Skocz do zawartości
k2

LiteOn SOHW832S dwuwarstwowa

Rekomendowane odpowiedzi

narazie nosnikow niema,a jesli juz sie pojawia to ich cena bedzie oscylowala miedzy 30-50zl,wiec tania "zabawka" to nie jest :wink: Co do samej 832S to moge Ci ja szczerze polecic,bo jest to swietny palnik.Sam niedawno kupilem starszy model,czyli 812S,ktory jest zbudowany na dokladnie tym samym ukladzie Mediatek co 832S i latwo mozna ja zmodowac.Narazie moja 812@832 spisuje sie rewelacyjnie.

 

Konkludujac,IMHO warto inwestowac w palniki DL bo jest to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie i naprawde warto w to zainwestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena ne jest zła 500zł [najnowszy KŚ podaje ze ta nagrywarka kosztuje 900zł a na allegro.pl chodzi za 511 z faktura vatt i gwarancja]

Zdecyduje sie jak zobacze ile beda kosztowaly druwarstwowe płyty markowych film. jezeli coś ok 25-30 to wciagam bo sie opłaca, bo w końcu na takiej płycie wepchne 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu nagrywarki dwuwarstwowej, czy jest sens to kupować?? Bo jak na razie nie moge znależć nośników. Co uważacie o modelu który podełem w temacie, na allegro chodzi po 500zł.

http://cdrinfo.pl/software/stronaspw.php?oneid=4133192516

IMO nie opłaca się brać tej palarki, ponieważ tańszy model 812 można bez problemu "przerobić" na 832 (wystarczy wgrać bios od tej droższej).

 

chłopaki z cdrinfo.com robili testy płyt dwuwarstwowych na takim modzie i nie było żadnych problemów.

 

812 kosztuje 350 zł w OEMie (proline.com.pl), a 390 w BOXie - po co więc placić 2x tyle za ten sam sprzęt z innym biosem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu nagrywarki dwuwarstwowej, czy jest sens to kupować?? Bo jak na razie nie moge znależć nośników. Co uważacie o modelu który podełem w temacie, na allegro chodzi po 500zł.

http://cdrinfo.pl/software/stronaspw.php?oneid=4133192516

IMO nie opłaca się brać tej palarki, ponieważ tańszy model 812 można bez problemu "przerobić" na 832 (wystarczy wgrać bios od tej droższej).

 

chłopaki z cdrinfo.com robili testy płyt dwuwarstwowych na takim modzie i nie było żadnych problemów.

 

812 kosztuje 350 zł w OEMie (proline.com.pl), a 390 w BOXie - po co więc placić 2x tyle za ten sam sprzęt z innym biosem ?

sprawa niejest taka prosta niestety.Na rynku sa jeszcze 812S na starszym ukladzie Mediatek,NIE zgodnym z tym w 832S i te stwarzaja problemy przy flashowaniu.Najprawdopodobniej taka bolaczke maja niektore napedy wyprodukowane w stycznie 2004 i wczesniejsze.Moj jest z marca 2004 i dziala pieknie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( szkoda, a jest taka możliwość że ktoś wypuści zmodowanego biosa do 851S który umożliwia wypalanie DVD 9GB i czy wogule jeste jakaś stronka z tuningowanymi biosami do napęduw optycznych ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to czytaj forum cdrinfo.pl tam znajdziesz wszystkie informacje na temat wszelakich modyfikacji ,jak i czym nagrywac itd.

 

przykladowy temat : http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=3...8&highlight=851

 

co do palenia 9GB na zwyklych palnikach jednowarstwowych to niema takiej mozliwosci (no chyba ze plyty dwustronne :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można przerobić LDW-851S -> SOHW-812S to teoretycznie jest możliwość przerobienia LDW-851S -> SOHW-832S czy dobrze myślę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...