Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Alenichev ruluje :-]

Gdyby nie ten wspaniały Casillas...  :?

taa ladnie skubany : ] przeszedl hiszpanow w polu karnym.

wyniku jaki obstawilem raczej niebedzie :( hiszpanie maja przewage i wkoncu gola musza strzelic.

bardzo dobre spotkanie ma rowniez vicente mial kilka swietnych akcji lewa strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że poszedł za piłką, jakby Morientes uderzył po długim, to by była brama  8)

kurde, jestem w tym "fachu" (bramkarskim) już 7 lat więc cicho  :lol:  :wink:

czyli poprostu obronił Dołączona grafikaDołączona grafika hehehe Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia niestety NIC ciekawego nie pokazala - no moze oprocz Cristiano Ronaldo - ten koles mnie rozwalal swoja technika - szkoda tylko, ze brakowalo mu przytomnych partnerow do gry - Simao Sambroza, Pauleta zawiedli mnie bardzo...

Za to Grecy pod wodza tego Niemca pokazali co to znaczy opanowanie i kontrola gry - szczegolnie w defensywie. Podobala mi sie gra defensywna tego zespolu. A co do 11-stki podyktowanej dla Grekow to :lol: Fakt, nalezala sie, ale ten caly Seitardis czy jak mu tam tylko na to czekal...

Jak tak dalej pojdzie to watpie, ze gospodarze zajda daleko - nastepny mecz graja z Rosjanami, ktorzy na pewno beda napierac i nie sprzedadza tanio skory. Pozniej maja za rywala Hiszpanow - a tu wszystko sie moze zdarzyc..

 

Co do drugiego meczu. Zdecydowanie bardziej emocjonujacy i szybszy. Hiszpanie graja na takim luzie, ze tylko pozazdroscic. Rosja mimo wszystko tez pokazala sie z dobrej strony. Zdecydowanie prym wiodl Dmitri Alenichew - koles wie jak sie gra w pilke - zreszta jak sie gra w FC Porto to zna sie styl gry poludniowcow :wink:

 

Mam tez propozycje skierowana do moderatorow - przyklejcie ten temat na czas EURO2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Grecy pod wodza tego Niemca pokazali co to znaczy opanowanie i kontrola gry - szczegolnie w defensywie. Podobala mi sie gra defensywna tego zespolu.

100% racji. Duze opanowanie i nie wybijali pilki "na pale".

 

typy na jutro (chyba skocze postawic :D)

Szwajcaria - Chorowacja: 2

Francja - Angli: :? 1 chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuu, buuueeeee :cry: Normalnie jestem w szoku po porażce Portugalii. Oni wcale nie wyglądali jak drużyna. Tragedia. Wystarczyło skracanie pola przez Greków i już się gubili. Zasłużona porażka. Mimo tego Christiano Ronaldo rulez!

 

Nie wiem jednak czy zwróciliście uwagę na pewien szczegół - jak kryli Hiszpanie w meczu z Rosją. Szeroko rozstrawiona obrona, raczej bez pressingu i w sumie Rosjanie mogli w miarę swobodnie rozgrywać w środku pola. Jeśli Hiszpanie podejdą z obroną w ten sam sposób do Portugalii to nie wróżę im nic dobrego. Przy szybkości Simao i Ronaldo ( sądzę ,że zagra od pierwszej minuty) Hiszpania będzie miała straszne problemy. Jedynym ratunkiem jest chyba skrócenie pola. A dla Portugalii plusem pewnie będzie fakt, że Hiszpanie też zagrają ofensywnie, a to oznacza, że Pauleta wreszcie zyska pola....

 

A dziś liczę gorąco na ANGLIĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy na dzisiejsze mecze:

 

Szwajcaria - Chorwacja 1

Anglia - Francja X

 

Do Szwajcarow wraca Vogel po kontuzji, po za tym maja Hakana Yakina :twisted:

 

Prawdopodobne sklady F-A:

 

France - Barthez; Sagnol, Thuram, Silvestre, Lizarazu; Pires, Vieira, Makelele, Zidane; Henry, Trezeguet.

 

England - James; G Neville, Carragher/King, Campbell, A Cole; Beckham, Gerrard, Lampard, Scholes; Owen, Rooney.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...