Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

dzizz...

 

jak przekierowywać porty na Routerach:

 

[ http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...showtopic=10711 ]

 

1) nie masz dostępu... poproś admina

 

2) jesteś w sieci gdzie internet jest udostępniony poprzez zwykłe jego udostępnienie... zapomnij o przekierowywaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes4online ??? czyli jednak jest coś w pesie podobnego do batlenetu/gamespy/easo

Jak najbardziej jest :) Programik jest nieoficjalny, działa na zasadzie kanału ircowego :) Włączasz programik, łączysz się z kanałem i tam są chętni do gry, dajesz HOST i czekasz aż ktoś się tam przyłączy, albo przyłączasz się do kogoś gry, wtedy po paru sekundach automatycznie włącza się PES, wchodzisz do ONLINE dajesz Host (o ile byłeś hostem, ustawiasz wszystko i gracie), lub JOIN (wtedy masz automatycznie wpisane IP gościa do którego się przyłączałeś i dajesz tylko JOIN :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to czekalem :D

 

FileFront Links:

 

Part 1 - http://files.filefront.com/3761303

Part 2 - http://files.filefront.com/3761302

Part 3 (incorrectly titled on FileFront but it is part 3) - http://files.filefront.com/3761294

Part 4 - http://files.filefront.com/3761285

Part 5 - http://files.filefront.com/3761282

 

3.0 Option File Only - http://files.filefront.com/3761286

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie problem z patchem pes4_pc_patch1_10_UK do PES4 mam zainstalowane PES4 i instaluje Patch po chwili wyskakuje mi taki napis : 1628:Failed to Complete instalation. Niewiem o co chodzi wszystko mi chodzi jest cool. Jak Ktos wie co z tym zrobic prosze o odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu podawac, jest jeden oficjalny patch do pes-a + patche wolf-a ale sa zgodne w dol wiec nie trzeba instalowac 1 i 2 aby dodac 3, sciagasz patcha z linkow ktore podalem kilka postow wyzej, robisz jak w instrukcji i musi dzialac, takze kilka postow wyzej bylo o tym dlaczego pes sie nie uruchamia (kitserver itp.) radze czytac posty bo daleko bez tego nie zajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągłem chyba z 5 patchy z różnych stronek i to samo Sad aha mam pytanko podasz mi po kolei jakie są patche do PES4 ?? i link gdzie można ściągnąć plissss.... Pozdrawiam Smile

Przypominam, ze instalujemy na oryginal :roll:

 

A z paczem od Wolfa to nie wiem jakie mozna miec problemy. Przegrywamy do katalogu i srruuuu na boisko :D

 

I troche od siebie...

POgralem troche online...zabawa przednia, ale gra wymaga jeszcze kilku poprawek. Przedewszystkim lagi po stronie client. Druga rzecz to na konsoli gra sie duzo plynniej, akcje sa bardziej harmoniczne, skladniejsze...tutaj jest wiecej przypadkowosci. No iczasem przycina...Ogolnie i tak najlepsza kopana na PC, a jak poprawia bledy to bedzie super. A tycmzasem zbliza sie weekend, odwiedzi sie znajomych i pogra na konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągłem chyba z 5 patchy z różnych stronek i to samo Sad aha mam pytanko podasz mi po kolei jakie są patche do PES4 ?? i link gdzie można ściągnąć plissss.... Pozdrawiam Smile

Przypominam, ze instalujemy na oryginal :roll:

 

A z paczem od Wolfa to nie wiem jakie mozna miec problemy. Przegrywamy do katalogu i srruuuu na boisko :D

 

I troche od siebie...

POgralem troche online...zabawa przednia, ale gra wymaga jeszcze kilku poprawek. Przedewszystkim lagi po stronie client. Druga rzecz to na konsoli gra sie duzo plynniej, akcje sa bardziej harmoniczne, skladniejsze...tutaj jest wiecej przypadkowosci. No iczasem przycina...Ogolnie i tak najlepsza kopana na PC, a jak poprawia bledy to bedzie super. A tycmzasem zbliza sie weekend, odwiedzi sie znajomych i pogra na konsoli :P

za cos takiego moge dostac punkty karne ale niestety musze to powiedziec bo mnie h... strzela, NIE TRZEBA MIEC ORYGINALNEJ GRY ABY INSTALOWAC PATCH

recepta:

instalujesz PES4 (bez cracka)

zapodajesz patch

i zapodajesz crack do ver. 1.1 (trzeba troche poszukac, ja znalazlem wiec i pewnie inni tez znajda)

ps. co do wolf-a to problemy sa przy kitserver ktory cos miesza w pes4.exe ale bylo o tym napisane kilka postow wyzej wiec nie bede sie wypowiadal

ps2. mi pes4 smiga z patchem od konami i od wolf-a (ver3)

dobra ide grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych, którym po patchu nr 3 od Wolfa PES4 się nie uruchamia... już raz pisałem, The Wolf też o tym wspomina na swoim forum

 

INSTALUJĄC KIT SERVER WYBIERAĆ OPCJĘ <AUTO-DETECT>

znajac zycie za kilka postow znowu sie ktos o to spyta :( brak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemogę zainstalować patcha 1.10 .... proszę kogoś o pomoc.. błagamm !! niech ktoś mi pomoże .. chce grać online :( 3624693 - gg

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ciach!a maku u góry wytłumaczył o co chodzi z patchem narażając dupę dla takich tępaków, a ty dalej swoje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nikt na tym forum się nie wysila :/ Każdy idzie na łatwiznę... Zamiast przejżeć ostatnie strony, gdzie napsiane było o tym parę razy to nie... No bo i po co no nie? Łatwiej po raz n-ty pytać o to samo... Ludzie, chociarz ostatnie 5strony byście przejżeli przed zadaniem głupiego pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko... ale wyżej jest napisane że jak onstaluje tego patcha (1.10) to pojawia mi sie napis "1628:Failed to Complete instalation" i napisaliście żeby poszukać z innej stronki... ale na innych stronkach też ściągam i też mi to ch..stwo wyskakuje :( i sobie niemogę pograć Online :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejaha ludziska ile sie czeka na potwierdzenie przez administratora rejestracji w tweak leaguage?? i czy wam tez nie wychodzi ten zwod balansem ciala? mi cos on nie idzie:( ale to nic na 6* w master lidze gra sie swietnie pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam dwa gamepady logitecha , dual action i rumble pad. ale program chyba zamienia przyciski. gdy w grze wybiore ustawianie sterowania przycisk który naciskam nie odpowieda temu przedstawionemu na ekranie. niby rozpoznaje dobrze pady ale guzki zamienia. co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie biednemu użytkownikowi... :( ściągnołem już tego patcha (1.10) z 4 różnych stron.. Oryginala.exe mam i dalej ten napis " Failed to complete installation" kto wie co z tym zrobić ?? błagam pomóżcie :( :( :( 3624693 - gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...