Skocz do zawartości
Pucha18

Resident Evil 3

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam 2 problemy z gra:

1 to taki, ze sa "takjakby takie kwadraty przezroczyste na teksturach" w kazdej rozdzielczosci wystepuja.mam nadzieje ze wiecie o co chodzi:-) moja grafa to radek9700(catakysty 3,8bodajze:) +dx9)

2to moze wie ktos co to jest "edytor heksów"-bo chcialbym sobie zobaczyc kody ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kwadratów to musisz po prostu wyłączyć jedną z opcji odnośnie grafiki w grze. Niestety nie pamiętam dokładnie, która to była opcja. Z poziomu gry wchodziło się do opcji chyba klawiszem F1, ale nie daje głowy. Napewno był to jeden z F'ów. Jest tylko 12 możliwości :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie probemik jest ;)

 

Kupielem dzis ta gre razem z CDA i kiedy probuje ja zainstalowac wyskakuje jakis Error -6001 :/ Pisze zeby wylaczyc wszystkie dzialajace programy itp. ale to i tak nic nie pomaga :( Wiecie OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Panowie probemik jest ;)

 

Kupielem dzis ta gre razem z CDA i kiedy probuje ja zainstalowac wyskakuje jakis Error -6001 :/ Pisze zeby wylaczyc wszystkie dzialajace programy itp. ale to i tak nic nie pomaga :( Wiecie OCB?

Strzelam: emulatory napedow w rodzaju Deamona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mowcie mi noob :mrgreen: Rozumiem ze nie wystarczy zwykly unistal i trzeba tez z rejestru? Jak tak to gdzie to sie znajduje?

 

 

EDIT:

Problem nie polegal na emulacji tylko na bledzie instalatora :mrgreen:

A oto rozwiazanie z forum CDA:

Problem z instalacją (Error code: -6001)

 

Rozwiazanie

 

Problem jest spowodowany uszkodzeniem programu InstallShield odpowiedzialnego za instalację programu

 

ROZWIĄZANIE

 

1. Przejdź do katalogu

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime

2. Usuń katalog 0701

3. Po usunięciu katalogu opróżnij kosz

4. Ponownie zainstaluj grę

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Uhh, nie popisało się CDA z tym RE3. Raz że nie ma trybu Mercenaries to jeszcze bez poprawionej grafiki.

 

To znaczy dystrybutor poleciał w kulki <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Raz że nie ma trybu Mercenaries [...]

Poprawka. Jest! Tylko brakuje na płycie pliku .exe który uruchamia ten tryb gry. Dobre co :twisted2:

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze wiedziałem ze goscie z CDa to banda dziadów ... ostatnio pisza same kiepskie recenzje, a soft na płytach ma pelno wad

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze wiedziałem ze goscie z CDa to banda dziadów ... ostatnio pisza same kiepskie recenzje, a soft na płytach ma pelno wad

To ich nie pierwszy taki bubel :mur: Tomb Raidera tez dodali w niekompletnej wersji.. brakowalo dzwiekow w scenkach na silniku gry :| Teraz ten RE:Nemesis a ja mialem ostatnio kupowac CDA. Dobrze ze tu zajrzalem. Blantmen nie wiadomo jak to jest, bo ten dodatek Mercenaries nie uruchamia sie przez exe tylko w samej grze. To jest widocznie inna wersja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wrzuć plik z linka który niżej podałem do katalogu z grą i się ciesz trybem Mercenaries :lol2:

 

http://rapidshare.de/files/23608938/RE3_MERCE.exe.html

 

EDIT:

Tyle jest plików w "normalnej", pudełkowej wersji:

 

http://img155.imageshack.us/img155/9278/repliki2gx.jpg

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...