Skocz do zawartości
Slayer

Detonatory 40.41 - zciagajcie :-)

Rekomendowane odpowiedzi

NIEEEEEE!!!!!!! TO DOTYCZY PRZECIEŻ KART GRAFICZNYCH  a pozatym no na dział software nie zaglądam  :?

Jest to oprogramowanie do kart graficznych, czyż nie? A że nie zaglądasz tutaj - cóż... nie mój problem niestety.

 

PS. pojedyncze wyslanie wiadomosci z pewnością nam wystarczy.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

Graham_ z tym konfigiem to ty żartujesz nie ???????? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEE!!!!!!! TO DOTYCZY PRZECIEŻ KART GRAFICZNYCH  a pozatym no na dział software nie zaglądam  :?

Jest to oprogramowanie do kart graficznych, czyż nie? A że nie zaglądasz tutaj - cóż... nie mój problem niestety.

 

PS. pojedyncze wyslanie wiadomosci z pewnością nam wystarczy.

 

Pozdrawiam!

Że było 2 razy to nie moja wina ino cuś tam u was nie cyknęło :wink:

A sterowniki dotyczą wydajności karty graficznej czyż nie ??? ale może sie nie znam, ktioś mi kiedyś powiedział że niekumaty jestem :wink:

 

Pozdrawiam również :!: :!: Lisek :arrow: ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na kogos kto ma te 25% 8)

 

No to sobie poczekasz. Ja mialem tylko okolo 7-8% przyrostu w predkosci.

 

Z okolo 10,200 na 11,080. To malo. I to ze wszystkimi ocjami ustawionymi na najgorszej jakosci obrazu.

 

Nowe Detonatory sa fajne bo maja dodatkowe opcje ktore polepsza jakosc obrazu. Ciekawe z kad Nvidia sobie wziela 25%. Bo nie Z GF4 4600 napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

Hehe dobre :)

 

A sprawdziliscie wyniki w grach? Z tego co slyszalem to tam przyrost minimalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark 2001SE(330) 1024x768 32bit noAA

omega 1.1.82 - 4725

det. 30.82 - 4750

det. 31.00 - 4760

det. 40.41 - 4850 8O

 

GLExcess 1.2 1024x768 32bit noAA

omega 1.1.82 - 4045

det. 30.82 - 4155

det. 31.00 - 4180

det. 40.41 - 4160 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

Co mają detonatory do dysku twardego i procesora ?? :lol: :lol: Szczególnie do niższej temp i cichszej pracy ?? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

Co mają detonatory do dysku twardego i procesora ?? :lol: :lol: Szczególnie do niższej temp i cichszej pracy ?? :lol: :lol:
Zapomniał jeszcz dodać że się dzielnik 1/5 na jego płytce pojawił, po nadto to 386 co ma w podpisie to teraz niejednego p4 przegania :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wyraźnie szybciej w demku nature i pewnie to jest powodem takiego przyrostu wyników - bo u mnie starsze detonatory z ustawieniami karty na 265/570 osiągają ten sam wynik co nowe z 210/480 8O

Ale dostrzegłem jedną wadę (może tylko na moim kompie) jak chce wejść do ustawień karty - tam gdzie się zmienia częstotliwość taktowania to zaraz wyskakuje błąd i zamyka się okno :( (a już miałem nadzieje że przekrocze 9000 w 3dMark )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

Hehe dobre :)

 

A sprawdziliscie wyniki w grach? Z tego co slyszalem to tam przyrost minimalny.

Ale jednak gry chodzą płynniej (przynajmniej u mnie) i widać to odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie czekam na wersje Final  8)

ogólnie czekam na czterdziestki dla win 98 !
Ogolnie odnosze wrazenie ze powoli dla tego systemu nowe drivery beda sie pojawialy coraz rzadziej :? . Nie ma sie co oszukiwac - wiekszosc ma juz XP a nowe kompy sa sprzedawane tylko z tym systemem. Oczywiscie mam nadzieje ze takie sterowniki sie pojawia zeby ci ktorzy uzywaja 98 mogli poczuc MOC :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostrzegłem jedną wadę (może tylko na moim kompie) jak chce wejść do ustawień karty - tam gdzie się zmienia częstotliwość taktowania to zaraz wyskakuje błąd i zamyka się okno :( (a już miałem nadzieje że przekrocze 9000 w 3dMark )

Tez tak mialem, ale wyczytalem na http://www.twojepc.pl ze pomaga odinstalowanie sterow i ponowne zainstalowanie - ale reczne z folderu c:nvidia (czy innego ktory ustala sie podczas rozpakowywania).

 

I rzeczywiscie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostrzegłem jedną wadę (może tylko na moim kompie) jak chce wejść do ustawień karty - tam gdzie się zmienia częstotliwość taktowania to zaraz wyskakuje błąd i zamyka się okno :( (a już miałem nadzieje że przekrocze 9000 w 3dMark )

Tez tak mialem, ale wyczytalem na http://www.twojepc.pl ze pomaga odinstalowanie sterow i ponowne zainstalowanie - ale reczne z folderu c:nvidia (czy innego ktory ustala sie podczas rozpakowywania).

 

I rzeczywiscie dziala :)

Pupa u mnie nie działa :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostrzegłem jedną wadę (może tylko na moim kompie) jak chce wejść do ustawień karty - tam gdzie się zmienia częstotliwość taktowania to zaraz wyskakuje błąd i zamyka się okno :( (a już miałem nadzieje że przekrocze 9000 w 3dMark )

Tez tak mialem, ale wyczytalem na http://www.twojepc.pl ze pomaga odinstalowanie sterow i ponowne zainstalowanie - ale reczne z folderu c:nvidia (czy innego ktory ustala sie podczas rozpakowywania).

 

I rzeczywiscie dziala :)

powiedz dokladnie co zrobic - mi po raz pierwszy to okno wlasciosci sie zamyka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt - szybsze sa, ale mnie jescze cos nie pasuje - pogorszylo sie u mnie (szczegolnie w q3arena) glebia koloow... fakt ze na pulpicie mozna sobie ladne kolorki zrobic, ale w porownaniu z 30.30 i 30.82 sa naprawde "BLADSZE" -tez tak macie?

 

a no i s koncu udalo sie dojsc do 6000 w 3dmark2001 nagf4mx440 (wczesniej 5700)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTE  NIE DOSC ZE MI SIE SYSTEM SZYBCIEJ URUCHAMIA TO JEST NIZSZA TEMPERATURA NA PROCKU I TWARDZIEL CISZEJ CHODZI .............. LUDZEI ZASYSAJCIEEEEEEEEE

hmm, a cd-rom nie chodzi Ci przypadkiem czybciej :?: i oczywiscie ciszej ;) z sdi pewnie terz sie zrobila jakas DSL'ka 100 MB/s :) nie mowiac juz o tym ze monitor urosl na jakies 28" ;) ten twardziel to sie pewnie od razu pojemniejszy zrobil z 5 razy :P

 

hyhy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie jakby przy tych sterach (ustawienia domyslne) ,nie dzialal MIP Mapping? Czyzby dzieki temu wystepowal "cudowny" przyrost mocy?

Na mój gust to zjawisko mipmappingu właśnie przyspiesza wyświetlanie grafiki. Większy mipmapping = większa wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy to stery czy to ja, ale po instalacji wlaczone jest Anizotropic Filtering na 0, a nie na "determined by Direct3D application".

 

Przez co jakosc obrazu jest nieco gorsza, na szczescie w Riva Tunerze mozna ustawic tak jak bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...