Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos moze plik ktory znajduje sie tu: KONAMI/Pro Evolution Soccer 4/save/folder1 ale z The Wolf Furry Evolution Patch 1.0??? Sciagnalem dzis tego wolfa ale nie ma w nim tego pliku (a wg txt powinien byc) :(

No wlasnie ja mam tak samo brakuje tego folderu "folder1"

 

Ludzie dzisiaj zagalem on line jako host !!!!!

a mam DSL 1MB ale za routerem + przekierowany port UDP + TCP

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

 

1. The Wolf Furry Evolution Patch 0.5 - wrzuciłem go i wszystko ładnie, pięknie, ale w Lidze Mistrzów mam jakieś dziwne nazwiska 8O W lidze, turniejach mam ok

2. Czy można na Wolfa 0.5 zapodać ten oficjalny Patch 1.1 od Konami? Nie będzie cyrków?

Tak, ja tak rano zapodałem patcha od Konami na Wolfa i przed szkoła pyknołem jeden meczyk ;) Teraz czeba ssać patcha 1.0 od Wolfa :D Co do nazw w lidze mistrzów mam ten sam motyw :)

mak777 dalej daj mi tu pięknie namiar na Wolfa 1.0, jak możesz to przy okazji linka do jakiejś stronki gdzie działa "Pan" Wolf, żeby na bieżąco sprawdzać poczynania nowych dodatków... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Proszę o pomoc.Chodzi o to,że gdy gra animacja chrupie mi podczas rozgrywania drugiego meczu.Za pierwszym razem wszystko gra,skończe mecz,zaczynam drugi i widac wyrażne zwolnienia.Mam Bartłomieja 2500+,512 ramu i Radka 9200 od Gigabyte.Dzieje sie tak niezależnie od rozdziałki,gram na detalach ustawionych na medium.Poradżcie cos.Z góry dzięki.Sama gra jest wypasiona,grając jeżdże z fotelem po całym pokoju,bo nogi synchronizują się z wydarzeniami na boisku :lol: .Pozdro dla wszystkich prawdziwych fanów PESa,my wiemy co oznacza dobra,elektroniczna rozrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z patchem 1.1 jest taka sprawa - żeby sprawdzić czy poprawnie się zaintalował ten patch należy gre uruchomić w oknie (alt+enter podczas uruchamiania gry) i na górze w pasku powinno pisać Pro Evolution Soccer 4 Ver 1.10. Jeżeli tak nie macie to źle zaintalowaliście patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seedorf masz po prostu slabiutka grafe,hehe albo gra rozpoznaje grajacego i sie dostosowuje do twojego poziomu i dlatego pewnei sie zamula,hehe.Jak masz karte telewizyjna to ja wyjmij i zobacz czy dzieje sie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze musze wywalic plik odpowiedzialny za interko (opmov) zeby w ogole mi sie gra uruchomila bo inaczej po poczatkowych napsaich widze czarny ekran. To samo mialem z pes3. Nie wiem w czym tkwi problem, moze nie mam jakis kodekow? Mam zainstalowanega ace mega codecs. Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze musze wywalic plik odpowiedzialny za interko (opmov) zeby w ogole mi sie gra uruchomila bo inaczej po poczatkowych napsaich widze czarny ekran. To samo mialem z pes3. Nie wiem w czym tkwi problem, moze nie mam jakis kodekow? Mam zainstalowanega ace mega codecs. Jakies sugestie?

 

www.m5studio.pl ściągnij sobie najnowszego CODEC 7.8g bodajże :) Powinno być gites :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągajcie tego patcha od wolfa na www.issonline.pl jest naprawdę świetny! Nowe stadiony, buty, bandy, piekne przyśpiewki z różnych krajów oraz ta muzyka w tle (a najlepsza jest gdy gra się finał ligi mistrzów bądź jakiś cup, leci ta muzyka co w lidze mistrzów)

 

Aha, sukcesywnie dodawane są stroje zespołów i już teraz można ściągnąć narodowe i bundesligi z tym, że narodowe trzeba przerabiać w GraphicsStudio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś nie moge zainstalowac Oficial Patcha 1.1 ;/ nie wiem czemu... włacza sie Install i po pewnym momencie wyskakuje Error bodajże 1603 i pisze że instalacja zostanie przerwana. Próbowałem ściagnac z innego źródła bo myślałem że plik walnięty ale d... to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś nie moge zainstalowac Oficial Patcha 1.1 ;/ nie wiem czemu... włacza sie Install i po pewnym momencie wyskakuje Error bodajże 1603 i pisze że instalacja zostanie przerwana. Próbowałem ściagnac z innego źródła bo myślałem że plik walnięty ale d... to samo.

Patcha 1.1 instalujemy na orginał :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągajcie tego patcha od wolfa na www.issonline.pl jest naprawdę świetny! Nowe stadiony, buty, bandy, piekne przyśpiewki z różnych krajów oraz ta muzyka w tle (a najlepsza jest gdy gra się finał ligi mistrzów bądź jakiś cup, leci ta muzyka co w lidze mistrzów)

 

Aha, sukcesywnie dodawane są stroje zespołów i już teraz można ściągnąć narodowe i bundesligi z tym, że narodowe trzeba przerabiać w GraphicsStudio.

Najlepiej nie kombinować i spokojnie poczekać na Wolfa 1.1, będzie wszystko razem, pewnie i profesjonalnie, a co najważniejsze bez zbędnej "zabawy" z plikami... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie a kiedy zaczniecie "chwalić" sie swoimi ustawieniami , składami , i przydały by sie najlepsze i najsmieszniejsze-?? powtorki :D taka powtoreczka po przerobienu w virtual dub zajmuje niecałe 3 MB wiec to chyba nie problem :D ja dopiero zaczynam ale tez moze cos pokaze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten patch wolfa 1.0 ma jakby 5 czesci

czy trzeba instalowac wszystkie piec czy tylko wystarczy jeden z nich bo zainstalowalem part1 i juz sie duzo zmienilo

jak to jest z tymi czesciami tego patcha a i wszystkie maja taki sam rozmiar o co chodzi?

pomozcie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie a kiedy zaczniecie "chwalić" sie swoimi ustawieniami , składami , i przydały by sie najlepsze i najsmieszniejsze-?? powtorki :D taka powtoreczka po przerobienu w virtual dub zajmuje niecałe 3 MB wiec to chyba nie problem :D ja dopiero zaczynam ale tez moze cos pokaze :D

To moze ja sie pierwszy pochwale (mam nadzieje ze mam czym :D )

 

2 gole Totti'ego:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshhe, Flinston, masz zaciągnąć wszystkie pięć kawałków i rozpakować...  :baranek:

no ja mam te piec kawalkow ma je rozpakowane i zamieniam je po prostu z folderami gdzie zainstalowala sie gra nie uzywam do tego afs-a

bo jak zamienie part1 na part 2 to zamieniam w calosci i co tej pierwszej czesci juz nie bedzie?

czy kazda kolejna zawiera to co poprzednie plus jeszcze cos ?

a kazda ma taki sam rozmiar.

wiec moze mi wytlumacz jak to jest bo nie kumam?

bo to ze trzeba rozpakowac to ja wiem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...