Skocz do zawartości
Yeti

Fortron 300 W GTP + Radek 9800SE@Pro - Damy Rade ??!!

Czy Fortron podola?  

  1. 1. Czy Fortron podola?

    • Tak
      18
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam sie do zakupu nowej grafy - konkretnie Radosława SE@PRo (ew PRO). I Jestem Ciekaw Czy mój fortron 300 GTP uciagnołby mi taki konfig:

Athlon 1333 Mhz

Radeon 9800SE@Pro

ESC K7S5A 1.0

Fortron 300GTP

Seagate Baracuda 4 60 GB

Lite On 24/10/40@32/12/40

512 MB DDR PC 2300 Nanya - 1 kosć (to nie bład)

SbLive, Siecówka jakas na PCI.

2 Wentyle - 1 Proc, 1 Buda.

 

Zero OC. (najwyzej timingi na pamieciach wyzyłowane ale to nic nie zmienia chyba)

 

Jakie jest wasze zdanie ? THX za wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co taka karta do takiego procka i mobo ?? troche bezsens , a widzialem juz ze forton bardziej rozbudowane zestawy ciagnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co taka karta do takiego procka i mobo ?? troche bezsens , a widzialem juz ze forton bardziej rozbudowane zestawy ciagnal

Dlatego ze nie mam kasy na całego kompa, a od czegos trzeba zaczac...Pozatym obecna karte szlak trafił i jade na zastępczej, "biurowej" :P

Wiem że mozesz powiedzieć ze taniej coś kupie teraz potem zmienie, ale o to chodzi zebym miał spokój z grafa na jakis czas i mógł wykłądac kase na cos innego... niestety cięzko mi z tym idzie wiec wiesz :) A tak przy okazji - Płytka nie jest wcale zła, tylko nie do OC, a proce sa tanie jak barszcz wiec zawsze mozna jakiegos dołozyc :) (za 200-300)

Pozdrawiam.

PS. LZIggy-podniosłes mnie masowo na duchu ;) ale dalej czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 300BT i przy mocniejszym wykręceniu proca. konfig poniżej. napięcie 5V spadało do 4.69. więc już bylo niebezpiecznie.

rozumiem, ze robilem pomiar miernikiem ? ?

 

Mnie tez mobo pokazuje 11.69 a jest rowne 12 ( podczas Prime 95 - 11.93 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pociągnie, a jak myślicie dużo lepszy byłby niż mo feel 300 [jak za 59 zł to znakomity zasilacz] i jakby dawał sobie rady z moim kompem  ? [feel 300 ledwo zipie chyba cały czas ma prawie max obciązenie...]

łooooooooo czlowieku to masz rowne szczescie , musiales trafic na jakas lepsza serie..

moj ma problemy przy tym co w podpisze ( oczywisce po odpowiednim Oc ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 300BT i przy mocniejszym wykręceniu proca. konfig poniżej. napięcie 5V spadało do 4.69. więc już bylo niebezpiecznie.

rozumiem, ze robilem pomiar miernikiem ? ?

 

Mnie tez mobo pokazuje 11.69 a jest rowne 12 ( podczas Prime 95 - 11.93 )

 

wtedy to byl pomiar z mobo.

 

bez obciażenia 4.90 obciążenie 4.69. po zmianie na chifa napięcia bez obciażenia 5.05 obciazenie 5.01. więc mobo dobrze podaje napięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...