Skocz do zawartości
MeNtHaL

Opinie:HP PhotoSmart 435

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

Mam prośbę do Was, jeśli ktoś miał do czynienia z aparatem cyfrowym HP PhotoSmart 435 proszę o opinie, za opinię typu- lepiej kup sobie za 2000zł dziękuję, ew. jeszcze zastanawiam się nad Sony DSC-P32 i obecnie te dwa aparaty przyjmuje jako jedyne do kupienia. Dziękuję z góry tym wszystkim którzy wpiszą swoje opinie.

 

Opinie powinny dotyczyć oczywiscie jakosci zdjęć (czy ziarniste) czy ostre i czy kolory dobre. Oczywiscie wady i zalety mile widziane. Dzieki. Pozdro. Czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 735 i jestem z niego zadowolony. Zdjęcia porównywałem już z Sony i Canon i Widziałem za bardzo różnicy w jakości zdjęć. Co się orientuje to te aparaty lecą w granicach 800 PLN. Wziąłbym raczej tego ze względu na zoom optyczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie zmiescic w 900 1000 w wielkiej ostatecznosci (900 lepiej, bo wtedy zaczne reszte przeznaczac na karte 64 lbu 128mb)

Moj sasiad ma Sony DSC-P32 no i jest swietny, ma wszystko w sobie ale czytalem w gazecie ze ten hp jest dobry ale jesli maja jakies bledy to ja moze podziekuje, jeszcze ew. zastanawiam sie nad Kodakiem 6330 (nie pamietam czy DX, czy CX, czy costam, niewazne) ale do niego trza dokupic ladowarke i akumolatory, i costam jeszcze za to sam aparacik jest tani. Czekam dalej na opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz tanio kupic aparat to koniecznie wybierz taki ktory na karty Compast Flash dziala

porownaj ceny kart, srednio np Sony memory stick jest 2x drozszy od karty compact flash tej samej pojemnosci.

niezapominaj ze musiszi kupic zestaw akumlatorkow i ladowarke ( 8x akumlatorki 2300 mAh + ladowarka ( z deltaV ) to okolo 120 zl z allegro

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko na temat cyfrowek,

do 1kplnow kup sobie canona a60 2mpix (kolo 800 zł na allegro)

albo canona a70 3,2mpix (ostatnio widzialem za na 980 allegro)

a jeżeli ci wystarczy sam automat bez trybu manualnego

to zakup sobie Fuji A210, w automatycznym robieniu fotek nawet canon

wysiada przy nim, poza tym fuji ma lepsze szkło od canona, z reszta HP

tez ma lepsze szkło od canona (szkła pentaxa) ale to co wyprawia

elektronika i mechanika made in china w cyfrakach HP to jest

pożalowania godne

fuji allegro

 

jak masz jeszcze jakies dodatkowe 300 zł wolne to możesz sie pokusić o minolte Z1

 

dodatkową karte o poj. min 128mb (canon jest na CF ok 110zł, XD do fuji

ok 200 zł), min.4szt aku 2100 energizer sanyo+ladowarka 60-70 zł i pokrowiec na cyfraka 30 zł musisz zakupic obowiązkowo, najlepiej na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew. zastanawiam sie nad Kodakiem 6330 (nie pamietam czy DX, czy CX, czy costam, niewazne) ale do niego trza dokupic ladowarke i akumolatory, i costam jeszcze za to sam aparacik jest tani. Czekam dalej na opinie...

kodak jest cienki mechanicznie, tzn ma dupiany mechanizm sterowania obiektywem, innymi słowy czesto pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile dokladnie dales za niego i czy musiales cos dokupowac- typu zasilacz or sth?

Kupowałem go w maju zeszłego roku i wtedy wchodził dopiero na polski rynek. Dokupiłem sobie ładowarkę i akumulatorki. Widziałem u nas te aparaty po 900 PLN z kartą 64Mb i po 1000PLN z kartą 128 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Sonego DSC-P32 nie musze dokupowac ladowary i akumolatorow i mam go za 850zl no i zostaje keszna karte, ale karta to nie priorytet. cyfraka chce kupic bo 26 mam slub brejda a kompaktowy sie popsul wiec :) , ale karte dokupilbym z 64 , wiem ze memory stick sa drogie, ale co poradzic...

 

Co do rady Opasa o Canonie 2mpix to malo ale slyszalem ze aparat robi foty czesto lepiej niz niektore 3.2mpix, ale mam pewne obawy bo wlasnie to canon mi sie popsul :), Fuji? hmm malo znane aparaty ten na aukcji wyglada ladnie. Mi chodzi tylko zeby wychodzily dobre zdjecia i aparat sie nei popsul po 2miechach tj. moj canon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rady Opasa o Canonie 2mpix to malo ale slyszalem ze aparat robi foty czesto lepiej niz niektore 3.2mpix, ale mam pewne obawy bo wlasnie to canon mi sie popsul :), Fuji? hmm malo znane aparaty ten na aukcji wyglada ladnie. Mi chodzi tylko zeby wychodzily dobre zdjecia i aparat sie nei popsul po 2miechach tj. moj canon

 

siostra kupila w stanach takiego cyfraka Fuji, chodzi juz prawie rok bez

zadnych problemow zrobine ma kolo 4kfotek, z reszta masz na tego z

aukcji gwarancje, a i cena jest dobra, fuji robi chyba najlepsze tzn

najlepiej dopracowane automaty

 

co do canona a60/70, robi swietne zdjecia tyle że trzeba troche

popstrykac zanim sie nauczysz te dobre zdjecia robić, po prostu na

niektorych przysłonach na automacie wychodzą nieciekawe zdjęcia

z reszta i tak pozniej wiekszość trzeba robic na manualu

co do psucia sie canonow to nie wiem jakos zadko sie slyszy ja mam na swoim natrzaskane kolo 5k fotek w 3 miesiace i smiga jak dziki

 

generalnie bralbym którys z nich, co do soniaka to nie widzialem i nie bede sie wypowiadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj sonego to gadzet :)

 

Kup canona a60 +karte pamieci +akumulatorki o masz dobry zestaw.

Sony to nie gadzet wiem bo robilem foty, nie chodzi mi o jakis super duper kuper zoom , chodzi o prosty aparacik z mila obsluga i wszystkim w zestawie, a ile dales za canona a60 z karta i akumolatorkami :>? ja moge kupic za 900-1000max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10957 a co sadzicie o tym????? jak myslicie warto? mnie przekonuje duzo czulosc iso - 800 i duzo (jak na standardową karte pamieci - 32mb, choc i tak bym dokupil jakas pozniej, a co zle? chyba mozna tylko zasilac bateriami AA (czyli paluszkami) to chyba dlugo nie wy3muje? jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde opinie mnie niemal przekonaly gdyby nie to ze trzeba baterie co chwila dokupowac . . . juz mam taki mętlik ze nie wiem co dobre a co nie... wolalbym jednak sonego - pewniak , ale canona tez wezme pod uwage, fuji to jednak nie dla mnie , ktos cos jeszcze zaproponuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ISO 800 w CANONIE to nieporozumienie ..nawet 200 jest juz ciężkie do przyjęcia , no i brak zoom'u optycznego ... najlepszy stosunek jakosc /cena ma Canon A60 - tanie karty, kpl.accu z ladowarka kupisz za 70zł, kiedys mialem Canona A70 i sobie bardzo chwale ten aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaje linka do mojej stronki z fotkami z HP720... i troche fotek z 635 (podobny model do 435)... IMHO 635 ma slaba lampe i czesto dosyc duze ziarno na fotkach.

 

mozesz ocenic jakosc fotek... a swojego 720 uzywam juz 16 miesiecy i dziala caly czas oki... dosyc wygodny w uzyciu... ale obecnie mozna kupic fajniejsze aparaciki np. minolta e323 (dwoch znajomych kupilo go w sklepie za 950)... bardzo szybki, robi fajne foty i ladniejszy niz na zdjeciach jakie mozna obejrzec w necie (w rzeczywistosci jest bardzo malutki i lekki).

 

http://hp720.friko.pl

 

$http://hp720.friko.pl/hp635/page.html

 

linka do 635 podaje w ten sposob (usunac znaczek $ i adres wkleic do paska adresu przegladarki), bo nie wiem czy mozna w inny sposob :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY TO GADZET :) mialem p92 bawilem sie nim dlugo ma 5mp i nic pozatym taka zwykla pstrykaczka za taka cena moznia miec naprawde dobry aparat :)

A juz o wczesniejszych pewnie tez nie ma sie co rozpisywac :>

Zero opcji manulanych itp :)

 

Ja canona nie mam, kupuje sobie teraz minolte z1 lozik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem od sasiada sonego DSC-P32 i naprawde swietny jest, jedyne zastrzezenia to to ze nawet jak wlaczam redukcje czerwonych oczu to troche pozostaje ale w photoshopie korektuje i jest ok, GADŻET? dla mnie wystarczajaca ilosc funkcji... sepia, b&w , neg. art, solaryzacja zupelnie wystarcza, wybor mpix, jakosci zdjec, power lampy i wybor aparatu do filmowania, nagrywania glosu, albo tylko obrazu, wybor iso, pogody, focusa i innych pierdul ktore moge wymieniac w zupelnosci wystarcza NORMALNYM użytkownikom , zdjecia ne sa zairniste tylko ostre, kolory zywe , taki powinien byc aparat cyfrowy dla ludzi ktorzy uzywaja apratu do robienia zdjec na impry i dla rodziny o stosunkowo niskiej cenie, 800zl - co to jest... Ja Polecam, (moja personalna opinia, chyba kazdy moze ja miec :)) sory skrytobojco, po prostu jestem uparty :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...