Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

HMMM mam jeszcze takie pytanie czy musze sciagac wszystkie 6czesci? bo na jednej stronce ten patch jest w 6 czesciach to jest razem kolo 600 mb!

i jeszcze jedno pytanko jak sie chce dolaczyc do gry to wyskakuje mi unable to connect - help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMMM mam jeszcze takie pytanie czy musze sciagac wszystkie 6czesci?

No niestety tak :D

 

jak sie chce dolaczyc do gry to wyskakuje mi unable to connect - help

Przyczyn może być wiele - firewall, zablokowane porty, wyskakuje chyba też gdy są różne ver gry - jedna z paczem od Konami, druga bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Mam kilka pytań.

1) Da sie grać przez sieć w pes4 na neostradzie 128kb/s ?

2) Jak sie gra z główki w pes4 ? Bo mi coś strzelają duzo nad bramka :/

3) W jaki sposób wybiega sie do pilki ? Bo jak podaje do jakiegos piłkjaża to on najczesciej stoi i czeka na pilke.

 

Dzieki za odpowiedzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati - opisz potem co i jak z tym demkiem, bo dopiero zacząłem zassysać :D

 

eee leci 80kb.s prawie, więc za paredziesiąt minutek będzie B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka meczy i:

-menu to samo co w pes4

-jest 5 reprezentacji do wyboru : Anglia Szwecja Wlochy Hiszpania USA

- dwa stadiony

-gramy jednapolowe 5 min

 

Co do samej rozgrywki. Zauwazylem kikla zmian:

-akcje sa szybsze

-prawie przy kazdym przyjeciu, pilka odkakuje od nogi (bardzo ciezko zrobic cos w polu i przed polem karnym)

-strzaly z rzutow wolnych sa mocniejsze

-strzaly na bramke (z gry) sa niedokladne (ciezko trafic)

-wymagania sprzetowe chyba te same (tzn na drugim kompie z GF3 512RAMU i ATHLONEM 2000 <- gralem na medium 1024x768, na tym z podpisu oczywiscie max;-))

-nowe ciekawe ruchy zawodnikow (np. gdy robimy zwod za pomoca strzalek -balans cialem)

 

I to narazie tyle.

 

Mnie bardziej od rozgrywki (bo wiele nie rozni sie od pes4) interesuje tryb ONLINE!!

Mam nadzieje ,ze bedziebardziej dopracowany.

 

Pozdrawiam

aTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1) Da sie  grać przez sieć w pes4 na neostradzie 128kb/s ?

2) Jak sie gra z główki w pes4 ? Bo mi coś strzelają duzo nad bramka :/

3) W jaki sposób wybiega sie do pilki ? Bo jak podaje do jakiegos piłkjaża to on najczesciej stoi i czeka na pilke.

 

Dzieki za odpowiedzi....

1251291[/snapback]

1. Da sie, tylko musisz wylaczyc gg firewall ,

2.Strzalkami ustaw kierunek i nacisnij TYLKO jeden raz (gdy nacisniesz wiecej zawodnicy czesto wyrzucaja pilke nad poprzeczka (lob;-))

3.Naciskasz kierunek na strzałkach i sprint ;-)

 

Pozdrawiam

aTi

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby online nie ma w demku ;-(

 

Ale jak chcesz mozemy zagrac online w pes 4

GG 4139197 ;-)

 

Pozdrawiam

aTi

1252076[/snapback]

Oj bardzo chcę, szkoda że na przeszkodzie stoi cholene wewnętrzne IP!!!!!!!!! :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo chcę, szkoda że na przeszkodzie stoi cholene wewnętrzne IP!!!!!!!!!  :mur:  :mur:  :mur:

1252115[/snapback]

Ja mam zew. Ip i towystarczy

Ty musisz miec tylko porty odblokowane no i patcha 1.1 i mozemy ciułać;-) (tylko nie dzisiaj bo o 18 mam egzamin wrr)

 

Pozdrawiam

aTi

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zew. Ip i towystarczy

Ty musisz miec tylko porty odblokowane no i patcha 1.1 i mozemy ciułać;-) (tylko nie dzisiaj bo o 18 mam egzamin wrr)

 

Pozdrawiam

aTi

1252614[/snapback]

 

Teoretycznie mam odblokowane (tak jest na piśmie od providera, ale przy gadce z adminem powiedział, że nie odblokowują portów). Ale kiedyś próbowałem. A tak btw. to może później w nocy jak przestanę się uczyć to spróbujemy?

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Dzieki ati za pomoc.

Ale dalej cos mi nie idzie. :angry:

Jeszcze jedno. Mogl by ktos napisac jak sie robi jakies sztuczki naklawiaturze typu: zastawianie pilki i takie potrzebne do gry. Bo jak gram przeciwko mojemu bratu to niemoge sobie poradzic, tyle ze on gra na padzie.

Prosze o ktodka lekcje profesjonalnej gry w PES4. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka meczy i:

-menu to samo co w  pes4

-jest 5 reprezentacji do wyboru : Anglia Szwecja Wlochy Hiszpania USA

- dwa stadiony

-gramy jednapolowe 5 min

 

Co do samej rozgrywki. Zauwazylem kikla zmian:

-akcje sa szybsze

-prawie przy kazdym przyjeciu, pilka odkakuje od nogi (bardzo ciezko zrobic cos w polu i przed polem karnym)

-strzaly z rzutow wolnych sa mocniejsze

-strzaly na bramke (z gry) sa niedokladne (ciezko trafic)

-wymagania sprzetowe chyba te same (tzn na drugim kompie z GF3 512RAMU i ATHLONEM 2000 <- gralem na medium 1024x768, na tym z podpisu oczywiscie max;-))

-nowe ciekawe ruchy zawodnikow (np. gdy robimy zwod za pomoca strzalek -balans cialem)

 

I to narazie tyle.

 

Mnie bardziej od rozgrywki (bo wiele nie rozni sie od pes4) interesuje tryb ONLINE!!

Mam nadzieje ,ze bedziebardziej dopracowany.

 

Pozdrawiam

aTi

1252002[/snapback]

 

A jak tam bramkarze??? Poprawili troche ich gre???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odslonach PESa zawsze jak maja cos zwalic to zwala bramkarzy to jest poprostu zwalone jak szczelasz kolo slupka to sie nawet nie ruszy, co prawda poprawili ich obrone przy strzalach z glowki bo w PES3 to prawie kazda glowka wchodzila. Gra mnie coraz bardziej denerwuje jak gram z kompem na master ligue jak rozpoczynasz gro to jest spoko ale masz takie paly w druzynie ze szok pilke gubia i wogole sedzia gwizdze tylko faule u mnie.

Zawodnicy tez sa niekiedy beznadziejni za ciezko strzelic jakas fajna bramke z wolej o norzycach niewspomne i ciekawe czy jeszcze zostawili strzaly z przewrotki.

Gra jest ogolnie calkiem spoko ale to nie to samo co zpotkac sie z kumplem na kilku godzinnej sesji na ps2 i pokomentowac co leprze i gorsze zagrania przy okazji rzucic padem o ziemie jak ci karnego na wygrana w doliczonym czasie nie trafi :mur:

Jak odblokuje porty o ile sie bedzie dalo to gram pokolei z kazdym co zamiecil ogloszenie na foru szykujcie sie na mecze

(o ile czas pozwoli i admin sieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jeszcze zostawili strzaly z przewrotki.

Zostawili :D

 

Gra jest ogolnie calkiem spoko ale to nie to samo co zpotkac sie z kumplem na kilku godzinnej sesji na ps2 i pokomentowac co leprze i gorsze zagrania przy okazji rzucic padem o ziemie jak ci karnego na wygrana w doliczonym czasie nie trafi

My tak Gramy na Piecu i jest wypas tylko "popsuli" tez granie we dwoch w jednej druzynie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Eeee tam. PES4 wymiata. Nikt jeszcze nie stworzyl fajniejszej symulacji pilki noznej.

Co prawda ma male minusy np. DUZE wymagania. Ja mam 2,2 Ghz 512 DDR i gf fx 5200 i musze grac na 720x480 czy jakos tak i na medium detalach. Ale i tak jest super.

 

A wlasnie niema jakis dodatkow ktore uaktoalniaja sklady na 2005 rok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał juz ktos w fulla WE:8i??

 

Ja wlasnie instaluje i za godzinke zdam relacje;-)

Najbardziej ciekawi mnie tryb ONLINE!!

Tylko z kim tu zagrac ??

 

Pozdrawiam

aTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiem gre PES4. Niestety moja karta graficzna (NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro (32 MB)) nie daje sobie z nia rady. Chce wiec zmienic karte na taka, ktora spelnia wymogi producenta (minimum GeForce 3 lub Radeon 8500). Moje pytanie jest nastepujace, czy zmiana karty graficznej np. na ATI RADEON 9550 128MB TVDVI 128bit OEM GIGABYTE lub na GeForce FX 5700LE 128MB DVITV BOX Gigabyte poprawi moja sytuacje jesli jesli te karty dzialaja na AGP 8x a moja plyta glowna (ECS K7S5A) obsluguje max AGP 4x. Czy zeby pograc w ta gre musze wymienic rowniez plyte?

 

A moze, jesli moja plyta nie wykorzystuje AGP 8x zadowolic sie np GeForce3 Ti/500 TV GS (http://sklep.benchmark.pl/pelny_5011.html)?

 

Najchetniej nie zmienialbym plyty glownej - bo dotychczasowa swietnie sie sprawuje i system jest bardzo stabilny od poltora roku; ale chetnie wykorzystalbym zaawansowanie graficzne grafikow z KONAMI.

 

Wielkie dzieki za wszystkie porady,

 

Pozdrawiam,

 

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...