Skocz do zawartości
Andrz3j

NET za pół ceny????

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w trasie i zajechałem do kolesia do sklepu na chwilke .. Opowiadał mi o "skrzynce montowanej między telefon/modem a gniazdo w scianie". Podobno ludziska sciagaja takie cos z Szwecji. Oni nazywaja to zaklucacz impulsów i sprzedaja za 200-300 pln. Słyszeliscie może o tym?? podbno rachunki sa o połowę tańsze.... Niby jak to zamontujesz to co drugi, trzci impuls nie jest naliczany.. :D

 

Ciekawe co na to "nasza kochana telkomuna..."??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozne centrale moga byc rozne patenty. Na stara Pentaconte kazdy moze sobie znalezc :) ciekawe jak wiele osob tego uzywalo/uzywa. Na nowsze ktore wiele osob juz ma czyli np. S12(literka) np. najnowsza J juz trudniej, ale mialem mozliwosc zakupu czegos takiego pare lat temu z pewnej firmy panstwowej (juz nie :>) czy dzialalo nie wiem ale sadzac po zrodle tak...mozliwe ze chodzi o to. Chociaz nie do konca jasne jest dla mnie to dzialanie ;))) w tym przypadku tzn wolniejsze naliczanie. Odrazu mowie ze sciem duzo bylo kiedys w tym interesie ;)) teraz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis koloonio spshedawał na allegor boxa za 190 zyla, kotoory obnizał koshyty do 0 :lol: !!!

napiasłem do niego, by pshysłał mi krótkom specyfikacjem boxa a on na to "to jest wysokiej klasy mikrokomputer"

myślałem że siem posram ze śmiechoo :lol:

admin z allegro zareagował podobnie i oosoonoł aukcje :lol:

tu macie linka :

http://allegro.pl/showitem.php?item=6922372

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno sprzedali to gościowi co ma firme i gośc zadowolony jest , ma podobno rachunki o połowe niższe..

 

nie wiem co o tym sądzić... nie rozmawiałem z tym co kupil...

 

nie znam własnie zasady dzialania, jedyne cosię dowiedzialem to że niby to zakłuca sygnal, tylko ciekawe czy nie pogarsza w takim razie połaczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam własnie zasady dzialania, jedyne cosię dowiedzialem to że niby to zakłuca sygnal, tylko ciekawe czy nie pogarsza w takim razie połaczenia ??

Hehe jaki sygnal? :))) moze ktos myslal o odwracaniu biegunow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakims faq czytalem ze montuje sie na kabelku diode swiecaca (niepamietam w ktura strone i na ktorym kablu ale to chyba bez roznicy)

i gdy swieci to sie placi za polonczenie a jak nie to nie (albo odwrotnie zalezy jak diode sie zamontuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba na zasadzie darmowych smsow po wprowadzeniu numeru centrum zagranicznego operatora!!! Dla mnie to bzdury i nigdy bym czegoś takiego nie zamontował!!! Mi to do szczęścia nie potrzebne!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba na zasadzie darmowych smsow po wprowadzeniu numeru centrum zagranicznego operatora!!! Dla mnie to bzdury i nigdy bym czegoś takiego nie zamontował!!! Mi to do szczęścia nie potrzebne!!!  :P

Niepotrzebne ?? - bo ci rodzice za rachunki płacą !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba na zasadzie darmowych smsow po wprowadzeniu numeru centrum zagranicznego operatora!!! Dla mnie to bzdury i nigdy bym czegoś takiego nie zamontował!!! Mi to do szczęścia nie potrzebne!!!  :P

Niepotrzebne ?? - bo ci rodzice za rachunki płacą !!!!

 

Nieprawda!!!! MAM Sdi i place tylko za korzystanie z gory wiec i tak mi to nie potrzebne a po 2 to dla mnie bzdury i jak napisalem powyzej porownoje to do telefono komorkowych!!! :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakims faq czytalem ze montuje sie na kabelku diode swiecaca (niepamietam w ktura strone i na ktorym kablu ale to chyba bez roznicy)

i gdy swieci to sie placi za polonczenie a jak nie to nie (albo odwrotnie zalezy jak diode sie zamontuje)

Tak to dziala na centralach ktore odwracaja biegunowosc ale to nie ma zwiazku z darmowym dzwonieniem poprostu mozna sprawdzic czy nalicza teraz czy moze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...