Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za dużo spodziewałem się po tym Collinie. Niby są fajne uszkodzenia, efekt a'la Matrix, fajne lokacje, ale w sumie to na pierwszy rzut oka można się zacząć zastanawiac czy Codemasters nie przespali czegoś. IMHO żadnej rewelacji. Zaczyna się robić tak jak z seria FIFA. Im dalej tym mniej innowacji. Pogram pewnie w full'a, bo w sumie sama gierka jest spox. Ale żebym piał z zachwytu to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wciaz wrazenie, ze troche uproscili model jazdy.

Latwo mozna korygowac bledy. W CMR04 jak za szybko sie weszlo w zakret to mozna tylko liczyc na ostre hamowanie aby dzwon nie byl za mocny. Tutaj reczny i kontra na hama w przeciwnym kierunku i znow jestesmy na trasie.

Na plus zaliczam efekt "obdzierania ze skory" naszego pieknego samochodziku.

Jak beda inne fury to moze zmienie zdanie co do modelu jazdy.

Peugeot nie jest najlepszym samochodem do zabawy w CMR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj znajomu ma taki problem ze ma GF4MX400 czy jakos tak ma dx9.0c stery nowe i zainstalowal demo wlancza a tu .. blad w pliku cmr5.exe i mozna wyslac raport lub nie :-/ probowal rozne stery przeinstalowywal ale za nic nie poszlo caly czas ten blad :( no i co z takim fantem zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytać ReadMe:

--------------------------------------------Supported Graphics Cards--------------------------------------------	• ATi Radeon 8xxx, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, X800	• GeForce 3, GeForce 4, Geforce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950, 6800
Ja już się poddaję, mam dx 9.0c, zmieniałem odświeżanie, zmieniłem steroniki na omegi 4.8, wyłączałem anvtywira podczas instalacji i podczas uruchamiania - i cały czas to samo [Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000022) Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację]

Shake, Elgreen - dzieki za dobre chęci, ale niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szukałem, szukałem i się doszukałem :wink: - dla wszystkich, którzy mają taki problem:

1. Wyłączyć NODa, ale nie całkowicie (przez zatrzymanie usługi), tylko przez NOD32 Control Center Resident Modules And Filters/ Amon / STOP resident protection

2. Jeżeli to nie będzie działać to dodatkowo odpalić grę w trybie zgodności z Windows 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam celice gt-four, stan idealny, bezwypadkowa, nie klepana, auto posiada kilka DROBNYCH rys na karoserii co doskonale widac na zdjeciu. milej licytacji  8)  

Dołączona grafika

WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI: nie sprzedaje, bo jakis bee moderator nie pozwala  :wink:

Qurde a chciałem kupic :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The PC, PS2 and Xbox versions are all in shops now! The greatest rally

game goes a stage further...

Check out the game website at

http://www.codemasters.co.uk/colinmcrae2005

buy the game here:

http://www.codemasters.co.uk/eshop/listing...cRae+Rally+2005

 

 

jacys chetni, bo ja tam ryska pomecze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy istnieje jakies centrum Colina gdzie sie spotykaja gracze online? Chodzi mi o serwis z jakims forum bo poszukuje osoby z warszawy, ktora chetnaby byla poprowadzic turniej offline w pazdziernuku. Nie znam sie na trybach rozgrywek, trasach itp. dlatego ktos do pomocy by sie przydal z tej gry akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...