Skocz do zawartości
millor

Jutro lece do Stanów

Rekomendowane odpowiedzi

Na TEJ STRONCE masz porównania większości produktów w różnych sklepach. Dzięki tej stronce wydałem o wiele mniej niż w normalnych sklepach. Szukaj sale'i i pamiętaj że sklep "best buy" nie zawsze jest najtańszy (to ichnie media markt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rzuci info gdzie co kupić

Ja bedę przez trzy miesiące koło portland więc jak co w celu kontaktów zostawiam namiar:

A może kogoś spotkam

millor007@wp.pl gg905136

Nie zapominaj, że trzeba jeszcze doliczyć podatek (w NY to zdaje się 8.5%), bo w każdym stanie jest inny. Więc jeśli kupujesz w sklepie internetowym, to najlepiej z tego samego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzie w USA od paru miechow i jest fajnie hehheh a co sprzetu tylko newegg.com w innych czesto jest tak , ze jak zamowisz towar zadzownia i powiedza ze maja tylko np: aparat w zestawie z jakimis gadzetami a sam aparat to za 6 tygodni moze byc,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rzuci info gdzie co kupić

Ja bedę przez trzy miesiące koło portland więc jak co w celu kontaktów zostawiam namiar:

A może kogoś spotkam

millor007@wp.pl gg905136

Nie zapominaj, że trzeba jeszcze doliczyć podatek (w NY to zdaje się 8.5%), bo w każdym stanie jest inny. Więc jeśli kupujesz w sklepie internetowym, to najlepiej z tego samego stanu.

widac ze kupowales w USA :D

wlasnie najlepiej zamawiac z innego stanu, wtedy nie placisz podatku, przyklad:

ty jestes na Florydzie sklep jest na Florydzie = podatek 6.5%

ty jestes na Florydzie sklep jest w Californi= nie placisz podatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze kupowales w USA :D

wlasnie najlepiej zamawiac z innego stanu, wtedy nie placisz podatku, przyklad:

ty jestes na Florydzie sklep jest na Florydzie = podatek 6.5%

ty jestes na Florydzie sklep jest w Californi= nie placisz podatku

 

dokladnie!! Jesli kupujesz z innego stanu nie placisz TAXU :regulamin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie!! Jesli kupujesz z innego stanu nie placisz TAXU  :regulamin:

Mimo wszytsko nalezy uwazac. Niektore sklepy maja swoje warehouse rozwalone po calych stanach i mozna miec pecha - i podatek zaplacic ;)

Innymi slowy - czytac dokladnie tekst drobnym drukiem ; )))))

 

Co do taxu to kongresik juz chce ta sprawe jakos ukrucic (wiadomo - traca $) tylko nie moga uzgodnic czy osoba ktora mieszka w NY i chce cos kupic z CA to musi placic podatek NY czy CA ;) Juz chyba 10 miesiecy nie moga znalezc rozwiazania ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak odkopuje...

Mam zamiar robić zakupy w stanach niedługo i po przeczytaniu tego tematu mam pewne wątpliwości...

 

Jak to jest teraz? Dalej to obowiązuje?

Osoba która będzie kupowała na siebie sprzęt mieszka koło NY , a sprzęt zamawiany najprawdopodobniej z www.newegg.com

 

Czy cło będzie obowiązywać?

 

Jeszcze raz przepraszam za odkop trafilem tu przypadkiem i sie zastanawiam jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...