tnie sie w 1024. No kurde ja rozumiem ze sprzet nie jest moze pierwszej mlodosci ale 1024 to spokojnie lyka w D3 Hl2 PoP2 Kronikach...

Czyzby gierka wymagala 1Gb ramu zeby zlapac plynnosc :?: U mnie w szczytowe zuzycie pamieci to ponad 1Gb istny rekord a przeciez grafika nie jest az tak cudowna (takie jest moje zdanie).

 

Napiscie jak wam chodzi i na jakim sprzecie gracie bo cos mi sie widzi ze o optymalizcji kodu gry to autorzy zapomnieli :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy padło forum wiele tematów się zgubiło. Marco & spółka robią wszystko co mogą, aby przywrócić te tematy. Zaginęły m.in: Chronicles of Riddic, POP: WW, MOH:AA, COD:UD i jeszcze sporo innych. Na innych działach też poginęły topici.

 

1204212[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pobór pamięci wyszedł dwa razy ponad 1GB i wtedy cięło, pomogło wyłączyć i włączyć grę. Normalnie jakieś 600-800 mb bierze razem z windowsem.

Na 800x600 High P.S 2.0 zwykle 30-40 fps, 1024x768 tylko na P.S 1.1, bo na 2.0 jest 25 fps i niezbyt przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest mi bardzo potrzebna wasza pomoc !! otóż kupiłem dziś sobie tego medala oryginał (bez jaj ! ) i instaluję odpalam i pisze że "Wykryto emulację CD/DVD proszę wyłączyć wszystkie emulacje CD/DVD" O_o a tak:

1. najnowsze patche próbowane

2. nie mam żadnych virtual disców

3. konfig jak w podpisie

4. obsługa klienta ciągle zajęta ;)

5. reinstalowane po kilka razy ...

6. WTF ?? :|

1192638[/snapback]

 

Cześć Maciek, pewnie swój problem już rozwiązałeś, a jeśli nie to - musisz odinstalować Clon'a CD i będzie ok. Kupiłem siostrzeńcowi Tropico 2 i Simsów 2, całą wigilię głowiłem się jak uruchomić te gry grrrrrr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem z MOH: PA... gra sie wogole nie chce wlaczyc... po klkinieciu na ikone, ustawieniu parametrow graficznych, pokazuje sie czarny ekran a nastepie po 10 sekundach nastepuje powrot na pulpit.... kombinowalem z roznego rodzaju ustawieniami ale wciaz nie wiem co sie dzieje, robilem update sterownikow co tez nie pomoglo...

spotkal sie juz ktos z takim problemem? lub tez moze wie ktos co jest przyczyna? POMOCY! :cry: :cry: :cry: :cry:

jesli to juz gdzies sie pojawilo to przepraszam ze po raz drugi poruszam temat... niestety ze wzgedow czasowych nie jestem w stanie przejzec calego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógł byś nam podać swój dokładny konfig. Albo wejdź na www.wrozka.pl

1213693[/snapback]

Jasne :P Athlon XP 1800+@2200+, Gigabyte Radeon 9550 128bit, C-Media AC'97, 512 DDR 400Mhz na MSI KT600...

 

Jest pewna zaleznosc... kiedy zupelnie wylacze karte dzwiekowa... gra sie uruchamia... ale kiedy wybieram misje, po tym calym ladowaniu i kliknieciu na start mision... wywala do windy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...