Skocz do zawartości
lookasw

Barracuda 40 GB - potrzebna RYCHLA pomoc!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim! Aktualnie jestem na etapie skladania kumplowi komputera. Wszystko szlo ok, az do momentu, gdy probowalem zainstalowac mu na dysku windowsa 2000. Kiedy instalator przegrywa wszystkie pliki potrzebne do instalacji systemu na dysk, wtedy nastepuje ponowne uruchomienie, po ktorym instalacja powinna sie toczyc dalej. Tymczasem system nie chce sie dalej instalowac, wszystko staje na "Verification DMI Pool Data". Tak samo dzieje sie, gdy odpale ten dysk na moim komputerze. Plyta Windowsa jest sprawdzona, uzywalem jej juz wiele razy i nigdy nie stwierdzilem zadnych klopotow. Dysk kumpla to Barracuda Seagate 40 GB, calkowicie nowy-ze sklepu ( nie z jakiegos podejrzanego zrodla ), prosto po utworzeniu partycji i formacie. Kiedy podlaczam go do mojego kompa jako Slave'a normalnie mozna na nim pracowac.

 

Co mam zrobic?

Usunac i jeszcze raz utworzyc partycje?-czy jest szansa powodzenia?

Czy dysk jest uszkodzony i zglosic sie z nim do sklepu?

 

Za wszelkie sugestie i rady z gory goraco dziekuje. Moze ktos z was wie jak rozwiazac ten problem? Bardzo zalezy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partition megikiem (czy jak to sie pisze :P ) usuń wszystkie partych i spróbuj założyć jedną partycję przy instalacji windowsa (start z płyty) .Na stronie segejta jest oprogramowanie online do sprawdzania stanu dysku.Sprzwdź też czy niema bad sektorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób nowe partycje (fdisk) nie (Partition Magic)

i pełne formaty w Dos`ie

 

lub po usunięciu wszystkich partycji załuż partycje przy pomocy

instalatora Win2000

 

 

Partition Magic dużo razy mi sfakał dysk który miał być systemowy

wyskakiwały buraki przy instalacji systemu po założeniu partycji

starym dobrym fdisk`iem działa ideanie

 

 

a partycje sam robiłeś (po odebraniu dysku) ???

czy chłopaki z serwisu robili :lol: ???

 

bo jak chłopaki z serwisu to się nie przejmuj załuż jeszcze raz

partycje

a jak ty to załuż jeszcze raz partycje :wink: i sprawdz dysk czy nie ma badów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...