Skocz do zawartości
powermixer

P4 HT 800FSB 2,4GHz @ 3,4GHz - czy możliwe

Rekomendowane odpowiedzi

kup zalmana cnps7000cu i jedziesz jak masz dobry psu to wyciagniesz u mnie szedl @ 3,3 i byl nie stabilny chyba psu nie wyrabia bo im wyrzsze v-core tym mniejsza stabilnosc na 1.9V wogule sie nie uruchamial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup zalmana cnps7000cu i jedziesz jak masz dobry psu to wyciagniesz u mnie szedl @ 3,3 i byl nie stabilny chyba psu nie wyrabia bo im wyrzsze v-core tym mniejsza stabilnosc na 1.9V wogule sie nie uruchamial

Przecież 1,9V dla Pentium4 to zabójstwo. Moim zdaniem nie warto przekaczać 1,7V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć SNDS nie występuje na nowszych NW ale raczej nie chciałbym się przekonywać o tym dla głupich 300Mhz. Poza tym Pentium4 mają to do siebie że one się dobrze kręcą bez podnoszenia napięcia a podniesienie na dużej ilości egzemplarzy dużo nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bez problemów. Wystarczy spojrzeć w mój podpis. Bez podnoszenia napięcia chodzi na 3.1 GHz. Obecnie mam 3.3 GHz przy 1.6v - czyli napięcie zupełnie bezpieczne, temperatury jak najbardziej w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

hehe pokazxuje juz ten screen ktorys raz :D nie pomyslcie ze chce sie pochwalic :lol: ja mam taki wlasnie procesor LS6WF na steppindy D1 jakby ktos nie wiedzial tydzien chyba 26 z roku 2003... podkrecalem go na zalmanie 7000CU i temperatura oscylowala w granicach 44*C w stresie i ok 34 normalnie... na boxie tez wykręcilem 3,6ghz ale bylo ok 85*C i byl bardzo niestabilny... przy zalmanie i WC FSB na abicie ic7max3 doszlo do 303 mhz niestabilnie i 302 stabilnie... mysle ze plyta glowna juz wysiadla - pare modzikow i pojdzie jeszcze wiecej :D

 

teraz przynmierzam sie do kupna prescotta na fsb 533 - jak dam mu FC to moze poleci wiecej niz moj northwood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

hehe pokazxuje juz ten screen ktorys raz :D nie pomyslcie ze chce sie pochwalic :lol: ja mam taki wlasnie procesor LS6WF na steppindy D1 jakby ktos nie wiedzial tydzien chyba 26 z roku 2003... podkrecalem go na zalmanie 7000CU i temperatura oscylowala w granicach 44*C w stresie i ok 34 normalnie... na boxie tez wykręcilem 3,6ghz ale bylo ok 85*C i byl bardzo niestabilny... przy zalmanie i WC FSB na abicie ic7max3 doszlo do 303 mhz niestabilnie i 302 stabilnie... mysle ze plyta glowna juz wysiadla - pare modzikow i pojdzie jeszcze wiecej :D

 

teraz przynmierzam sie do kupna prescotta na fsb 533 - jak dam mu FC to moze poleci wiecej niz moj northwood

Coś to mało prawdopodobne byś miał prawie 2 razy wyższą temp. na Boxowym wentylatorku. U mnie różnica między AlCu a Boxem - 5st. Celsjusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się !!!! Dziś wreszcie się udało <ulga>. Poszedł na FSB 285 czyli 3.42 GHz. W windzie wszystko ok, ale 3dMarka nie przechodzi, muszę jeszcze pokombinować.

A co do proca to widziałem dziś POST'a na 3.50 GHz, ale nie wchodził do Windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...