Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Boski?? Nie lubie tego łysonia i reszty żab..farty jedne!! zawsze tak grają, cały mecz jak cioty a 90 minucie sie obudzili, z włochami na Euro 2000 bylo to samo, tylko mi nerwy zepsuli na noc, to są <span style="color:red;">[ciach!]</span>e farty i tyle.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski?? Nie lubie tego łysonia i  reszty żab..farty jedne!! zawsze tak grają, cały mecz jak cioty a 90 minucie sie obudzili, z włochami na Euro 2000 bylo to samo, tylko mi nerwy zepsuli na noc, to są <span style="color:red;">[ciach!]</span>e farty i tyle.. :evil:

Chciałbym aby Polska reprezentacja miała yakiego farta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski?? Nie lubie tego łysonia i  reszty żab..farty jedne!! zawsze tak grają, cały mecz jak cioty a 90 minucie sie obudzili, z włochami na Euro 2000 bylo to samo, tylko mi nerwy zepsuli na noc, to są <span style="color:red;">[ciach!]</span>e farty i tyle.. :evil:

Chciałbym aby Polska reprezentacja miała yakiego farta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem :)

 

=KrAnKeD= ==> Francja - Anglia 2:1 i nie dyskutowac bo JA mam rację

Bravo !

Trafiłeś w 10 :)

 

No ciekawy mecz był, bardzo ciekawy.... opłacało się czekać do końca....

 

Jutro: Włoch-Dania - 0:1

===.- Szwecja-Bułgaria - 1:2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah ale koncowka byla genialna

ZIDANE wiezylem w ciebie do konca :D

po niewykozystanym karnym przez beckhama wiedzialem ze przynajmniej remis bedzie :D

 

jak juz ktos wspomnial final ligi mistrzow bayern - man utd tylo ze wtedy beckham wyszedl obronna reka :]

 

aaaa i oczywiscie trafilem wynik :] :] :] :]

 

btw dobrze tak angli :] :] :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mialem pozadna dawke emocji :wink: Anglicy dali ciala jednym slowem - zamiast stosowac kontre w drugiej polowie to te cioty probowali bronic sie calym zespolem - zenada. Widac bylo, ze zoltodziob Rooney chce sie pokazac - IMO niezly z niego fighter.

Francuzi zasluzyli calkowicie na zwyciestwo - Henry mial wiele szans, ale brakowalo zawsze centymetrow. Zidane - wirtuoz 8) Barthez mial niezlego nosa.

 

Co do drugiego meczu to porazka dla mnie jako widza - totalnie mnie znudzil. Chorwacja bez Sukera i starej gwardii to nie ta sama druzyna co kiedys.

 

Typy na jutro:

 

Wlochy - Dania 2:0

Szwecja - Bulgaria 1:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...