Skocz do zawartości
Slayer

Detonatory 40.41 - zciagajcie :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Stery są gitara jeśli chodzi o 3dMarka2001, ale cos mi tam nie pasuje, jakieś dziwne mrugnięcia ekranu macie też tak ????

a tak wogole to mam tera 10648 3dmarków (jest!!!!!!!!! :P ) wreszcie mi stunknęła dycha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]pogorszylo sie u mnie (szczegolnie w q3arena) [...]

Tiaaa. Ja u siebie teraz tez zauwazylem ze kolory sa... hmm inne... myslalem wczesniej ze to wina zmeczonych oczu ale teraz po odpoczynku dalej tak jest :lol: Moze w wersji Final to poprawia.

 

Co do odswiezania to tez mialem problem. Nie dzialal ani reforce, ani inne programiki. Dopiero stary poczciwy RefreshLock i po problemie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]pogorszylo sie u mnie (szczegolnie w q3arena) [...]

Tiaaa. Ja u siebie teraz tez zauwazylem ze kolory sa... hmm inne... myslalem wczesniej ze to wina zmeczonych oczu ale teraz po odpoczynku dalej tak jest :lol: Moze w wersji Final to poprawia.

 

Co do odswiezania to tez mialem problem. Nie dzialal ani reforce, ani inne programiki. Dopiero stary poczciwy RefreshLock i po problemie :)))

Za to u mnie tylko reforce, reszta nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim GF4 M440 poza ciemniejszym obrazem nic nie daly ! :(

dziwne mi na gf440 dalo - ponad 6000 w 3dmark2001- niezle niezle.. ma juz ktos taki wynik na mx440? jednak widoczne sa juz jak ktos mowil migotania ekrnu - wtedy konieczny restart :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wydajnosc to sa sper - w zyciu bym nie pomyslal ze osiagne 6000 3d markow!! ale jest kilka rzeczy ktore mnei denerwuja...

 

1. tomigotanie - alebo jest spowodowane zlym odswiezaniem ale i z REFRESHLOCK ii bez to samo - nawet po zmianie rozdzielczosci to wystepuje.. koniezny restart

 

2. gasi mi sie ekran czasem - np. podczas ktoregos z kolei 3dmarka lub jakies gry ale po zmianie rozdzielczosci (alt+tab :wink: ) juz jest spoko tyle ze zcasem pod winda konieczny power (automatic shotdown)

 

3. czasami sa defekty - jakies dziwne rzeczy - np kursor robi sie pzrezroczysty i... kilkanascie razy wiekszy ;D

 

4. ulubione q3a stracilo swoje "walory kolorystyczne" :(:(:(

 

moze to dopracuja - ale jak narazie jestem z nich zadowolony ze potrafia takiego kopa dac...

 

a tak na marginesie (powinien byc oddzielny post..) czy w kartach obslugujacych Pixel Shadow (gf3ti i 4tu i te radeony) demo4-nature dziala ale czy ogolny wynik jest SUMA testow (oczywiscie w jakis tam dany sposob) czy w jakis sposob wylicz SREDNIA wartosc ze wsyztskichtestow ? zastanawiam sie p oprostu czy gdyby moj gf4mx440 obslugiwal ta funkcje to czy wynik by sie DUZO zwiekszyl czy zostal.. bez zmian ? inaczej - czy radeon 8500 w demie pierwszym ma rzeczywiscie wiecej klatek (low detail) niz 120 ?? (tyle ja mam)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi te stery nie działają.  :cry:  :evil:

a co ci nie działa konkretnie ??

Po zainstalowaniu, gdy chcę wejść na ustawienia karty graficznej (DX, Open GL itd.) wywala mi błąd, brak też jest dwóch zakładek (wybór urządzenia i ustawień kolorów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a dzial ci o/c ?

Nie działa, ale trzeba dopisac coolbits w rejestrze i będzie działało.

Tom.O napisał:

U mnie brak zakładki z częstotliwością taktowania - co wy na to ??

 

 

wystarczy CoolBits - moge wysalc na maila jak chcesz

 

tozto wlasnie napsialem Ci wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

taaa i Ci jeszcze zbiera ruską telewizje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

taaa i Ci jeszcze zbiera ruską telewizje :lol:

Nie potrzebuje, bo zasysa mu kabloowke od sasiada obok :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...