Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Podpis juz swiadczy o czlowieku:

:blink:  jak sie podkreca zasilacze i mierzy ich moc ? Ja tesz kce. ;]

1626777[/snapback]

O człowieku znaczy to ze ma podpis. Jak wchodziliśmy do unii to Miller tez składał jakiś podpis.

Mam zasilacz 350 W który wyciąga ponad 385W bez problemu. Jest to jakis codeshit. Powiększyłem mu o 300% radiatory ( przyczepilem jeszcze 2 takie same z innych zasiłek + pasta termoprzewodząca itp) + 2wentylatory. Ma teraz wzorowe zasilanie. Przy max obciązeniu ATI Tool skan na artefakty + prime to np 12V trzyma na 11.94V a bez obciążenia na 12.05V. Tak to bez tych modyfikacji wychodził wiele poza normy. A teraz mam napiecia dobre i cisze.

 

 

Podobno cierpliwość jest cnotą :wink:

1626867[/snapback]

Czas to flota. Jak nie dorośniesz to nie zrozumiesz. Zawsze tak bylo. Im szybciej tym lepiej. Tak jak w wyścigu. Jak nie wiecie o co chodzi po wydaje mi sie ze nie to jak sprinter szybciej przebiegnie dany dystans to wygrywa. chyba ze jesteście odmiencami i biegacie do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek też potrafi biegać do tyłu <_< Czas to pieniądz a ja kocham pieniądze ale w kompie to nie znaczenia ! nawet jak robisz superPI to ci to żadnego prfitu nie da, jak komp bedzie ci odpalał 10 minut a nawet 5 to wtedy można panikować a nie po 20, 30 sekundach tak jak ty.

 

Przeinstaluj XP, ustaw go tak żeby nic niczemu nie wchodziło w droge ( nie wolno przeżucać plików tuż po instalce ;p ) jak mi odpala colin to jakim prawem tobie może nie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek też potrafi biegać do tyłu <_< Czas to pieniądz a ja kocham pieniądze ale w kompie to nie znaczenia ! nawet jak robisz superPI to ci to żadnego prfitu nie da, jak komp bedzie ci odpalał 10 minut a nawet 5 to wtedy można panikować a nie po 20, 30 sekundach tak jak ty.

 

Przeinstaluj XP, ustaw go tak żeby nic niczemu nie wchodziło w droge ( nie wolno przeżucać plików tuż po instalce ;p ) jak mi odpala colin to jakim prawem tobie może nie działać ?

1629615[/snapback]

Czytaj DOBRZE!!! Masz problemy z czytaniem czy co? Napisałem wyraźnie. JUZ ODPALA NA XP ALE DALEJ NIE SŁYSZĘ PILOTA PO TYM JAK PRZESTAJE ODLICZAĆ, NAWET PO WYJĘCIU MOJEGO SB I USKUTECZNIENIU WBUDOWANEJ. U KUMPLA GLOS PILOTA Z TEJ SAMEJ PLYTY CO JA MAM JEST!!!

 

Właśnie w komputerach czas ma największe znaczenie. Czas to flota. superkomputery (top500.org) nie są sponsorowane, tylko dzięki swojej szybkości w 80% zarabiają same na siebie ( no takie rzeczy jak pogoda dla TVN, czy superszybkie serwery na ktorych mozesz wykupic przestrzen dyskową). Pomyśl jak napiszesz!

 

Zrobił sie offtopic a ja dalej nie słysze pilota po tym jak powie start :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O człowieku znaczy to ze ma podpis. Jak wchodziliśmy do unii to Miller tez składał jakiś podpis.

Mam zasilacz 350 W który wyciąga ponad 385W bez problemu. Jest to jakis codeshit. Powiększyłem mu o 300% radiatory ( przyczepilem jeszcze 2 takie same z innych zasiłek + pasta termoprzewodząca itp) + 2wentylatory. Ma teraz wzorowe zasilanie. Przy max obciązeniu ATI Tool skan na artefakty + prime to np 12V trzyma na 11.94V a bez obciążenia na 12.05V. Tak to bez tych modyfikacji wychodził wiele poza normy. A teraz mam napiecia dobre i cisze.

Czas to flota. Jak nie dorośniesz to nie zrozumiesz. Zawsze tak bylo. Im szybciej tym lepiej. Tak jak w wyścigu. Jak nie wiecie o co chodzi po wydaje mi sie ze nie to jak sprinter szybciej przebiegnie dany dystans to wygrywa. chyba ze jesteście odmiencami i biegacie do tyłu.

1629569[/snapback]

Ło to powiekszyles mu radiatory o 300% i mu sie zrobilo lepsze zasilanie ? :blink:

Wydaje mi sie, ze dodanie 2 wiatraczkow i radiatorow nie zwiekszy mocy zasilacza, nie wiem moze sie myle. :mellow:

 

Podziwiam Cie, ze nie boisz sie tego zasilacza trzymac w budzie. ;] (wygladasz na takiego co nie wie, co to znaczy magiczne slowo codegen...). ;]

 

Dobra juz sie nie czepiam. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło to powiekszyles mu radiatory o 300% i mu sie zrobilo lepsze zasilanie ?  :blink:

Wydaje mi sie, ze dodanie 2 wiatraczkow i radiatorow nie zwiekszy mocy zasilacza, nie wiem moze sie myle.  :mellow:

 

Podziwiam Cie, ze nie boisz sie tego zasilacza trzymac w budzie. ;] (wygladasz na takiego co nie wie, co to znaczy magiczne slowo codegen...). ;]

 

Dobra juz sie nie czepiam.  B)

1630625[/snapback]

Jest logicznym, ze im lepsze chłodzenie, tym więcej mozna wyciągnąć. Zasilacze HE mają bardzi duze radiatory. 2 stare zasilacze juz mi nie słuzyly, wiec poprawilem jeden. Napiecia sie poprawily, bo ma lepsze chlodzenie notabene wiekszą moc. Logiczne. Jak z prockiem. Im chlodniej tym więcej wyciśniesz.

 

Nie boje sie go trzymać bo juz jest tak rok czasu i nic nie nawala. Wręcz odwrotnie. Nie restartuje sie juz, jak to miało miejsce przy nieodpowiednich timingach (ok 60% zwiech ) i złego napięcia jak sie później przekonałem (ok 20 % zwiech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saves'y znajdują się w folderze SG, który jest w folderze głównym gry.

 

Jeżeli ktoś mógłby Mi podesłać saves'y z ukończoną grą na lilo85@tlen.pl to będę wdzięczny, bo namieszałem troche i teraz wszystkie trasy mam lewe.

lilo85@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem jakiś kodów do Colin McRae Rally 2005 PL. Znalzłem tylko coś takiego:

 

"Aby uruchomić cheaty bez ich wpisywania, musisz otworzyć za pomocą dowolnego edytora hexów plik options (najpierw zrób jego kopię bezpieczeństwa!) znajdujący się w katalogu ze stanami gry (standardowo C:Program FilesCodemasters Colin McRae Rally

2005 SG). Przejdź do pozycji 0Ch i zamień znajdujące się tam wartości na FF, następnie do pozycji 10h i ponownie FF. Będziesz miał wszystkie samochody i trasy. Jeśli chcesz dodatkowo mieć uruchomiony także mirror mode, zamiast FF wpisz FF FF, a jeśli chcesz uruchomić tryb z malutkimi, sterowanymi radiowo samochodzikami - FF FF FF."

 

Ściągnołem pare edytorów HEX ale nadal nie mam pojecia jak to wprowadzić. Może wiecie.

Jak by ktoś mial juz zmieniony ten pliczek "options" to moze mógłby mi przeslac na poczte.

lewandoskomandos@op.pl Z góry dzieki. ZA POMOC BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra zawiesza :/ niekiedy pogram 2min i sie zawiesi a niekiedy 3-4h :/

Wiecie co może być przyczyną? komp jak w podpisie, inne gry chodzą dobrze bez zwisów, zmieniałem stery i dalej sie zawiesza :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra NA PEWNO wymaga pixel shadera do dzialania? Nie uruchomi sie na GF2?

 

No bo w mojej szkole organizowany jest konkurs CMR2005 i tam komputery maja wlasnie GF2MX, wiec skoro gra wymaga PS to ten konkurs cienko widze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtam, mam w sumie jak 99% osob bedzie myslalo lamerski problem, no ale coz... zainstalowalem colina 2005, odpalam, i jest male okienko ze sprawdzaniem plyty, pasek przechodzi do konca, okienko znika i nic :( pomozcie prosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

wtam, mam w sumie jak 99% osob bedzie myslalo lamerski problem, no ale coz... zainstalowalem colina 2005, odpalam, i jest male okienko ze sprawdzaniem plyty, pasek przechodzi do konca, okienko znika i nic :( pomozcie prosze?

Ja bym kupil oryginal. Z tego co kojarze, tego problemu wtedy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy! nie da się grać na moim kompie z dźwiękiem bo gra rwie. jak się uruchomi grę z komendą NO SOUND gra działa CACY na średnich ustawieniach.

 

próbowałem kilka różnych wersji sterów do dźwiękowej, po niektórych podczas grania miałem spontaniczne resety.

 

kurde co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...