Skocz do zawartości
LordRene_PL

Czy CHIEF wystarczy???

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26785146

Dobre do mojego konfgu?

A2500+Barton, Epox 8rda3i, 2x512 Mb TwinMos, WD800JB, CDRW Samsung, Winfast GFX 5900XT, do tego mam jeszcze kontroler Zalmana ZM-MFC1 i do niego mam podlaczone: 2x80mm na zasilce(regul. 7 lub 12v), 2x80mm wyciagajace powietrze z obudowy(jeden pod zasilka drugi u gory, komin regul. 7-12v), 1x80mm wciagajacy powietrze z przodu obudowy, no i wentyl na SPIRE WHISPHERROCK IV(regul. 7-12v), wentyl na grafie. W sumie 6 wentyli. Czy ten nowy CHIEF to uciagnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pare dni temu kupilem ta zasilke i powiem tyle, nie mam tak konkretnego kompa jak Ty ale zasilacz spisuje sie super napiecia trzyma idealnie nic nie spada itd do tego cichutki jednym slowem wypasik nie wiem czy jest lepszy od poprzednich modeli bo nie znalazlem jeszcze zandych testow z tym modelem .Jesli chodzi o mnie to polecam ten zasilacz

 

p.s. jedyne co mnie troszke denerwuje to dlugosc przewodow ,bo nie moge sobie z nimi poradzic i upchac ich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko da rade miałem podlaczonego do siebie ta zasiłke na tym kompie co w podpisie t oz twoim sobie tez da rade :) a mam tez 2 x80mm nawiew i 2 x 80mm wywiew + procek+karta +i czsem 3 twardziel wszystko 100% stble na tym 360w bez mrugniecia okiem ci to pocignie :) spoko mozesz go brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...