Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zasysam paczke ale na filefront nie działa (przynajmniej mi) link do option file. Jeśli ktoś go już ma to niech mi prześle na maila : exo3@wp.pl

 

UPDATE:

oka w pacze jest jakis option file

 

ClareS:

takie kolejki to nie kolejki :D poczekasz 3 min i leci szybciutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam jest takiego nowego w paczu czego nie było w wolfie 1.0 ??

Pewnie niewiele ale na pewno nie zaszkodzi :)

Na pierwszy rzut oka to na pewno ekran powitalny :lol:

Według mnie lepsze są koszulki - żywsze kolory itp. No i wreszcie numerki na koszulkach nike'a mieszczą sie w kółeczkach :D Poza tym lepiej zrobione buty. a poza tym chyba nowe menusy - tzn pola w których podawany jest wynik itp podczas meczu-nie jestem pewien czy były w 1.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum narazie stoi w wersji alpha 8) , jest czyste i takie pozostanie przez najbliższe dwa dni

narazie poszukujemy kogoś do stworzenia regulaminu rozgrywek, oraz samego pomysłu na grę, zasad itp

możliwość rejestracji będzie istnieć najprawdopodobniej przez około tydzień, rejestracja będzie filtrowana więc osoby z zewnątrz nie będą miały aktywnego dostępu do forum, mieliśmy pomysł na rozgrywki ludzi z tweak i taki pomysł pozostanie, ale o tym wszystkim usłyszycie w najbliższym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema mianowicie takiego-dlaczego gdy gram online to nastawione mam sterowanie semi-auto?? normalnie w opcjach mam manuala a na necie sie zmieniaja mi zawodnicy jak co zrobic?? ale i tak da sie grac i jezeli ktos ma ochotke pyknac (czym lepszy jestes tym lepiej) to dawajta na gg-1209872 a i ktos z dobrym laczem zeby hostowal:)) a no wlasnie w ta liga tweaka to np jak mam neo 128 i niezabardzo mi hostowac to bede mogl grac z wami czy ustalicie jakies minimum szybkosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, powiedzcie mi jak poprawnie zainstalowac patcha KONAMI? Ktos napisał na forum, że po wciśnięciu alt+enter u góry napisane byc powinno PES 4 ver 1.10 (cosik takiego). Instalowałem kilka razy i za każdym razem nie mam dopisku o wersji. Co mam zrobic? I jeszcze jedno: jak gra sie online. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tam z FileFront walczycie a ładnie przecież na Torrencie leci :)

 

The Wolf Furry Evolution Patch 2.0 - PES4 PC

[466MB - obecnie 114 peerów i 220 seederów]

 

http://www.torrentspy.com/search.asp?mode=...etails&id=95259

 

wysokich transferów ;)

 

-edit-

dobra, mam już to, wszystko extra poza jednym... tło w menu jest do D.U.P.Y, górna część jest czarna no i zlewa się z kilkoma rzeczami, w zależności gdzie się jest, czy to jakiś przycisk czy informacja, ciach!o widać jeśli jest on właśnie w tej górnej części ekranu, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie tak, że podczas gry online nie macie nazw drużyn i zawodników z patchy?

Mam wolfa 2.0 i jak gram sam czy to w ML czy tam co innego to mam składy, nazwy drużyn itd. a jak gram online to wszystko jest oryginalne tak jak zaraz po zainstalowaniu pesa.

 

I jeszcze jedno. Działa wam ten 3 option file z wolfa 2.0? Chodzi o to, że się ma 0 pes i żadne puchary nie są zdobyte. Jak tak to poradzcie coś bo chciałbym tą kasę sam zdobyć a niestety mam tak, że nic nie jest odkryte ale jest 65000 pes.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... naprawde troszku te bledy w grze denerwoja... dlaczego chlopaki z tokyo nie mogli by zrobic w koncu bezblednej gry(cos jak fifa;)heh ale to dlatego bo dodaja nowe animacje ruchu itd. pamietacie jak w pes3 gdy bramkarz nielapal pilki spadala na ziemie a pozniej sie blokowal i mial jakies dygii?? juz tego nie ma poprawili ale dodali to ze czasem bramkarz sie nie rzuca do pilki gdy jej nie widzi czy jakos tak ale to glupie jest bo czasem leci szmata z dwudziestu paru metrow a on stoi i patrzy, albo fizyka pilki teraz jest lepsza ale czasem smiesznie pilka leci lekko a od zawodnika sie odbije jakby ja carlos udezyl... w pes5 tego nie bedzie ale pewnie pojawia sie nowe tricki,zagrania,animacje ruchow ktore dadza nam kolejna porcje bledow ale dosc moich przemyslen gra jest debesciacka a i napiszcie mi jak z tym paczem od wolfa 2.0 bo w pierwszej wersji nie bylo strojow a w tej sa? a jezeli tak to zamieniamy plik i po wszystkim czy trzeba bedzie siedziec nad jakims extraktem godzinami?? a i co z ta liga?? pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemsky gra bierze ustawienia z hosta, wiec moze i te informacje tez?

 

de_dos ja na Twoim miejscu zaczal bym od przeczytania tego topica. Jest szansa, ze pomoze.

 

bunio13 trzeba wlaczyc vsync (albo wylaczyc). Ale o tym w tym topiku tez bylo nie raz...

 

Blue, kucyk a dalo by rade jakies namiary na to forum? :lol:

 

 

Mi wczoraj padl krzyzak w Mediatech Corsair Pro. Ogolnie baardzo delikatne te pady sa, co jest w zasadzie ich glowna (i moim zdaniem jedyna) wada. Tylko ze ja teraz nie mam na czym graaacc!!!! :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ... mam pytanie ... dlaczego niemogę grać w PES 4 przez internet.. nawet jeśli ktoś ma zewnętrzny IP i założy to ja niemogę wejść:(( zały czas mi pisze Waiting.. a jak zakładam to jest to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wie ktoś gdzie mogę znaleźć stroje Wisły Kraków i Legii, wiem że gdzieć krążą po sieci.... :(

- Zna się ktoś na wprowadzaniu samemu do gry przyśpiewek kibiców, mam sporą kolekcję przyśpiewek, więc mogłbym się pobawić ... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ... mam pytanie ... dlaczego niemogę grać w PES 4 przez internet.. nawet jeśli ktoś ma zewnętrzny IP i założy to ja niemogę wejść:(( zały czas mi pisze Waiting.. a jak zakładam to jest to samo :(

A Ty masz zewnętrzne IP? Albo chociarz przekierowany port 5739?? Bo bez tego nie pograsz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie przekierowywuje port???bo przeczytalem caly topic i dalej nie wiem jak grac:( i dlatego pewnie ze mam wew IP.pomocy:)

Zapewne admin tylko może to zrobić. Na mnie się wypiął i już zapomniałem o graniu w PESa przez net :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie przekierowywuje port???bo przeczytalem caly topic i dalej nie wiem jak grac:( i dlatego pewnie ze mam wew IP.pomocy:)

Zapewne admin tylko może to zrobić. Na mnie się wypiął i już zapomniałem o graniu w PESa przez net :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

A jak sie niema Zew.. IP a przekierowany port to sie da grać ? a pozatym gdzie można to sprawdzić czy ma sie przekierowany ten port czy nie ?? 3624693 -gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się zawiodłem mysle sobie pes 4 online masakra nawet neo 128 działa w miare , zaczołem myśleć o 512tce dla peesa a tu TAKI zonk

nie można zmienić ustawień na manualne zmienianie w obronie ,taki bug

zagrałem 4 mecze wszystkie przegrałem obrona =dziurawe sito ,od zawsze gram w pesa na manual i przestawienie się jest dla mnie nierealne :cry: nie da się grać dobrze(pefekcyjnie :wink: ) w obronie na autozmienianiu

no i czekam na pes 5 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...