Skocz do zawartości
ducat

Tuning Poloneza. /nowe fotki_02_07/

Co myslisz o koncepcji przerobki tego poldka:  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myslisz o koncepcji przerobki tego poldka:

    • Zajebisty
      20
    • Spoko
      36
    • Po co to
      10
    • Zrobilbym to inaczej
      5
    • Wiocha
      33
    • Totalna wiocha
      64
    • Nieznam sie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

nie podoba mi sie:

- brakuje spojlera, jak taka moc ma sie utrzymac na drodze

- za wysoko zawieszenie, trzeba obnizyc

- brak jakichkolwiek brewek z przodu

- reflektory nieprzyciemnione

- brak chromowanego wlewu paliwa

 

poza tym autko ok, poprawic w/w, dodac podswietlanie podwozia i bedzie cool

 

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, LOL i ROTFL ...

no po prostu WT Speszjal Ałard....

nie wiem skąd taka niechęć do Poldka, czemu go tak ludzie nienawidzą... kazda szanująca się kobieta, po takiej "hirórgjii plastylinowej" to by sobie żyły podciała... a Poldek rączek nie ma, to sobie oleju z żałości nie spuści...

 

wlot na masce, wyciaraczka a la Le Mans (a może Ala Leman z [zadupia]) :) oraz kombinacja 120 koni i seryjne hamulce to po prostu porazka... mam nadzieję, że wał kolesiowi poleci zanim się facet zabije :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem calkiem niezle przerobiony. Szacunek dla wlasciciela za wklad pracy w ten samochod.

Jak na Poloneza to całkiem dobrze... Fele pasują (Choć z reguły mi się nie podobały)

 

Lampy przód rewelacja... Reszta słaba...

 

Ale należy pochwalić, że zrobił coś z silnikiem... I to konkretnie... :twisted:

 

 

Chyba najlepszy Poldek jakiego widziałem... Pomimo wielu "błędów" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył słaby przez złe dopasaowanie. Przód lepiej chociaż wstawienie lamp od bory uważam za niepotrzebny zabieg. Ładne felgi, progi też ok. Lusterka fajne. Wnętrze ok. Ogólnie szacunek za wkład w samochód. Na pewno budzi zainteresowanie. Nie kumam niektórych słów krytyki zwłaszcza ludzi którzy mają beke z RALLI ART. Tu wychodzi na jaw jak bardzo są w temacie. Bez sensu są też stwierdzenia że lepiej jest zmienić samochód, bo koleś może mieć nawet s-klase a tuninguje poloneza bo TO lubi. Na pewno każdą radę weźmie pod uwagę i jeszcze dużo w samochodzie poprawi. Nie jestem super znawcą, ale jak jadę na zlot samochodów tuningowanych to wolę obejrzeć takiego poldżera niż seryjnego golfa z ciemnymi szybami i na alusach - wielki mi samochód tuningowany. A każdy kto komentuje taki tuning słowem: "wiocha" na pewno nie zadał sobie trudu żeby dokładnie obejżeć zdjęcia i przeczytać opis zmian tylko zobaczył zdjęcie i "O Boże ktoś tuninguje poloneza, ale wiocha!!!". Jeszcze raz RESPECT za wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest okej tylne swiatla do poprawki i garba z maski zdjac . Ciekawe czy dal by sie namowic na skrocenie dachu . Mam na mysli obciac troche slupki . Moje skromne zdanie wcale nie jest tak pojechany jak mowicie nie widze tutaj zadnej wsi typu szachownica na masce czy wielki spojlerr. Ciekawe co wy byscie zrobili z POLDKA :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest okej tylne swiatla do poprawki i garba z maski zdjac  . Ciekawe czy dal by sie namowic na skrocenie dachu . Mam na mysli obciac troche slupki . Moje skromne zdanie wcale nie jest tak pojechany jak mowicie nie widze tutaj zadnej wsi typu szachownica na masce czy wielki spojlerr. Ciekawe co wy byscie zrobili z POLDKA  :twisted: .

Niedał by się :( , ale był taki koncept, taka przeróbka to jednak duuuuużo czasu i wyższa szkoła jazdy :twisted: , ale myślał dość poważnie o dzrzwiach bez ramek okiennych ale też zrezygnował hehe wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomyka warszawa ta najladniejsza w posce robionao na lowraidera czarna . To wcale nie jest duzo zachodu . Polecam kolesi ktorzy robia z trzech samochodow jeden albo specjalizuja sie w remontowaniu bryczek po fatalu z pociagiem :] . Najtrudniej bylo i drogo z szyba trzeba robic na wymiar niestety :[ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomyka warszawa ta najladniejsza w posce robionao na lowraidera czarna . To wcale nie jest duzo zachodu . Polecam kolesi ktorzy robia z trzech samochodow jeden albo specjalizuja sie w remontowaniu bryczek po fatalu z pociagiem :] . Najtrudniej bylo i drogo z szyba trzeba robic na wymiar niestety :[ .

właśnie miałem pisać, że najtrudniej będzie z szybami, bo reszta, to kwestia czasu + dobrego blacharza i lakiernika (no i "odrobinki" kasy).

Chociaż coś mi się wydaje, że z niskim dachem to auto byłoby już zbyt powydziwiane. Lepiej niech popracuje nad wnętrzem troche (widziałem gdzieś Poldolota z tapicerką z czerwonej skóry w środku- miodzio). W tym aucie, jak na razie nie pasują alu dywaniki i czerwone fotele+ mieszek na dźwigni zmiany biegów do czarnej tapicerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche offtopicznie. Dzisiaj mialem okazje jezdzic Jaguarem XJ6 z 4 litrowym silnikiem (moc grubo ponad 200KM). Rocznik stary bo 90, ale jazda tym to cos, czego sie nie da opisac. Zrozumialem dzisiaj, na czym polega radosc z jazdy autem :-) Niestety Jaguar ztuningowany (ciemne szyby, obnizone zawieszenie, niskoprofilowe opony), co nieco przyjemnosci ujmuje (to nie jest auto do scigania sie), ale i tak bylo wspaniale :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedizec tylko jedno zal mi autora, chyba cos z nim nie tak z poloneza chce zrobic ferrari ale daje widac ze to jest ten sam nedzny POLONEZ !! Co bys nie zrobil zawsze bedzie to wiesniacki samochod !! Zal mi jak patrze na taie projekty. Pewnie kupiles sobie jeszcze piekny dresik z bazaru do tego "super" "FERRARI"(czytak poloneza). Ja bym sie zastanowil nad sensem robienia czegos takiego. To tak jak wloazyc 286 do super obudowy zaisntalowac super chlodzenie kupic mointor LCD ale dalej w srodku bedzie biedne 286. Mozna to ocenic w jeden sposon przerost formy nad trescia za pomysl autora daje 0/10 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedizec tylko jedno zal mi autora, chyba cos z nim nie tak z poloneza chce zrobic ferrari ale daje widac ze to jest ten sam nedzny POLONEZ !! Co bys nie zrobil zawsze bedzie to wiesniacki samochod !! Zal mi jak patrze na taie projekty. Pewnie kupiles sobie jeszcze piekny dresik z bazaru do tego "super" "FERRARI"(czytak poloneza). Ja bym sie zastanowil nad sensem robienia czegos takiego. To tak jak wloazyc 286 do super obudowy zaisntalowac super chlodzenie kupic mointor LCD ale dalej w srodku bedzie biedne 286. Mozna to ocenic w jeden sposon przerost formy nad trescia za pomysl autora daje 0/10 !!!

Hhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

...

Chłopie coś ty się uwzią ze to jakieś ferrari, z której strony widać podobieństwo do tej zacnej włoskiej marki coooooooooooooo???

:?

Moze kolor -też nie :( , kurde hmmmmm tak przeglądam jeszcze raz te zdjęcia i ................... no niemoge dojżeć żadnego podobieństwa, ma ktos jakiś pomysł, no moze poza włskim pochodzeniem

:lol: , i zawodnością 8) .

Aaaaaaaaa już wiem to była tak przenośnia, a to co innego, ale to raczej andergrałd niż super GT.

 

Co do tego przyrównania do kompa to hhhhhmmmmmmmmm, niewiem jak to mam zrozumieć super obudowa odjechane LCD - znaczy co stylistycznie ci się podoba czy nie bo ja już się pogubiłem.

A co do serca przyrównujesz ze 286 ///nieznam takiego szczerze - ale na tym sie akurat nieznam - serio/// ale on niezostawił seryjnego silnika tylko tylko lekko mocniejszy i myśle ze starczy.

 

A co do dresów: to dresy ci spłodziły. Bez urazy oczywiście :roll: !!!

 

I ostatnie twoje zdanie pomysł autora: pomysł miał własciciel, autor dostał kase.

 

 

PS

Mysl to nieboli, jak już chcesz się bawić w przypowiesci biblijne i swoje przemyslenia chcesz zilustrować w ten sposób to niech to chociaz logiczne bedzie.

 

Obrażaj się albo i nie, wali mnie to szczerze:

Nie chodzi mi o to ze ci się nieopodoba, mi sie też 30% rzeczy w tym samochodzie niepodoba, ale wkur...a mnie lżenie frajerów którzy o technice samochodowej wiedzą tyle co w katalogach przeczytają, i plakaty sobie wieszają nad łużeczkiem, a jak przyjdzie do tuningu własnego wozu to byle najmniejszym kosztem bez wiekszych ingerencji - ale na forum znawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)To tak jak wloazyc 286 do super obudowy zaisntalowac super chlodzenie kupic mointor LCD ale dalej w srodku bedzie biedne 286. Mozna to ocenic w jeden sposon przerost formy nad trescia za pomysl autora daje 0/10 !!!

Er O Te eF eL :lol:

 

Coś Ci nie wyszło to porównanie.

Napisz raczej tak- do budy po 286 wsadzic P4, katody, wyciac okno, etc.

Srodek wyje***ny w kosmos, ale na zewnatrz dalej bedzie chamska obudowa po 286.

Taki właśnie jest ten Polonez.

Ale inna sprawa- człowiek sie napracuje, żeby zrobić niepowtarzalne auto, i wpędzać w kompleksy dresów w Beemkach, a dostaje baty, bo "to pie[tratata] Polonez". Chyba o to chodzi w tuningu, żeby auto było inne niż reszta, nieprawdaż?

 

 

=======<TU EDYTOWAŁEM>===========

 

 

Obrażaj się albo i nie, wali mnie to szczerze:  

Nie chodzi mi o to ze ci się nieopodoba, mi sie też 30% rzeczy w tym samochodzie niepodoba, ale wkur...a mnie lżenie frajerów którzy o technice samochodowej wiedzą tyle co w katalogach przeczytają, i plakaty sobie wieszają nad łużeczkiem, a jak przyjdzie do tuningu własnego wozu to byle najmniejszym kosztem bez wiekszych ingerencji - ale na forum znawcy.

I co tu więcej pisać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedizec tylko jedno zal mi autora, chyba cos z nim nie tak z poloneza chce zrobic ferrari ale daje widac ze to jest ten sam nedzny POLONEZ !! Co bys nie zrobil zawsze bedzie to wiesniacki samochod !! Zal mi jak patrze na taie projekty. Pewnie kupiles sobie jeszcze piekny dresik z bazaru do tego "super" "FERRARI"(czytak poloneza). Ja bym sie zastanowil nad sensem robienia czegos takiego. To tak jak wloazyc 286 do super obudowy zaisntalowac super chlodzenie kupic mointor LCD ale dalej w srodku bedzie biedne 286. Mozna to ocenic w jeden sposon przerost formy nad trescia za pomysl autora daje 0/10 !!!

Powiem tyle bull shit!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze, ze mi sie tuning aut kojarzy z jakims tam nazwijmy to buractwem (kojarzy mi sie to z silna potrzeba dowartosciowania sie na ulicy). Nie przecze, ze sa fachowcy od tego, ktorzy maja do aktu tuningu podejscie zgola inne. Kazdy ma swojego konika i tak jest chyba dobrze. Proponuje tylko, zebyscie zdecydowali sie, co oceniacie (niektorzy bardziej radykalni w pogladach): czy aspekt techniczny przedsiewziecia (jakosc wykonania) czy marke auta i ew. problemy osobowosci autora pomyslu. Ta druga rzecz to jest chyba sprawa prywatna autora i nie nam dane to oceniac. Moze warto uszanowac to, ze ktos uznal, ze Polonez to jego ulubione auto i sobie cos tam przy nim grzebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że osoby wypowiadające się negatywnie o tym Poldku to najprawdopodobniej sami przemieszczają sie w najlepszym przypadku typowym poldkiem znanym dla każdego z naszych ulic i poprostu jest im szkoda.

 

Dla mnie osobiście jest gitara troszke pracy dla tyłu i bedzie super autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie troche czytac calego posta wiec moze powtorze pytanie, ale:

drazek skrzyni biegow byl w tym miejscu oryginalnie?

Z tego, co sie orientuje, to chyba wszystkie poldki maja drazek w dolnej czesci konsoli centralnej, pod dosc duzym katem...

 

Osobiscie nie za bardzo mi sie podoba polonez (przynajmniej to pierwsze Caro - te starsze i nowsze sa ladniejsze z wyjatkiem atu), ale musze powiedziec, ze jazda polonezem to poezja.

Wygoda (kawal samochodu w koncu jest) i poczucie wielkosci (krol drog) i bezpieczenstwa tez jest.. no i ta skrzynia - mam nadzieje, ze w kazdym samochodzie da sie tak (bez duzego kombinowania) zamocowac dzwignie zmiany biegow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

drazek skrzyni biegow byl w tym miejscu oryginalnie?  

Z tego, co sie orientuje, to chyba wszystkie poldki maja drazek w dolnej czesci konsoli centralnej, pod dosc duzym katem...

(...)

ale musze powiedziec, ze jazda polonezem to poezja.  

(...)

1. we wszystkich poldkach jest tak jak mowisz. Wyjatkiem byla krotka fabryczna seria z silnikiem 2.0, ktora miala drazek tak jak ten tutaj. Wydaje mi sie, ze Faka tak go umiescil, bo nie bylo innego sposobu, skoro wrzucil silnik od Fiata (skrzynia biegow poszla dalej w tyl auta, bo sie zwiekszyly rozmiary silnika).

 

2. Dokladnie tak jak mowisz... poezja. Szczegolnie w zimie na ubitym sniegu wrazenia sa niezapomniane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...