Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

mozna instrukcje obslugi do instalacji obsesion patch do najnowszego updata?

czy mozna zrobic sobie transfery a pozniej tymi skladami grac na sieci?

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac czy mozna w PES4 stworzyć własna druzynę(chce nazwac zawodnikow wlasnymi nazwiskami itd.) Czyli chce stworzyc druzyne w ktorej kazdy z moich kolegow(z ktorymi gram w pile w real-u) oraz ja mieli swoich odpowiednikow w grze i czy mozna taka druzyna zagrac w Master League.

Wiem ze jest opcja Edit ale nie potrafilem zmienic nazwisk na Nowak czy Kowalski.MOze jest jakis poradnik jak tworzyc druzyne albo edytowac juz istniejaca??

thx i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kilkudniowy najnowszy Patch:

 

http://www.fpfrance.com/download-patch-191.html

 

Description:

- News intro PEPSI by CoolRastaBoy

- New Musics on the basis of patch: Remember Soundpatch PES4 by zeus & aus zweiter Reihe

-100% of the menus and icones By CoolRastaBoy

-100% of the flags and banners of the supporters with new templates By CoolRastaBoy

-100% Kits

-100% Of the transfers on September 16, 2005

-100% of flockings (more than 800!!) By CoolRastaBoy

-100% of the modified stages: by FCH, zeus, Frenkie and Ariel

- Addition of very many faces (see provided list): by Cigman, zouz and others facemakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypakowac a potem wkleic/podmienic w folderze z gra.

 

Ja osobiscie zmienilem tylko option file(aktualne sklady):

 

http://rapidshare.de/files/5465586/KONAMI-WIN32PES4OPT.html

(na dole jest FREE)potem odczekac pare sec. i sciagnac)

 

podmienia sie w folder1 w SAVE

 

Co do gry online to potrzebujesz oficjalny patch konami.Wszystko jest opisane w tym watku-polecam lekture.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z uruchomieniem gry! tzn kilkam aby sie uruchomilo i paterze ze mysli komputerek jak zawsze (klepsyderka przy kursorze) no i znika i nic sie nie zmienia nbawet poi 20 minutach i sie nic nie wlaczy wiecie moze co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany Patch Wolf Furry 3.0(moje lacze nie daje mozliwosci sciagania duzych plikow)i mam problem poniewaz stroje sa tak jakby standardowe, tzn. wiekszosc nie ma napisu sponsorow jak carlsberg,orange, O2 itd.gram w trybie ML.Czy tak ma byc czy cos jest nie tak.Chyba musze jednak sciagnac Obssesion-a albo exclusive-a

 

apropos patchy:

Co trzeba miec zainstalowane oprocz obsession patch zeby zainstalowac ten ostatni update(0,5)-bo juz sie gubie w tych patchach.na filefront znalazlem obsession patch (390MB)i do tego update 2.0 (70MB) i update 2.5 (8MB) ostatni patch o ktorym mowa to 0.5(2 MB) co zainstalowac najlepiej??czy wystarczy mi Obsesion patch(ten 1) i na to ten 0.5 ??

 

Jset jeszcze: Obsession Patch Edition 2005/2006 ~7MB, ktory juz totalnie nie wiem na co instalowac-a wydaje sie byc najaktualniejszy.

Help!

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwwiązku z tym , że "ograniczona" jest możliwość gry multiplayer w PES5 , mam pytanko. Czy ktoś jeszcze gra multi w PES 4 ? wcześniej nie byłem zainteresowany jako , że dopiero niedawno wyszedłem z modemu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H...ra nie moge sie przestawic na PES5 i nadal gram w WE8I z pathem Phoenix_WE8I_PC_Update_FULL.

Nie wiem co jest nie tak z tym gameplayem w PES5 ale gra sie dziwnie.

Wybieram podanie analogiem a zawodnik podaje gdzie indziej a czesto jakos dziwnie puszcza w alejke ze zwyklego podania.

Strzaly sa czesto dosc dziwne.Nim blizej bramki tym trudniej strzelic.A i sily paska nie uwidzisz bo rosnie z predkoscia ponaddzwiekowa.

Ale nie o tym.

Jakiego obecnie uzywacie patha do WE8I.Na razie najlepszy i najnowsze sklady sa w phoenixa pathu.

WE8i jest naprawde dopracowany,lepsze gameplay,mniejsze wymagania(moj brat gra na athlonie XP1.8 R8500 256 RAm na 1024x768 MEDIUM

PHOENIX PATH)

W PES4 uzywalem Exclusive_Patch_05-06 bo jak zobaczylem tla z patha Obssesion to mnie szlag zalał.

Na razie WE8I najlepsza pilka a w PES5 to i path od WOLFA baboli nie poprawi.

I niech mi nie mowi jaka ladna animacja,jakie stadiony,itd itd.

Jak szuka gadzetow niech gra w fi.... twu nie moge nawet tego powiedziec zeby nie splunac! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez narazie sie lepiej loi w pes4 niz w 5ke (chyba wielu os.).

W swieta okopalem ta gierke, zapodalem nowe sklady i sobie tne. ;]

A oto dzisiejsza bramka. ;] (gol w meczu Francja - Portugalia by W.Gallas).

http://rapidshare.de/files/9819629/pes44.avi.html

 

Btw mi tez nie za bardzo sie podobaja tla z patcha Wolfa, jakie polecacie alternatywne ?

 

 

 

 

 

 

Nikt nie gra juz w najlepszego pes'a ? :D

 

Kolejna moja brama (z meczy porto - benfica 1:0 by B. McCarthy).

 

http://rapidshare.de/files/10857817/pes4.avi.html

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac w most wanted i niestety po przejsciu 33% mi sie znudzilo... ;/

Pes4 jest niesamowity, bo im wiecej gram, tym jeszcze wieksza chcica. ;]

 

Kolejna brameczka (juventus - lyon by P. Nedved, jedyna bramka jakze zacietego meczu ;] ).

http://rapidshare.de/files/11125552/pes4.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś aktualne linki do patch'a od wolfa? Proponowałbym na pierwszej stronie zrobić F.A.Q. z linkami do tych duuuużych patchów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja nawiaze do wypowiedzi Wolf'a.

 

Fakt, ze nie widzialem jeszcze WE9I na oczy, a On w sumie o tym pisze, ale przypuszczam, ze bedzie to podobne do PES5. Pewnie lepsze, ale podobne.

 

Poruszyl kilka problemow z ktorymi sie zgadzam w 100%. Czyli beznadziejne faule bark-w-bark, czyli niemozliwosc kiwniecia kogos na wyzszym poziomie, czyli dziwne podania w uliczke ktore robia sie "same". Nie tego oczekuje i nie z tego chcialem czerpac przyjemnosc.

 

W tej chwili mam bezposrednie porownanie WE8I i PES5, jaki wniosek?

Hmm, w WE nie ma obrony. Zawodnicy zachowuja sie "dziwacznie", wkurzajace sa akcje, kiedy zawodnik jest w okolicach pilki, ktora odskoczyla innemu i ... odwraca sie w przeciwna strone czy cofa. Oczywiscie przelaczyc sie nie da, bo pilke nadal "ma" ten pierwszy.

Ale za to mozna strzelic gola.

 

Wczoraj sobie odpalilem (PES) ML na 3* i... i strzelilem 4 gole (nie liczac pucharow) przez caly sezon. Wiekszosc meczy zakonczyla sie wynikiem 0:0. Oczywiscie, nie jestem mastahem w tej grze, ale... bez przesady, nie bede gral meczu 30 min zeby strzelic bramke...

 

PES jest frustrujacy. Denerwujacy, irytujacy. Powinien byc przyjazniejszy dla uzytkownika. Niekoniecznie latwiejszy, ale logiczniejszy (np. nie pamietam sytuacji, zeby przy dojsciu do bezpanskiej pilki biegnac z komputerem bark-w-bark (bez 'X', sam sprint) faul byl podyktowany dla mnie... zawsze to ja fauluje, dziwne...). Dlaczego zawodnicy czesto "czekaja" na pilke, a przelaczajac na reczne sterowanie (R1+L1) "gubia" pilke?

 

Czemu,czemu,czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców PES 4.

 

Mam wielką prośbę, otóż zapewne wiele zostało tu napisane, ale nie chce mi sie przeglądać blisko 40 stron tego tematu, i właśnie zwracam się z prośbą, jeśli ktoś z Was mógłby mi przedstawić listę zwodów (znam w sumie tylko kilka, ale to mi zostało z ISS-a 1,2, a wiem że tu kryje się większa lista. Wystarczą mi same przyciski bez opisu).

i jak można to bym prosił o jakąś liste patch-ów ( z krótkim opisem :) ) które umilają grę.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale walnąłem gafe :D myślałem że to temat o PES 5 :D post juz usunięty ;)

trików jest jak na lekarstwo - Ruleta,przekładanka i R2 + kierunki

Ameryki nie odkryjesz - to nie Tekken ;)

Możesz zajrzeć do FAQ z PES 5 bo triki w obydwu grach są niemal te same - w PES 5 dodali tylko zwód Ronaldinho (3x R2) i nowy ruch gdy wciśniesz R2 + tył.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem sobie meczyk milan - bayern z dzisiejszego dnia. :D

Poczatek podobny, 2 bramy zdobyte szybko, koncowy wynik prawie identyczny jak w realu, bo 4:0 dla milanu.

Bramki imo ladne, szczegolnie rzut wolny by pirlo. ;]

 

http://rapidshare.de/files/15042875/milan_bayern.avi.html

 

edit

 

Dzis nowa, ladna brameczka, z meczu, ktorego nie bylo : D inter - ajax

 

http://rapidshare.de/files/15187661/inter_ajax.avi.html

 

Zapodawajcie swoje bramy, chyba nie gracie w tego crapowatego pes5/we9 ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś dać linka do patcha który zamienia zmyślone nazwy druzyn na prawdziwe.

Mam The Wolf Furry Evolution Patch ale nic z tego,nadal są zmyślone nazwy.

A wrzuciles i wczytales plik z ustawieniami ?

 

edit

 

Zapomnialem, dzis gralem z kolega i strzelil mi ladna brameczke, ktora opublikuje. ;]

 

http://rapidshare.de/files/17354210/troll.avi.html

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...