Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych screenach to nie widać jakiś rewolucji w grafie. Już mnie zaczyna to denerwować że wypuszczają tyle Colinów jeden po drugim zamiast troche popracować i zrobić taki hicior jakim była dwójka chociażby. Uważam że model jazdy z dwójki + grafika z czwórki = 100% sukcesu. A tu pewnie znowu będą mułowate samochody (beetle strasznie potrzebny), no i małe kamienie i krzaczki które potrafią zatrzymać w miejscu samochód jadący 150km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grafa jest naprawde wypasista w tym colinie 5  8)

No.. tak samo wypasiona jak w 4 i 3 (no... moze hud bedzie fajniejszy)

Co Ty powiesz

 

Dołączona grafika

 

ja mysle...

 

Dołączona grafika

 

ze jednak jest o wiele lepsza

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugeruje sie screenami jakie zapodał RIP. (jakos mi sie wydaja bardziej oddawac prawdziwy wyglad gry - te "twoje" wygladaja jak by przez jakiegos photoshopa przeszly - ale jak bedzie wygladac gra to sie okaze w praniu (imho jakis kolosalnych zmien nie zrobia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że tym razem nie skupili sie bardziej na grafie niż na modelu jazdy... ale coś mi sie wydaje że będzie tak jak z resztą... ponieważ 60% społeczeństwa ocenia gre po grafice to znowu dostaniemy ładnie wyglądające gówienko lekko mówiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to otworzą fabryke Colinów bo już i tak je robią taśmowo jeden po drugim. W 2010 Colin McRae 20 !!  To dopiero bedzie giera. :D

Nie przesadzajmy cmr4 juz nie taki nowy tylko na PC pozno wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że tym razem nie skupili sie bardziej na grafie niż na modelu jazdy...  ale coś mi sie wydaje że będzie tak jak z resztą... ponieważ 60% społeczeństwa ocenia gre po grafice to znowu dostaniemy ładnie wyglądające gówienko lekko mówiąc...

A co ci sie nie podobalo w modelu w CMR4 ?? Na grafice sie skupili ?? - nie dużo lpesza niż w CMR3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nawet w cmr3 była lepsza niż w cmr4. Podobnie model jazdy

-- nawet dużo lepszy był ww 3ce. Nie wiem czemu to ciągle rozwalają.

W 3ce wprowadzili nieliniową reakcję kierownicy zalezną od prędkości, a

w 4ce jeszcze inne ciekawostki.

Wystarczyło lekko poprawić model z cmr2, a tu z każdą nową częścią

psują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepodoba mi sie to że  drą sie jaki to symulator rajdów a zniego taki symulator jak ze mnie ksiądz. a skoro ty uważasz że colin4 to symulator to nie mamy o czym rozmawiać...

Jeżali ty wymagasz od gry samochodowej zeby byla symulatorem, to wspulczuje, bo raczej nic ci sie nigdy podobac nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...