Skocz do zawartości
kl-damian

Problem z urządzeniem HID (gamepad) Pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć co z TYM zrobić?? dzieje się tak jak włączę kompa, gamepad wtedy nie działa. ale jak wyłączę go i włączę (przez menedżera urządzeń) albo odłączę kabel i podłączę to wtedy działa i nie ma tego błędu... instalowałem stery z płytki i zmieniałem na te z windowsa (rożne) i ciągle to samo :(

 

mam Windowsa XP PRO

a gamepad to Logitech Dual Action

 

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło zainstalowanie serwis packa i wszystkich dostępnych uaktualnień ze strony Microsoftu (która konkretnie łatka to naprawia niestety nie wiem).

sp1 nie dam rady zainstalować z przyczyn wiadomych :D a uaktualnienia mam wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie (mam epoxa na kt400) ta opcja jest w Integrated Peripherals i nazywa sie USB 2.0 Support mozna wybrac - albo "enabled: albo "disabled". Wybranie disabled powinno pomoc...

jest tam ustawienie usb host controller jest ustawione na V1.1+V2.0 a moge ustawic:
  • a jak to wlacze to usb disabled to usb dalej bedzie dzialalo?

sa tez usb mouse support i usb keyboard support ustawione na disabled

 

 

juz wiem co jest :D ten gamepad dziala na usb 1.1... wiecie moze jak zrobic zeby jedno usb dzialalo na usb 1.1 a reszta na 2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...