Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak panowie ?

Grecja czy Hiszpania ?? Bo w TV się niczego nie dowiesz :-

 

A mi się wydaje, że najpierw się liczy bezpośrednie spotkanie (Hiszpania - Grecja 1-1) Czyli remis :wink: A następnie różnica bramek, a tu jak wiadomo Grecja ma przewage :>

 

Czyżby Grecja (Mamo nieeee !) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma zadnego "chyba,ze..."

Jest. Decyduje najpierw różnica bramek a nie bezpośrednie spotkanie!

Nie. Decyduje najpierw bezposrednie spotkanie

Hiszpania 1:1 Grecja

 

Dalej roznica goli (bilans)

Hiszpania (2/2) i Grecja (4/4) -> roznica zero czyli znowu nie wiadomo :mrgreen:

 

Dalej decyduja liczba strzelonych goli. I teraz Hiszpanie kabituluja i jada do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hiszpania do domu nie no to jakis absurd :!: :x :x Te mistrzostwa sa nudne jak nie wiem, chyba dam sobie spokuj z ogladaniem. jak holandia nie wyjdzie to zostaje tylko francja oby rozniesli tych <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych grekow ( a anglia walona portugalie) :!:

P.S.

Taki slaby poziom mistrzostw spowodowany jest ZBYT duzym zmeczeniem (liha, LM i inne ciulstwa) no i kasa. Bo kto by gral lepiej jak w reprezentacji placa 4 razy mniej niz w klubie ? Pilka stacza sie na dno !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to roznica bramek?Zawsze to bezposrednie decyduje, a dopiero przy remisie bilans.Chyba ze tkwie w bledzie...

Ponieważ w bezpośrednim meczu był remis to decydują bramki!

Zgadza się. Przyznaję się do błędu. Najpierw mecz decyduje ale tu był remis więc potem decyduje bilans goli, przy równym bilansie ilość bramek strzelonych i w końcu ranking FIFA. Dlatego aby Hiszpania grała dalej Rosja musi wygrać różnicą trzech goli. Czyli nie ma szans :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znacie jakiegoś serwisu sportowego, który będzie transmitował mecze w internecie? Siedzę w robocie do 21 i meczy po 17ej co najwyżej w radiu będę mógł posłuchać :P

sprobuj nie na www.livescore.com ale na www.livescore.pl . Tam podaja co sie w kazdej minucie dzieje (MR - match report).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gdzie te czasy kiedy MŚ były dla piłkarzy esencją futbolu a terz nałykali sie kasy w klubach w pucharach to po co sie męczyć na jakimś Euro?? za takie drobne?? tam tylko grają dobrze ci co chcą sie jeszcze wypromować...ech wspominam sobie Espania82 czy Mexico86 to było coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z ciekawostek. Czesi pkonują Niemców, a Łotyszom fuksem udaje się jedna akcja w meczu przy niemocy Holendrów i mamy Łotwę w ćwierćwinałach. To tylko joke ale Grecja jest drużyną pokroju właśnie Łotwy IHMO dwie najsłabsze (obok Bułgarii) drużyny w turnieju. Tylko że Bułgarzy mają jaką siłę ofensywną chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicujmy Grecji :mrgreen: ;)

Ja im od początku kibicowałem :)

Ale strasznie mi szkoda, żę Hiszpania odpadła :(

 

Nie lubie Portugalii, a remis był baardzo blisko -=> słupek + poprzeczka :>

Ale zafascynował mnie poraz kolejny Ch.Ronaldo - doskonały jest ten zawodnik !

 

OT on - musze format dysku zrobić, bo mam 2984614875 wirusów i mi się już rzaden progs nie otwiera :? Będe za 30 min :)

OT off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z ciekawostek. Czesi pkonują Niemców, a Łotyszom fuksem udaje się jedna akcja w meczu przy niemocy Holendrów i mamy Łotwę w ćwierćwinałach. To tylko joke ale Grecja jest drużyną pokroju właśnie Łotwy IHMO dwie najsłabsze (obok Bułgarii) drużyny w turnieju. Tylko że Bułgarzy mają jaką siłę ofensywną chociaż.

Czesi ?? Przeczytaj sobie TO Odrazu widac ze pepicki to szmaty a watpie zeby szwabki nie wykorzystaly takiej szansy :? Wiec chyba holandia out :?

P.S.

I JAK TU LUBIC PILKE JAK TAKIE SYTUACJE REPREZENTACJE ODWALAJA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z ciekawostek. Czesi pkonują Niemców, a Łotyszom fuksem udaje się jedna akcja w meczu przy niemocy Holendrów i mamy Łotwę w ćwierćwinałach. To tylko joke ale Grecja jest drużyną pokroju właśnie Łotwy IHMO dwie najsłabsze (obok Bułgarii) drużyny w turnieju. Tylko że Bułgarzy mają jaką siłę ofensywną chociaż.

To moze byc tylko Joke bo Czesi mecz odpuszcza.Sa juz w cwiercfinale i zagra z Niemcami drugi skład.Nedved poobijany musi odpoczac,a i pozostali tez beda grzac lawy.szanse dostana zawodnicy ktorzy do tej pory siedzieli na ławce.

 

Czyli typuje przegrana Czechow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z ciekawostek. Czesi pkonują Niemców, a Łotyszom fuksem udaje się jedna akcja w meczu przy niemocy Holendrów i mamy Łotwę w ćwierćwinałach. To tylko joke ale Grecja jest drużyną pokroju właśnie Łotwy IHMO dwie najsłabsze (obok Bułgarii) drużyny w turnieju. Tylko że Bułgarzy mają jaką siłę ofensywną chociaż.

Czesi ?? Przeczytaj sobie TO Odrazu widac ze pepicki to szmaty a watpie zeby szwabki nie wykorzystaly takiej szansy :? Wiec chyba holandia out :?

P.S.

I JAK TU LUBIC PILKE JAK TAKIE SYTUACJE REPREZENTACJE ODWALAJA?

Nie no, jeśli tak będzie to już nikogo na tych mistrzostwach nie będzie. W takim razie przerzucam się na Szwecję. Będziemy mogli wtedy mówić, że ograli nas np. wicemistrzowie Europy.

 

Ręce mi opadły jak ten link zobaczyłem. Czystość sportu, idee... Już to chyba wczoraj pisałem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jush jestesmy przy Szwedach :mrgreen:

 

Wymiakam http://w1.498.telia.com/~u49813383/evul/zlatan.gif  

Minelo jush troszeczke czasu ale jak patrze na to to nadal jestem pod wrazeniem :)

Ponoc najladniejsza bramka jego zycia.Mysle ze w tych mistrzostwach jeszcze o niej wspomna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysleze Czesi jeszcze niemcom nawet bez Nedweda!!!

I nalezy im sie, (bo graja super) mysle ze te wasze opinie negatywne o czechach biora sie z tego, ze zal wam tego ze oni graja a naszepatalachy nic!

A Nedweda mozna porownywac tylko z Zizu i Beckchamem wciaz pamietam jak upokorzyli Holendrow!!!

I te atomowe strzaly wlasnie Nedweda!!!!

A niemcy???

Nedzai rozpacz nawet Ex Opolanin im nie pomoze!

Troche realizmu i mniej emocji Panowie!

A Grecja coz strzelili wiecej bramek niz Esania, no ale pilka jest okragla a bramki sa 2!!!!

Pozdrawiam Fanow footbalu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie ich upokorzyli nawet sedzia im pomogl  :lol:  :lol:

Holendrom sedzia tez pomogl w meczu z Niemcami. Powinien byc karny , a sam Stam to nawet dwie czerwone kartki powinien dostac :mrgreen: (za kopniecie w twarz oraz pozniej za atak od tylu). Byloby 2:0 dla Niemiec i nie wiadomo jakby zakonczylo sie tamte spotkanie, pozniej porazka z Czechami i Holendrzy byliby juz w domu teraz. Dzieki sedziom jeszcze pakowac sie nie musza ;)

 

Sedziowie drukuja niemal dla wszystkich jednakowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube przesadzasz... jaka porazka z czechami ? gdyby nie sedzia to byloby 3:1 dla holendrow i pepicki by sie zesraly. Gdybac to se mozna, a ten mecz to byla NAJWIEKSZA drukarnia tych pseudo mistrzostw :D

Chodzi mi o to ze musisz zauwazyc ze w jednym spotkaniu sedzia sprzyjal holendrom i byla by porazka pomaranczowych a w drugim spotkaniu holendrow sedzia skrzywdzil. Podobnie zostali pokrzywdzeni Lotysze, Chorwaci (wedlug mnie najbardziej - 2 bramki Francji nie powinno byc) i jeszcze kilka reprezentacji.

 

Poprostu kiedys sie wydawalo (m.in. za sprawa wolniejszej gry oraz niedoskonalosci TV w latach czarnobialych) ze na murawie graja dwie jedenastki. Dzisiaj waznym zawodnikiem jest rowniez sedzia. I w ten sposob mamy na murawie meczyk w trojkacie :)

 

Moze FIFA (i UEFA) dorosnie i na waznych turniejach sedzia techniczny moglby poprostu miec dostep do powtorek i wspomagac sedziego glownego. Samych sedziow glownych rowniez przydaloby sie dwoch :) (na turnieje zwlaszcza).

Pomysl z LCD na "zegarku" sedziego glownego to troszke kiepski pomyslbo koles by biegal i sie wpatrywal non stop w male gowienko, zamiast kierowac gra, podobnie z powtorkami na telebimie. Mielismsy jush to na Mudnialu 2002 ale wycofano. Bo oprocz sedziow powtorki widzieli fani na stadionie i oni inaczej by to interpetowali zawsze no i moglo by byc goraco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...