Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

zrobielm tak  

- odinstalowalem alcochola (nie orginalnego ;))

- odinstalowalem NERO (tez nie orginalne ;))

 

I CMR 2005 juz dziala bez zastrzezen !!

Po co kombinować ja wpisałem novideo i chodzi a tez mam oprogramowanie 'nieoriginalne',ale dobrze to też wiedzieć.Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Colin to kompletna szmira i żartem jest pisanie iż jest on lepszy od Xpand Rally. Gazety oceniają wyżej colina na takiej samej zasadzie jak polskie xpanda, colin jest dobrze opłacony. I tak średnia ocena Xpand za granicą wacha się między 7-9/10 a chyba najbardziej ufa się opiniom graczy na gamespot którzy oceniają gierę 9,8:

 

http://www.gamespot.com/pc/driving/xpandra...l?q=xpand+rally

 

Zresztą wystarczy popatrzeć na oficjalkę by zobaczyć że nie jest tak jak piszesz draak:

 

Xpand Rally auf Game Vision - 82%

XPR: Gummi, Gummi und 84% Spielspaß!

Xpand Rally auf Heftig.com - 9/10!

Xpand Rally auf Witihn Games - Top Silber Award

 

Więc nie chrzań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - demko colina05 mnie kompletnie rozbiło 0.o , jak oni tak mogą

psuć tą serię - jedynka miała fajną szkółkę, 2ka miała fajny model jazdy

i miodny tryb arcade (w kt można na 2 osoby na jednym komputerze grać), 3ja miała realistyczny dźwięk, a 4 już nie miała nic ciekawego - dno, 5ka - dno -dna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie chrzań.

Jedyna osoba, ktora "chrzani" jestes tradycyjnie ty 8O

 

Ja podalem oceny z wiodacych pism o grach na rynku, ktore swoja pozycje ugruntowaly juz lata temu, jako magazyny obiektywne. Nie wyskakuj z teoriami spisku, ze codemasters przekupilo tego czy innego redaktora. Czlowieku, na jakmi ty swiecie zyjesz?

 

Po drugie- to co ty przytoczyles to jakies cytaciki z byle jakich undergroundowych stronek www. Porownujesz to z magazynami o nakladzie >100.000?

 

Ciezko o jakakolwiek polemike z Toba. Bronisz gry (xpand), plujac na innych, ktorzy maja odmienne zdanie od ciebie. Tweak to forum dyskusyjne- dorosles juz do tego?

 

Na marginesie. Tak sie niestety sklada (niestety bo zmarnowalem paredziesiat euro na xr), ze posiadam te wszystkie 3 gry i testuje je w optymalnych warunkach (kierownica + max ustaw. graf). Nie wiem czy to samo mozesz napisac o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że to ze strony xpanda.

A jeśli gamespot uważasz za nic nie znaczący to gratuluje 8O

Mam akurat wszystkie trzy gry (trzecia to jak mniemam Richard?) i Colin zdecydowanie przygrywa z Xpandem. Richard vs. Xpand to kwestia tego czy ktoś oczekuje zabawy czy symulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie moge zgodzic- faktycznie ciezko porownywac RBR z xr.

 

Dla mnie osobiscie colin dostarcza wiecej zabawy niz xr, a RBR z kolei to prawdziwe emocje i satysfakcja z jazdy.

 

Cala reszta to rzecz gustu, wiec ciezko o to sie sprzeczac.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xr jest do bani. zebym musial jezdzic jeden odcinek pio kilkanascie razy, zeby moc kupic czesc zeby miec szanse na nastepnym odcinku i od poczatku?? to nei porozumienie. odciki znam juz na pamiec. poza tym 709bhp lancer?? nie przeginajmy?? a co to jest mini z silnikiem 1.1 i 1.4?? o ile mi wiadomo to w mini jest silnik tylko 1.6 w 3 wersjach mocowych. cmr jest jaki jest, ale dostarcza wiecej frajdy i nie musze ustawiac grafiki na medium, zeby mi dobrze chodzil. oczywiscie obie gry i tak nie umywaja sie do rbr.xr jest do bani. zebym musial jezdzic jeden odcinek pio kilkanascie razy, zeby moc kupic czesc zeby miec szanse na nastepnym odcinku i od poczatku?? to nei porozumienie. odciki znam juz na pamiec. poza tym 709bhp lancer?? nie przeginajmy?? a co to jest mini z silnikiem 1.1 i 1.4?? o ile mi wiadomo to w mini jest silnik tylko 1.6 w 3 wersjach mocowych. cmr jest jaki jest, ale dostarcza wiecej frajdy i nie musze ustawiac grafiki na medium, zeby mi dobrze chodzil. oczywiscie obie gry i tak nie umywaja sie do rbr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda jeszcze nie grałem Xpand Rally ( a grę mam już od kilku tygodni- zwyczajnie nie chce mi się :P), ale moce 709 KM nie są żadnym wymysłem- te silniki są zablokowane przez specyfikację WRC- w crossie czasem występują np. Fardy Focusy WRC i te mają po ok. 650 KM bez praktycznie żadnych mechanicznych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w rally crosie nie jezdza foki wrc, tylko specjalnie budowane pod ten sport bolidy przypominajace ich rajdowe odmiany (patrz Ludus).

 

Inna sprawa, ze silniki maja konstrukcyjnie zblizone, ale zwezyki na turbinie o wiele wieksze, lub nawet ich brak i faktycznie silniki osiagaja okolice 800PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chyba najbardziej ufa się opiniom graczy na gamespot którzy oceniają gierę 9,8:

Rzeczywiście godne zaufania żrodlo - az 5 osob glosowalo :lol:

Jak ja bym ja tam na 1 (co przy 5 glowach znacznie by wynik pogorszylo) to dalej byś tak ufał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musze ustawiac grafiki na medium, zeby mi dobrze chodzil. .

Super. Co prawda xpand na low wygląda lepiej niż CMR na high ale high to high :lol:

 

Rzeczywiście godne zaufania żrodlo - az 5 osob glosowalo

Nie zauważyłem, sorry :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zagrałem w demko XR i musze powiedzieć, że już lepiej mi się w RBRa jeździ - w życiu nie widziałem tak dziwnego sterowania - poza tym 0 frajdy z jazdy...

 

Albo robią realizm jak w ryśku, albo udają realizm jak w colinie (stawiając na łatwą, ale przyjemną jazdę), albo robią total arcade jak w NFSie. A to to niewiadomo co jest. Tylko wygląda dobrze...

 

a demko colina 2005 mi nie chodzi - mimo, że już z 3 różnych źródeł ściągałem - przy ładowaniu wyścigu wywala - a dlaczego to już tajemnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, widzę, że ludzie olali teat Colina :| Czyżby z powodu zabespieczeń?;)

Ano olałem, ale tylko z powodu że mam nawet całkiem podobną gierkę. Jaką? Uwaga Colina... mc...Rea... 3.0 :D Wepchali mi to coś w empiku jako bonus do innej gry 8) i prawdę mówiąc poza inną "przyczepnością" prowadzonego przez nas poduszkowca (notabene jest taki pojazd w grze ;), braku kilku i tak ledwo widocznych w czasie jazdy efektów graficznych oraz jednym nowym krajem większych zmian nie ma. Tak więc patcha ver. 2005 do Collina mcRae nie kupię, choćby był sprzedawany w kiosku po 19.99, bo to kpina z graczy i skok na ich kasę :x

 

Co do obecnych królów zręcznościowych rajdówek, to pierwsze miejsce należy się tylko cmr2.0, zaraz potem Xpand rally, głównie za możliwość dodawania do gry nowych tras i aut.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj gram w colina2005 iiii.... to jest w sumie MEGA QPA. mozna grac jedna reka i dobrze jezdzic

grafa z edycji na edycje coraz lepsza, ale ta amatorska jazda juz mnie wkurza, total ARCADE. nudzi to juz-dali by SIMULATION w koncu. zmienilem sobie LANGUAGE i wyszlo cos takiego: (zassajcie se ;) ) CMR5-RIP.avi (3mb)

 

ogolnie nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja tutaj jeszcze sie nie wypowiedziałem. Opisze takie coś:

Ide przez miasto. Patrzę!! Colin 5 PC.. lukam w kieszeń, mam na tą gre; wbijam do sklepu kupuje.

Przychiodze na chate, wkladam krążek do Napędu, Instaluje.. właczm gre, gram wyłączam... myśle, ke?

Nastepnego dnia włączam.. KE?!

trzeci dzien.. mniam...!! mam na moim sprzęcie 1024x768 bez aa i anizo inne wszystko na full; we frapsie 45-55fps; nie wiem, ale płynniej chodzi niż CMR4.. Ale wracając do samej gry.. odrzucilem ją po zagraniu.. bo mi sie kompletnie nie spodobała. JEDNAK po paru dniach - dostalem urlop, praca do szkoly skonczona.. nudy, doom3 u mnie jest niegrywalne (sprzęt).. myśle.. przeciez Colina kupilem.. no i jak zaczelem grac, to po 17GODZINACH NON STOP GRANIA, powiedziałem, że nawet im wyszła ta gra!! Trafia nie tak jak inne czesci do gustu; ale wlasnie do małego grona GRACZY, że tak sie wyraże.. Docenią ją TE osoby, które po prostu pograją dłużej, a nie tak: jeden tor, drugi.. "eee lipa"... JA sie przekonalem do CMR5

 

BARDZO mi się podoba.

pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to najwiekszy niewypal jaki na oczy widzialem. W porownaniu z tym shitem CMR 4 to dzielo sztuki. Zero fizyki mozna praktycznie zaczac slizg poltora kilometra przed zakretem i wejsc w niego na ciaglym drifcie :D - drugi erro to maksymalnie skopana kamera jescze w nic mi sie tak zle nie gralo z powodu kamery. Za taki badziew powinni dawac dozywocie ciezkich prac w kamieniolomach. Niech lepiej Codemasters skupia sie na wyscigach torowych / szosowych a nie na rajdach bo TOCA jest genialna ale COlin to pomylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że Ci sie nie podoba to nie znaczy że masz jechać po niej, wyraziles swoje zdanie; ale napisales to tak, jakby nikt juz nie mogl w to grac, ze Ci sie nie podoba :|

Każdy ma swój gust, a o gustach sie nie gada. Mozna jedynie dyskutować.. Co do poślizgów. no czy ja wieml; troche ironizujesz pisząc "1,5km", zważywszy na fakt, że trasy średni mają po 5km. Jednak musialem se troszke pograć, bo na poczatku nie podobalo mi sie, ale jak wykumałem model jazdy to nawet milo sie jeździ. btw. dynamika kladzie na łopatki cmr4 i inne coliny.. takie moje odczucie.

kamera? Zła? jest elegancka.. ja powiem że gram z widoku z auta:)

Pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Ta gra to najwiekszy niewypal jaki na oczy widzialem. W porownaniu z tym shitem CMR 4 to dzielo sztuki. Zero fizyki mozna praktycznie zaczac slizg poltora kilometra przed zakretem i wejsc w niego na ciaglym drifcie  :D  - drugi erro to maksymalnie skopana kamera jescze w nic mi sie tak zle nie gralo z powodu kamery. Za taki badziew powinni dawac dozywocie ciezkich prac w kamieniolomach. Niech lepiej Codemasters skupia sie na wyscigach torowych / szosowych a nie na rajdach bo TOCA jest genialna ale COlin to pomylka.

1209792[/snapback]

Za to w RBR masz wyjechaną fizykę, nie ma co :lol: (jeździsz samochodem czy kartonowym pudłem ? )

Kamera nie pasi ? sie naucz jeździć z taką jaka jest :P

Na początku miałem mieszane odczucia w stosunku do CMR5 a teraz mi się podoba.

 

btw

Dla mnie największym niewypałem jest ug2. To jest shit, tandeta, dziadostwo, badziewie po całości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...