Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

a mnei tam malo obchodzi czy colin jest symulatorem czy samochodowka obsadzona w dolinie muminkow czy czyms podobnym. Wazne ze gra mi sie bardzo przyjemnie w serie colin... tyle :-)

update gdzieto demo :[

Brawo :!:

 

Mam takie same zdanie na temat wszystkich gier, jak mi się coś podoba i sie fajnie gra to wali mnie to czy to jest ultrarealistyczny symulator samochodu czy jazda na sankach w trybie latającym :lol: Dla mnie liczy się GRYWALNOŚĆ i przyjemność z samego grania. I nie stoję tutaj za żadną grą, w RBR'a grałem i jest super Xpand troche mniej, ale pograć się da, a colina osądze jak pogram :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CMR2/3 bylo duzym skokiem pod wzgledem grafiki i fizyki jazdy.

Teraz te 4 i 5 to gnioty jak jasny gwint, zamiast dac patcha to oni wypuszczaja kolejny tytul w ktorym dodaja tylko samochody oraz dodatkowe efekty kolizji.

Zagram w nia tylko dlatego ze CMR2 bardzo mi sie podobalo i zeby zobaczyc co jeszcze zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości :lol:  Pewnie będzie gdzieś po południu, może do 15 :idea:

Nie chodzi o demo, chodzi o to, że nikt nic nie wie...
no... :> czyzby cd projekt kit wciskal :] ? :roll:

Wątpie. Chociaż cała sprawa dziwnie wygląda, demo z dnia na dzień :? Ale bądżmy dobrej myśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.codemasters.co.uk/downloads/?do...ownloadid=15819 trzeba sie zarejestrować.

 

Minimum Requirements (Single player)

--------------------------------------------

- Windows 2000/XP

- DirectX 9c

- Pentium III or Athlon at 1GHz

- 256Mb RAM

- Supported 64Mb Graphics Card

- DirectX 9 Compatible Sound Card

- 400mb

--------------------------------------------

Recommended Specification

--------------------------------------------

- Windows 2000/XP

- DirectX 9c

- Pentium III/4 or Athlon at 2GHz

- 512Mb RAM

- Graphics Card: ATi Radeon 8xxx and above, nVidia GeForce3 and above

- Sound Blaster Audigy 2 series audio card

- 400mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepodoba mi sie to że  drą sie jaki to symulator rajdów a zniego taki symulator jak ze mnie ksiądz. a skoro ty uważasz że colin4 to symulator to nie mamy o czym rozmawiać...

Jeżali ty wymagasz od gry samochodowej zeby byla symulatorem, to wspulczuje, bo raczej nic ci sie nigdy podobac nie bedzie.

nie powiedziałem że oczekuje żeby była symuatorem... powiedziałem że wnerwia mnie to że colina nazywają symulatorem... okularki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie szybki link bez rejestracjihttp://195.92.253.100/cmasters/demo/cmr2005-demo-installer.exe

To jest ten sam link co ja podałem tylko tak jak napisałeś bez rejestracji, i tak samo wolno idzie :cry:

Wolno?? 78kB/s na neo640 to wolno????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co to bedzie z tego colina 5 :) mnie tam w kazda czesc dobrze sie grało :) w 5 tez bede grał bo ja gram a nie płaczę i krytykuje :)

Bardzo słuszna postawa, popieram. Mnie też denerwuje takie ciągłe mamrotanie "symulator - nie symulator", jak się podoba to grać jak nie to nie nikt nikogo nie zmusza :P .

 

PS. niech już nastąpi ta wspaniała chwila, że będę mógł wyjść z pracy. Download czeka :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...