Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem sobie Obsession_Patch do PES4 i muszę powiedzieć, że jest f_cipe :D

Van der Sar w MU, Reina w Liverpool-u - bardzo aktualne składy, najnowsze stroje, świetne stadiony, piłki, bandy

jak dla mnie to bardzo dobra alternatywa dla wolfa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich map problem bo nie wiem jak grać przez neta w pro evo...4 prosze napiszcie jak.

1561178[/snapback]

Ja wiem że się nie chce... Ale zajżałbyś do google, do txtka w grze, do instrukcji obsługi :) Zaraz napiszę jeszcze raz, po raz n-ty :) A swoją drogą dzisiaj jakiś fajans, kibic z Gdyni pyta się mnie dokładnie o to samo... Wytłumaczyłem, potem pyta o to czy są patche to mu mówie że są, jak się nazywa i że na google znajdzie... Poszedłem coś zjeść i do drugiego pokoju, wracam a typ mnie bluzga bo mu nie odpisuje i mu linka nie podałem i potem zaczoł mnie jechać :) JAk ja kocham takich niepełnomózgich kiboli :) Normalnie aż petycje za aborcją bym podpisał :)

 

A co do samej gry po necie, umawiasz się z drugą osobą jakąś na meczyk, jedna daje host game u siebie i tworzy serwer i czeka na drugą, druga w tym czasie dołącza się do niego podając IP tej osoby :) Jest jeden warunek, obie osoby muszą mieć zewnętrzne IP bądź przekierowany port!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie Obsession_Patch do PES4 i muszę powiedzieć, że jest f_cipe  :D

Van der Sar w MU, Reina w Liverpool-u - bardzo aktualne składy, najnowsze stroje, świetne stadiony, piłki, bandy

jak dla mnie to bardzo dobra alternatywa dla wolfa  B)

1567183[/snapback]

pewnie do we8i nie ma ? :( bo na sg nie widzę :( wrrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w fify i pesy ale jednego nie kumam - dlaczego tak zrypane sa rzuty wolne w pesie? kurde fifa jest gorsza ale ma ten fragment bardzo dobzre dopracowany a w pesie to ja do dzis dzien nie strzelilem gola tak:D moze mi ktos wytlumaczy jak to sie robi?

 

PS. Gram na klawiaturze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w fify i pesy ale jednego nie kumam - dlaczego tak zrypane sa rzuty wolne w pesie? kurde fifa jest gorsza ale ma ten fragment bardzo dobzre dopracowany a w pesie to ja do dzis dzien nie strzelilem gola tak:D moze mi ktos wytlumaczy jak to sie robi?

 

PS. Gram na klawiaturze...

1568785[/snapback]

Zaraz dostaniesz bardzo rzeczowa odpowiedz z ust gracza PES - tylko patrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w fify i pesy ale jednego nie kumam - dlaczego tak zrypane sa rzuty wolne w pesie? kurde fifa jest gorsza ale ma ten fragment bardzo dobzre dopracowany a w pesie to ja do dzis dzien nie strzelilem gola tak:D moze mi ktos wytlumaczy jak to sie robi?

 

PS. Gram na klawiaturze...

:)

 

Dopracowany ??...:|...ciekawe - w życiu strzelając wolnego (w real life - nie w grze) - żadnych strzałek nie widziałem...

 

Przerzuć się na pad ...klawiat tak do PESa pasuje jak pas mistrza świata do Gołoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven 88 ciekawe odpowiedz... powiem fatalitiemu zeby kiedys wylaczyl celownik w q3 i poczul jak w normalnym zyciu sie stzrela sie z biodra..kurde gdybym znal swoje umiejetnosci i sile miesni kazdego zawodnika to bym napewno nie potrzebowal celownika przy strzale ...ale dobra musze jednak kupic jakiegos pada bo naprawde kijowo sie gra. Jaki znacie tani pad na PC bedacy emitacja takiego z ps2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak...

 

Po prostu wg mnie brak celownika przy strzelaniu wolnych to plus gry...w fifie wystarczy wycelować i strzelić - 75% na strzelenie bramki (przynajmniej)...

A tu - ile się człowiek nasiedział żeby w światło bramki trafić - ale za to jaka satysfakcja...

 

Co do pada...z najtańszych polecę Ci -SpeedLink SL-6530 - znajdziesz go za ok 30 złociszy - w miarę dobra podróbka PSowego Duala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w fify i pesy ale jednego nie kumam - dlaczego tak zrypane sa rzuty wolne w pesie? kurde fifa jest gorsza ale ma ten fragment bardzo dobzre dopracowany a w pesie to ja do dzis dzien nie strzelilem gola tak:D moze mi ktos wytlumaczy jak to sie robi?

 

PS. Gram na klawiaturze...

1568785[/snapback]

 

raven 88 ciekawe odpowiedz... powiem fatalitiemu zeby kiedys wylaczyl celownik w q3 i poczul jak w normalnym zyciu sie stzrela sie z biodra..kurde gdybym znal swoje umiejetnosci i sile miesni kazdego zawodnika to bym napewno nie potrzebowal celownika przy strzale ...ale dobra musze jednak kupic jakiegos pada bo naprawde kijowo sie gra. Jaki znacie tani pad na PC bedacy emitacja takiego z ps2?

1569022[/snapback]

ROTFL x 1000000

 

:lol: Po co porownujesz Q3 do piłki nożnej? Strzelając w realu (pomijajac to, że takie bronie nie istnieją jak w Q3) to sie raczej jednak celuje celownikiem nie z biodra (śmiać mi sie chce, jak sobie wyobraże członka np GROM'u wpadajacego z MP5 i strzelajacego z biodra, bo tak rambo robił w filmie xD).

 

Chcialem jeszcze pominąć coś, ale nie pomine :P, A dokładnie, ze porownanie gry czyto fantastycznej i nie realnej jak Q3 do PES ktory dąży do symulowania realnego świata jest w ogolnie z pupy. Bo np masz w grach chcacych symulować strzelanie, to sobie bez przylozenia celownika - nie trafisz (Bia).... koniec OT o porownaniu

 

Co do rzutow wolnych. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak są one dopracowane w PES. Przedwszystkim wlasnie w PES polega to na tym, aby wyczuć danego zawodnika, jak strzela, jak potrafi zakrecic itp. Cała rozgrywka sie na tym opiera, aby trenować, probujac zapamietac jak sie gra danym zawodnikiem, a nie ze wszyscy sa tacy sami.

 

W zaleznosci od odleglosci od bramik nalezy przytrzymac np "gora" lub "dół" lub nie trzymac nic (np na 22 metrach). Do tego mozna strzelac w dwie osoby (jedna wystawia, lub udaje ze wystawia a tak naprawde oddaje szybki strzal, ale bez robiegu). Mozna tez zakrecic pileczke. Trzeba grac na padzie przedewszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven 88 ciekawe odpowiedz... powiem fatalitiemu zeby kiedys wylaczyl celownik w q3 i poczul jak w normalnym zyciu sie stzrela sie z biodra..

1569022[/snapback]

 

ROTFL x 1000000

 

:lol: Po co porownujesz Q3 do piłki nożnej? Strzelając w realu (pomijajac to, że takie bronie nie istnieją jak w Q3) to sie raczej jednak celuje celownikiem nie z biodra (śmiać mi sie chce, jak sobie wyobraże członka np GROM'u wpadajacego z MP5 i strzelajacego z biodra, bo tak rambo robił w filmie xD).

 

1569046[/snapback]

 

hahaha, ale się ubawiłem tym strzelaniem z biodra :]]]]]]] <rotfl>

 

btw. rambo rox :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w fify i pesy ale jednego nie kumam - dlaczego tak zrypane sa rzuty wolne w pesie? kurde fifa jest gorsza ale ma ten fragment bardzo dobzre dopracowany a w pesie to ja do dzis dzien nie strzelilem gola tak:D moze mi ktos wytlumaczy jak to sie robi?

 

PS. Gram na klawiaturze...

1568785[/snapback]

Jaja sobie robisz? :) Twoja kolejna odpowiedź też w podobnym tonie... Strzelanie z biodra :D A grałeś chłopie trening? Wbrew pozorom rzuty wolne są w miarę łatwe do wykonania :) Nie dość że po krótkim treningu można strzelać efektywnie to jeszcze jakże efektownie :D To że nie ma celowniczka nie znaczy że nie ma zasad strzelania i że za każdym razem jest inaczej :) Wszystko jest ustalone i trzeba potrenować :) Tutaj byle leszcz nie siądzie pierwszy raz do gry i Cię nie rozpyka, a w Fifie się zdarzają takie pzypadki i to nawet najlepszym :)

 

P.S.

Kup koniecznie pada, nie wiem jak ludzie mogą się obchodzić bez zwodów, kręcenia piłki itd. ogólnie bez prawej gałki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym kręceniem to nadal nie wiem jak Ty to robisz mak'u ;p :]]].

 

P.S. ja nie widżę różnicy ;) daj sobie kamerę Player i zobacz czy coś daje to kręcenie ;p

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, ze jak juz nacisniesz strzał to nie mozesz celować. Celować mozna do momentu nacisniecia strzału. Po nacisnieciu strzalu, gdy zawodnik podbiega, przytrzymanie strzalki w lewo spowoduje wlasnie podkrecenie w lewo. Aha. Podczas biegu (nie wolny) naciskajac R2 też jest strzal mocny i podkrecony, ale tu sie trudno robi rotacje.

 

Wracajac jednak do wolnych. Jak wiesz najcelniej (nie za wysoko, nie za nisko) jest gdy pasek mocy strzalu jest dokladnie po środku. I teraz mozesz tą moc "dobić" do środkowej pozycji przez jedno nacisniecie i przytrzymanie klawisza strzalu, ale tez, przez kilkukrotne, krociutkie i pulsacyjne uderzenia w "strzał". Strzelajac przez te delikatne klikniecia (czyli np klikasz 3 razy delikatnie, tak ze koles podbiega do pilki, i przy trzecim kliknieciu pasek strzalu jest okolo wlasnie 1/2) pilka sie bardziej podkreci. Analogicznie, udezysz dwoma uderzeniami w klawisz strzalu, gdzie na kazdy wypadnie wtedy 1/4 calego paska energi zeby dobić do połowy, podkrecenie bedzie mniejsze. Oczywiscie musisz, tak jak wspomnialem wczesniej, trzymac strzalke w kierunku w ktorym chcesz podkrecic. Podsumowujac. Im wiecej razy nacisniesz klawisz strzalu na dany "odcinek" paska mocy, tym mocniej piłka sie podkreci.

 

Mysle, ze wystarczajaco wyjasniłem. Wiem ze troche zakrecone, ale inaczej nie umiem tego opisać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sorry mzoe q3 to rzeczywiscie przywalilem z miejsca, moze ghost recon ,delta force czy rainbow six oraz inne gierki ktore sa uzywane podobno do trenowania amerykanskich zolnierzy a czy z biodra czy z ramienia.. chodzilo mi glownie ze jest celownik na ekranie.

 

Czas na kupno pada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa świetna gierka, fifa sie chowa ale bez dobrego pada sie nie zbliżać :) (chociaz F06 zapowiada sie obiecująco...)

nie moge sie doczekac 5 mam nadzieje że poprawią błędy takie jak głupota bramkarzy, szybciej mogłyby reagowac tez boty na boisku, niektórzy narzekali tez na sędziów ale wg. mnie jest ok

 

tylko nie wiem gdzie sie podział zidane po wgraniu patch'a wolf ?? nie mam go we francji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, ze jak juz nacisniesz strzał to nie mozesz celować. Celować mozna do momentu nacisniecia strzału. Po nacisnieciu strzalu, gdy zawodnik podbiega, przytrzymanie strzalki w lewo spowoduje wlasnie podkrecenie w lewo. Aha. Podczas biegu (nie wolny) naciskajac R2 też jest strzal mocny i podkrecony, ale tu sie trudno robi rotacje.

1569405[/snapback]

z tym się zgadzam ;p ale mak'u mówił o prawym analogu , o to mi chodziło :>

 

A mnie najbardziej denerwuje bug związany z obrońcami. Gdy przeciwnik wystawi piłkę w uliczkę ( trójkącik ) to obrońcy mają tendencje stania w miejscu :o nawet gdy przeciwnik jest dwa metry przed nim to zdąży go wyprzedzić bo nasz obrońca albo stanie albo idąc będzie podziwiał tor piłki. Bardzo często się to zdarza i padają gole po tym :) mówię o trybie MP. Oby to było poprawione w 5 edycji.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem:

Gram master league i chyba w 2 sezonie gdy pod koneic sumowalo wszyskie wydatki wyszedlem na lekkim minusie i bylo GAME OVER (za duzo kupowalem zawodnikow). Wiec cofnelem sie o jakies 6 meczy, kupilem mniej zawodnikow i pod koniec sezony wyszla mi sumka dobra i gram next sezon. Kupilem paru zawodnikow i juz nikogo wiecej, wygrywalem wiekszosc meczy, wygralem lige i d2 cup i mialem jakies 12000 funtow. team salery wynosil ponizej 4000 i patrze koniec sezony i pisze GAME OVER. Kurde o co chodzi?

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

a ja mam problem. grałem se p PES 4 i chciałem zagrać chyba sezon i się gra zacieła. restart kompa, uruchamiam gre i 3 pierwsze obrazki się pojawiają i czarny ekran (brak odpowiedzi) zainstalowałem ponownie i to samo :( czy ktoś wie co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...