Skocz do zawartości
rred

Od czego zacząć????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tandetny zasilacz i podobnie dupne ramy. Mam zamiar coś z tym zrobić ale ekonomia mi nie pozwala na wymiane obu komponętów jednocześnie. Od czego zacząć??? przez tą tandetę co mam cały system pracuje mi niestabilnie BS w XP tak ze 4 razy na dzień. Memtest w 30 min znalazł 500 błędów i potem sie zawiesił drógi raz mi się go jużnie chciało puszczać bo sie załąmałem a co do zasilacza to jakbyście zobaczyli moje napięcia to by wam szczena do ziemi opadła. Tak więc co robić kupowac najpierw dobre ramy czy porządną zasiłke???

 

Sorry jak to głupie pytanie ale, podobno niema głupich pytań sa tylko głupie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ale juz zadziałałem w tym temacie i po ostrym kombinowaniu udało mi sie kupić i zasilacz i pamiątki. co do zasilacza kupiłem modcoma i jest on o ponad 2kg cięrzszy od mojego poprzedniego jak wziołem oba do ręki to się nieźle zszokowałewm. co do pamięci to kupiłem kingstony i wszstko mi teraz śmiga XP chodził ponad dobe i 0 BS a wcześniej nie wytrzymywał 2h. Temperaturas proca spadła ale dalej mnie nie zadowala, wyczytałem na forum ze zdarza sie ze mobo takie jak moja przekłamuje z temperaturą. No w karzdym bądz razie zabieram sie teraz za te pamiątki i zobaczymy co mi z tefo wyjdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...