Skocz do zawartości
zuli007

Miedź w Katowicach...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie poszukiwania krućców. Jedyne które by sie nadawały ze wzgledu na srednice gwintu sa plastikowe ( dzial ogrod obi ), wszystkie metalowe jakie znalazlem maja za dużą średnicę gwintu. Jakby ktoś miał namiar na jakieś odpowiednie w tych rejonach co poszukujemy miedzi ( Katowice i okolice) to prosilbym o cynk ( najlepsze byly by camozzi w rozsadnej cenie, nie takiej jak na mcs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojechać - było na forum, wraz z poprawkami. A tną na jaki wymiar sobie zażyczysz, ale niestety nie super dokładnie (ja spędziłem pół dnia na równaniu 1 bloku - tego najgorzej wyciętego - był taki:

 

+------

|

|

+---------+

 

Super rysunek, wiem :-) ale różnica była ok. 4 - 4.5 mm na bloq 40 mm więc dużo.

 

Jak mu się piła z chłodzeniem nie zepsuje i nie będzie ciął gumówką to powinno być równo. Ja miałem pH więcej niż 5.5 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytanie jest o króćce to są na Warszawskiej koło skrzyżowania z Francuską (wychodząc z Francuskiej na prawo i niedaleko po lewej) w sklepie BOSHA. Tylko jak będziecie no narzekajcie że drogo. Może jeszcze będą taniej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korccy mozna tez szukac w sklepach instalacyjnych... ja w poznaniu poszedlem najpierw do castoramy a pozniej pojechalem na poszukiwanie sklepow instalacyjnych i znalazlem (na obornickiej chyba) ze 4 sklepy 1 kolo 2'go... nie wiem dokladnie jakie byly - szukalem tylko szybkozlaczek, ale jakies inne tez widzialem

 

co do miedzi - ponad 20 zl/kg to troszke duzo, ale coz - zobaczymy co da sie zrobic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexsi mozesz kupic w firmie tuplex majom tez siedzibe w katowicach tylko zaraz idz tam na magazyn to cos tam ze sciepkow ci znajdom:) a krucce to do castoramy przy kompresorach tam byly ostatnio jak ogladalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...