Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie wkurza ten błąd z pes3, biegniesz na przeciw bramki walniesz mocno a piłka "akurat" koło słupka po ziemi leci, trzeba zawsze na ukos zejść żeby dobrze strzelić. Niby tak jest na prawdę ale chociaż z raz mogłaby wpaść bo bramki jako odchodząca.

 

A i jeszcze te główki, co o ni porobili, co dziesiąta leci w bramke a reszta ponad nią, czy jest jakiś specjalny sposób na strzelanie z główki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja się zawiodłem nie na samej grze ale na paru aspektach które sprawiają że gra mi się gorzej niż w pes3 jestem wręcz zły

 

jedna z najważniejszych rzeczy dla mnie kamera (bardzo wpływa na gameplay)jest u;'sadowiona nizej i niemogę wcale wyczuć dystansu

w poprzek boiska często fałluję ,tracę piłkę bo myślę że jestem blizej dalej od zawodnika.itp gram już bardzo dużo 2 dzień i to samo ,gram na wide a marzyłem rzeby wide z pesa3go troche podnieść i uzyskać efekt jak w normal long z 3ki tylko bardziej oddalony by uzyskać wyczucie dystansu

czemu producenci gier sportowych są tak durni i nie wprowadzą pełnej kontroli nad kamerą

(ea -nba 2005 3 rok z rzędu te same kamery okropne 8O

-fifa 2005 fajne opcje zoom ale brak ustawiania kamery pod kątem

-nhl itd

pesie 3ce też brakuje do ideału ale było lepiej niż w 4ce jest wręcz fifowo :? czemu nie ma opcji zoom

wysokość kamery pytam się :x

jedyny plus to ze można kamerkę dać na zawodnika którym kierujesz ,bardzo lubie grać jednym zawodnikiem cały meczyk -super sprawa

a jeszcze behind camera jest grywalna

drugi bug płynność na p4 2,4 ti4200 300/600 512 ram pes3 1200x1024 high detail niewiarygodna wręcz płynność i wygląd

pes4 600x400 medium dopiero jest płynnie przy przesuwaniu się kamery

tak pozatym właśnie wydaje mi się że to wszystko wina kamery przesuwającej się za piłką a nie za akcja

wręcz przytwierdzonej do piłki kamery :evil: jeśli wiecie o co mi chodzi

czemu brak mozliwości ustawiania szczegułów grafiki?

powinni na pececie dać możliwość zmiany tego trójkąta na cos subtelniejszego i mniejszego

ale gra i tak rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi miodzio, a co do samej gry to tak jak pisałem panowie - przyzwyczajenia i nic więcej, trzeba je odstawić na bok i nauczyć się od nowa grać w pes4, pamiętam, tak samo było z pes3, narzekaliśmy wszyscy, a potem okazało się, że to co niby było w grze złe, okazało się super sprawą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w zmianach najbardziej mi się podoba to rozgrywanie wolnego na 2 :D Nie ma to jak mały zwodzik, przeskok nad piłką i bomba :D Albo przed chwilą Rooney pyknoł z wolnego leciutko piłę przed siebie, Beckham nabiegł i zapitolił takie okno że bania mała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ile kosztuje pad do ps2? albo jaki mozecie polecic ktory bedzie dobrze sie sprawowal i byl podobny do tego z ps2 (jak najtanszy :-) )

update

dobra troche sie porozgladalem pady do ps2 kosztuja ok 60zl natomiast do psx ok 20 i kolejne pytanko czy ten do pex bedze ok ? (nieznam sie zupelnie) i najwazniejsze czy dostane przejsciowke do nich :/

a i czy dostane w zwyklym sklepie czy musze na gielde zasowac ?:-) (tak jak juz pisalem nieznam sie zupelnie na tym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ultima.pl tam sa przjeściówki po 40zł z przesyłką oryginalne od Manty

 

na Allegro znajedziesz pady zazem z przejściówkami w dziale komputerowym (a nie konsolowym jak sam kiedyś przypuszczałem)

 

ich koszt to jakieś 100zł z PS2 ale nie potrzeba PS2 do Pes4, bo nie korzysta on z dodatkowych analogowych przycisków. Więc najtańszy pad PSX + 40zł za przejściówkę Manty i można nieźle się wyszaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co wam chodzi z tym PES4. Na moim sprzęcie/złomie (niepotrzebne skreślic) :) chodzi w 800x600 w medium detalach bez żadnych problemów, cały czas płynnie.

PS. dantusek pacza masz jush na poczcie

 

PS.2 Gierka bardzo fajna bedzie na bank lepsza od PES3 no i chodzi bez żadnych tam double speed i innych trików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po cholere wydawać 150zł na pada do jednej gry? Nie lepiej kupić pada od Manty Rumble Pack wzorowanego na Dual Shocku? A kosztuje chyba 49zł.

Ja Cię proszę, po raz kolejny piszesz dziwne rzeczy... Skoro nie wiesz po co kupować Dual Shocka i jeszcze proponujesz, że lepszym wyborem jest pad manty za 49zł, to z Ciebie niezły lolek... Jak można wogóle takie porównanie robić :) To tak jakbyś jeździł maluchem i najnowszym VW Taureg'iem :) Niby oba jeżdżą, ale komfort, możliwości, itd. :D DualShock bije wszystkie inne pady świata w przedbiegach, a dual 2 to już wogóle mistrzostwo świata :D

 

 

P.S.

Pozatym to raczej nie do jednej gry, przecież w wiele gier się da grać, a nawet należy na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do padow to sie zgadzam z makiem777.

 

Sam mam ta kombinacje chyba jako jeden z pierwszych :] Czyli Dual shock 2 + przejsciowka tyle, ze wtedy dalem za to 200 zeta a wy mozecie dac 100 i jeszcze sie zastanawiacie!

 

lukair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekowa FOX3 za meila, a co do kart to juz sam nie wiem ja mam radka 8500 i chyba to jest lepsza karta niz FX5200 (tak slyszalem) a moge "normalnie" pograc tylko na 800x600 medium ale jezeli wylacze v-sync to juz chrupie perfidnie:(( myslalem ze to moze sprawka ramu ze tak slabo chodzi bo mam 256 ale jak to pc266 szybkosc ich czy jakos tak...ale wylaczenie v-sync chyba obciarza karte? a i nie jest to sprawka directx bo jest przeciez zalecany 8,1 hmmmmnie wiem co tu robic chyba zbierac na nowa karte bo od isspro98 to kazda w pilke konami (ofkoz tych z tokyo;) gralem wiele wiele godzin i nie chce zeby to sie zmienilo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie lata gralem na MS Sidewinder Pro ale niestety po wyjsciu NBA 2k5 i PES4 demo doszedlem do wniosku, ze czas przejsc na jakiegos dual-a

swoje droga sidewinder to kawal dobej roboty i jesli chodzi o pada bez "galek" to lepszego w lapach nie mialem

wczoraj przyszla do mnie packa (allegro rulez) dual 1 by SONY :D + przejsciowka Manty, cena 80zl. + koszt wyslki, imho superek bo jednak dual to dual tym bardziej oryginalny od sonego

ps2. ja nie wiem co Wy chcecie od PES4 dla mnie to kawal dobrej roboty i godny nastepca PES3 (ktory juz byl wybitny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Mediatech MT171 Corsair Pro.

cena ponad 60zł, mam go już ponad rok i non stop

go męcze i spisuje się super.

Podoba mi się ergonomia, jedyne zastrzeżenie można

mieć do wibracji ale nie kupiłem go z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobic jak chce zmienic z klawiatury na pada a nie chce mi go wykryc ( w button configuration chce zmienic tak samo jak w pes3 , naciskam na napis klawiatura a tu nic ) , pad dziala bo gram nim normalnie w pes3

Dopiero co było takie pytanie, zmieniasz to w SETTINGS przed włączeniem gry!! Najpierw włączasz ustawienia i tam zmieniasz, a dopiero potem uruchamiasz grę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po cholere wydawać 150zł na pada do jednej gry? Nie lepiej kupić pada od Manty Rumble Pack wzorowanego na Dual Shocku? A kosztuje chyba 49zł.

Ja Cię proszę, po raz kolejny piszesz dziwne rzeczy... Skoro nie wiesz po co kupować Dual Shocka i jeszcze proponujesz, że lepszym wyborem jest pad manty za 49zł, to z Ciebie niezły lolek... Jak można wogóle takie porównanie robić :) To tak jakbyś jeździł maluchem i najnowszym VW Taureg'iem :) Niby oba jeżdżą, ale komfort, możliwości, itd. :D DualShock bije wszystkie inne pady świata w przedbiegach, a dual 2 to już wogóle mistrzostwo świata :D

 

 

P.S.

Pozatym to raczej nie do jednej gry, przecież w wiele gier się da grać, a nawet należy na padzie :)

To ty nie rozumiesz. Sam mam Dual Shocka 2 ale jak ktoś chce grać w PES 4 to po kiego kupować pad za 150zł? To nie ma sensu, wygoda jest naprawdę nie wiele większa a cena 3 razy wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie zapisuje sie w settings, nic, nawet rodzielczośc ciągle jest 800x600 czy to może byc wina tego że nie instalowalem gry tylko dodalem wpisy do rejestru, powiedzcie bo nie chce mi się biegać do kolegi przez te zaspy po instalke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedł trainer który wprowadza trochę możliwości ustawień

 

więcej na www.issonline.pl

 

do ściągnięcia http://landhell.fpp.pl/issonline/index.php...rar&DIR=PES%204

 

UWAGA!

 

Jak podaje instrukcja:

 

Trainer działa tylko z wersją 200mb dema z 70mb zapewne nie, choć to nie sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zassałem demko bo nie miałem styczności z kompem tyle czasu. Opinie na gorąco są jak najbardziej pozytywne. Wierzę w to, że w pełnej wersji pewne "błędy" zostaną poprawione (po demie gry oceniać nie wolno)

 

PLUSY:

+ świetna animacja (za wyjątkiem zbyt szybko IMHO biegających piłkarzy)

+ grywalność, grywalność, grywalność....

+ niezła grafika (nie spodziewałem się aż tak dobrej)

+ gra idzie płynnie na 1024x768 przy medium detalach na r9100 (275/275) i bartku 2500+@3200+ oraz 256MB ramu!!

 

MINUSY:

- zagubiony sędzia i brak liniowych

- zbyt szybkie "przebieranie" nogami piłkarzy a w konsekwencji zbyt późna reakcja na komende strzału lub podania (albo mi się refleks opóźnia ;) )

 

 

Generalnie bomba! Zasysam dodatek.

 

PS: Wielkie ukłony dla mihalo za wskazanie linka z pes demo do www bo torrent się wykrzaczył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...