Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wole Szpaka od Basałaja!!!!!!! Jak tego drugiego słucham to mi się w brzuchu przewraca (a będzie komentował fazę pucharową :()

 

Bożydar Iwanow????????? Brzyyyyyyyyyyyyyyydal!!

Ale Szpak przy Borku i Smokowskim wymieka :mrgreen:

Jak polsat i tvp relacjonowaly ten sam mecz (np: ostatnie LM ) i mialem wybor miedzy Szpakiem (lub Basalejem, Jasina i spolka) a Borkiem to chyba wybor prosty nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Borka to znam gostka osobiście, i wierzcie mi równy z niego koleś, zero zmanierowania, gwiazdorstwa itp. (no może trochę),

A jakiś czas temu jak zgadaliśmy się o piłce na jednej imprezie to stwierdziłem że to chodząca encyklopedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotwa - Niemcy 0:0

Ciekawe czy Holendrom uda sie strzelic bramke Lotwie :lol:

 

I nie kumem Rudiego. Bobic w pierwszym skladzie? W Polsce znajdziemy z 30 lepszych napastnikow lub nawet w 4 lidze amatorskiej albo u mnie na osiedlu :mrgreen: Klose bez formy i z 15 lepszych jest w polskiej lidze od niego....

Podolski ja chce Podolskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Lotwy :D :!: Zagrali bez kompeksow dla (slabego dzis) rywala.

 

Co do Vollera to tak naprawde selekconerem reprezentacji Niemiec jest Fran Beckenbauer & CO (Oli Kahn tez sie wlicza)

 

A za godzine - GO GO Oranje :!: :twisted:

 

UPDATE

 

kazik - zeby jeden karny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś porządne widowisko na tym Euro!!!

 

Niestety znów mamy ten sam problem, który jest zresztą ostatnio po każdej wielkiej imprezie. Bardzo niski poziom sędziowania. Jakby nie mogli (przy wspólczesnej technicy) wprowadzić zapisu wideo. 2, 3 kontrowersyjne akcje - na każdą max 30 sekund to chyba nie jest dużo.

 

A tak btw. Oranje troszke skreśliłem po meczu z Niemcami ale pięknie i ofensywnie grają. Brawo!

 

 

EDIT: Podobno sędziowie mają w ramach wątpliwości premiować grę ofensywną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu Holandia na jaka czekalem :twisted: - grajaca z polotem i pelna para.

Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku jest do tej pory Arjen Robben (kto gra(l) w CM3/4 to wie na co stac tego goscia).

Fantastyczne sa bomby z dystansu - nie moge przebolec, ze w 31 minucie Heitinga nie trafil - dla mnie bylaby to bramka mistrzostw :wink: Pieknie zapowiadaly sie strzaly Seedorfa oraz Davidsa

 

Sedziowie niestety zawodza - przynajmniej jeden karny nalezal sie Oranje. Spalone dobrze wychwycone mimo wszystko (wako myslisz sie :wink: )

 

Zdecydowanie chcialbym zeby Czesi wyrownali w II polowie - wtedy sie zacznie :twisted:

 

Licze tez, ze wejdzie moj ulubiony zawodnik - Rafael Van der Vaart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur*a ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>l* jak tak można <span style="color:red;">[ciach!]</span>* sędziować!!!!!??? :evil: co za z<span style="color:red;">[ciach!]</span>* sędzia w dupe je*any :evil:, Holandia powinna mieć conajmniej 1 bramke więcej, ale przez tego sędziego #@^%*&^(*&($@#%#%#$&%(&% :evil: :evil: :evil: . Niech go jakiś byk nadzieje na rogi :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy mecz jak do tej pory na Mistrzostwach. Szkoda tylko że sędzia postanowił spieprzyć widowisko!!!!!!!!!!!!

Sędziowanie było skrajnie proczeskie! Owszem, Czesi grali zeje.biście i zasługiwali na 3 bramki, ale Holendrzy na 3 też przynajmniej.

Pan Dik powinien przemyśleć sprawy kadrowe.

 

Pan Mielcarski powinien pomyśleć o zmianie zawodu, bo pieprzył bez sensu i z prawie żadnym jego komentarzem się nie zgadzałem. Proponuję słać listy na tvp@tvp.pl. Może to coś zmieni.

 

Wogóle to twn sędzia to nawet do A-klasy się nie nadaje, shit.............

Taki piękny mecz, a Holendrów u<span style="color:red;">[ciach!]</span>lił na miejscu.

 

Ale sieka!!! Dzisiaj drukarnia podwójna :(

I gdzie tu Fair Play?? Gdzie tu zdrowe widowisko, sport czysty, super impreza....

$@#%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda Holendrów :cry:

Wszystko przez cholernego sędziego-kreta, który w pierwszej połowie "nie zauważył" EWIDENTNEGO faulu w polu karnym na Van Nisterlooyu :x. Wtedy pepiki już by się nie podniosły :? . W drugiej połowie sędzia-kibic Czechów nie przyznał kilku fauli dla Holendrów i ZA NIC (a konkretnie ścieme Nedveda) wyrzucił z boiska Holendra :x :x :x

 

Pozostaje kibicować Czechom, żeby zgnietli w ostatnim meczu grupowym Szwabów i weszli razem z Holandia do rundy finałowej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Holandia zremisuje z Lotwa a Niemcy fuksem zremisuja z Czechami  :lol:  Co zrobicie z pilotem TV gdyby tak sie stalo?  :roll:

wcale sie nie zdziwie jak pepicki daja [gluteus maximus] niemcom...

A ja jak Holendrzy Łotwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Holandia zremisuje z Lotwa a Niemcy fuksem zremisuja z Czechami  :lol:  Co zrobicie z pilotem TV gdyby tak sie stalo?  :roll:

wcale sie nie zdziwie jak pepicki daja [gluteus maximus] niemcom...

A ja jak Holendrzy Łotwie :)

Chyba mnie nie zrozumiales

Po prostu pepicki odpuszcza mecz i fuksem i niezasluzenie niemcy wejda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...