Skocz do zawartości
ducat

Tuning Poloneza. /nowe fotki_02_07/

Co myslisz o koncepcji przerobki tego poldka:  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myslisz o koncepcji przerobki tego poldka:

    • Zajebisty
      20
    • Spoko
      36
    • Po co to
      10
    • Zrobilbym to inaczej
      5
    • Wiocha
      33
    • Totalna wiocha
      64
    • Nieznam sie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nienajgorszy! (chyba :?: )

Napiszcie co o nim myslicie: /krytyka tylko konstruktywna :twisted: /

:!: Chociaż poldek to i tak zawsze bedzie poldek. :!:

 

Opis zmian:

FOTO1

Światła przód: bora :D :D

przedni zderzak: tunig do audi80 :D :D

przedłózana maska :D + wlot (wlot :?)

grill:własny :D

wycieraczka pionowo :? :?

lusterka z kierunkami :D

Dołączona grafika

FOTO2

felgi:cali17 :D /215/45/17 michelin pilot/

poszerzenia błotników: BMW 3 :D

progi: BMW 3 :D

gładkie drzwi :D

klamki przód: Audi 80 :D

klamki tył: brak :D

owiewki na szybach: stylistyczni :? :? praktycznie :)

Dołączona grafika

FOTO3

światła tył:a'la lexus for golfIII :D

gładka klapa: :D

zderzak tył: tuning for BMW 3 :? /wg. mnie niepasuje stylem do całości, ale może się mylę/

Dołączona grafika

 

Oprucz tego

lakier: perła kolor widać :D

szyby przyciemniane w kolorze nadwozia :D

odjechane podswietlenie nadwozia: :D :D

WNETRZE

deska od plusa - lekko zmieniona :D :?

skórzana sportowa kiera momo :D :D

"sportowa" alu dźwignia zmiany biegów: :D :?

dywaniki: alu ryflowana blacha :D

kubełkowe sportowe fotele :D

wszystkie szyby elektryczne: :D

zabudowa audio:nieznam się na tym w każdym razie brak bagaznika

wiem że jest dwa wzmacniacze jakieś kolektory, głosnik 1000W, dwa mniejsze i z przodu też jakieś są nisko, wysoko tonowe czy coś BLE nieznam się :x

 

Dołączona grafika

 

TECHNIKA

motor 2.0 od fiata mirafiori gaźnik /ponad 120 koników/ :D

w planach podwójny weber mirafiori lub wielopunktowy wtrysk /150 koni - ponad/ :D :D :D

filtr powietrza stozkowy: :D :?

"krótka" skrzynia (1i2) mirafiori: :D :D

kompletny układ wydechowy: - kolektor mirafiori, strumienica, ostatni przelotowy: nawet fajny dźwięk: :D

wspomaganie kierownicy: :D

Obniżone i utwardzone zawieszenie:

 

DALSZE PLANY:

-silnik - patrz wyżej

-klima - po co :? chociaż w lecie :D

-wzmocnione hamulce - :D :D - już powinny być podstawa :x

-18 cali felgi - po kiego na polskie drogi. :? :x

 

 

Aha najważniejsze:

INSTALACJA GAZOWA :P :P :P tuning :!: :? ale sie nie dziwię wcale :D

 

Gumę pali aż miło :D

V-max- ok 200/jechane - zmierzone, licznik w golfie pokazał ok205 - a w poldku 185 / -POJEBA...... KAMIKADZE (patrz hamulce)- :twisted: :twisted: :twisted:

 

I to by było natyle:

Samochód nie jest mój, tylko kumpla, ja robiłem tylko zdjęcia.

Tak ze suchej nitki na nim niezostawcie :twisted:

:twisted: :twisted:

 

A tak poważnie napiszcie czy się wam podoba czy nie!!!

 

Te lampy które tyle kontrowersji wzbudziły :D . Nie jest tak źle, myslę :twisted:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

W schowku, tyle kasy mu zostało reszte wpakował w samochód :wink:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

To ten głośnik o którym pisałem, ale ja sie nieznam na tym, dla mnie to taje zajetego i tyle.

Dołączona grafika

 

Podswietlenia, sorka za jakość zdjęć :lol:

Dołączona grafika

 

Co do lamp, swieci jedna bo to jest stroboskop /tak to się chyba pisze/ tzn, lewa-->prawa-->obie--->lewa-->itd (jak by ktos niewiedział o co chodzi :lol: :wink: )

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

SORRRY ZA JAKOŚĆ, ale dimage X20 nienadaje się do robienia nocnych zdjęć, inna sprawa ze niemam pojęcia dlaczego mnie rekami trzęsło :twisted: :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

-ten dresiarski wlot powietrza na masce - na 90% atrapa: n/c

-spasowanie tylnej klapy i swiatel wola o pomste do nieba: czy on ma problemy ze wzrokiem czy jak?? przeciez z 10 km widac ze to nei pasuje do siebie

-a te owiewki to juz wogule wioche robia na maxa

-no i po co przyciemniac szyby?? boi sie zeby go nie rozpoznali w tym czyms?

-a ta naklejka na przedniej szybie to poprostu majstersztyk sztuki tjuninkowej...

-a wycieeraczka stoi tak pionow bo to symbol meskosci czy jak?? przeciez to kurde tylko przeszkadza.. a no tak... przez te przyciemnione szyby i tak jej nie widac...

- nie lepiej bylop wyremontowac to mirafiori?? dziesiec razy fajniejszy furak;

-no tak... duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo halasu w srodku to podstawa zeby nie slyszec tylniego mostu...

-jak mu sie nie chce hamulcy robic, to niech wozi ze soba kotwice i wyrzuca ja przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się przyczepić do:

- dresiarskiego i niepotrzebnego wlociku na masce

- naklejeczki na przedniej szybie

- spasowania tylnych świateł !!! (jejku - ale to paskudnie wygląda)

- tylnego zderzaka (nipasującego do całości)

 

poza tym ok (oprócz hamulców!)

 

 

(a wał to wytrzyma ? przecież silniki 1.4/100 KM rozpierniczały wał dość szybko - a jak chcesz mieć 120 KM to masakra, nie mówiąc już o 150KM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, to auto przebija nawet super-odjechanego Forda KA prezentowanego przez SNAPA. Felgi brzydkie. Progi :D

Spasowanie lamp z tyłu jest niechlujne, a lampy to też takie lexus-gay-style. Wlot powietrza jest bardzo potrzebny podobnie jak poszerzenia błotników. Przód a szczególnie ta homemade kratka też jest okropny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może trochę pozytywów. :wink: :D :D :D

 

A most, no właśnie, na to co gość czasem wyprawia, to wszyscy się zastanawiają jak on jeszcze wytrzymuje :?:

On nawet niewyje, serio :D niewiem moze to przez ten wydech :twisted:

Ale to tylko kwestia czasu. :D :D :D

Ale na dniach i tak zamiana, zgadnijcie /mirafiori/

Wlot powietrza to nieatrapa :!: , działa :!: , pytanie tylko po co. :?

Ale ma go usunąć - to dzięki mnie :D

Wycieraczki nie zmieni - ale pracuję nad gościem. - podobnie owiewki na bocznych szybach - tfui :?

Ten tył wyglada faktycznie niezachalo, ale wierzcie mi on na żywca wygląda spoko - tak mi się wydaje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducat! Pozdrow twojego znajomka ode mnie, z wyrazami najwiekszego szacunku. Jechalem za tym wlasnie Poldkiem jakies 2 tygodnie temu, i sie zastanawialem dosc dlugo co to za auto :D

Cholera szkoda ze mi zwial na swiatlach ;)

 

P.S. To auto faktycznie na zywca wyglada nieziemsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wyglad to IMHO tył jest do du.y mam pytanko amianowicie ile twoj kumpel utopił $ w tym poldku ?????????????

Utopił niemało, szczegółów niezdradził, ale z tego co wiem to największa kasa poszła na robotę - blacharka, malunek, silniczek

Cząści wbrew pozorom nie są tak bardzo drogie, np. dwie przednie lampy kosztowały go raptem 150 zeta :!: - to zwykłe poldakowskie w sklepie więcej kosztuja :? - a tutaj ksenonki - wieczorem wygladają niesamowicie :D

Ostatnio był w Kielcach, niewiem dokładnie kiedy, gdzieś w maju, podczas mistrzostw polski na 400 metrów /jako widz oczywiscie - ale go kusi zeby wystartować -Ja mu szans wielkich niedaje, wzieło go jednak gdy zobaczył że 4 miejsce w klasie zdobył poldek 1,4 - faktycznie poziom wyścigów jest wysoki :D :wink: / ale z tego co wiem to był jeden z najbardziej obleganych samochodów.

Tak wogóle, to gdzie by się niepojawił to zaraz zbiega się tłumek gapiów, czasem zdaża się tak ze goście go zatrzymuja na drodze żeby go sobie poogladać, zrobić zdjęci

Ducat! Pozdrow twojego znajomka ode mnie, z wyrazami najwiekszego szacunku. Jechalem za tym wlasnie Poldkiem jakies 2 tygodnie temu, i sie zastanawialem dosc dlugo co to za auto  

Cholera szkoda ze mi zwial na swiatlach  

Pozdrowię go napewno!!!

Mam tylko nadzieje że niejechałeś czarną 2.0 sierrą, bo niedawno się z takim gostkiem scigał, wygrał serio a potem zjechali na shell'a i gostek mu pogratulował furacza. :wink:

 

Ten samochód wogóle budzi sympatię u ludzi, szczególnie u starszych taksówkarzy, podstawowy tekst "Czy niemogli robić takiego fabrycznego poloneza - widać da się". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ... a tutaj ksenonki - wieczorem wygladają niesamowicie ..."

 

chyba pomyliłeś pseudo-ksenonowe (bo niebieskie) żarówki z prawdziwymi światłami ksenonowymi

 

Poniżej FAQ zaczerpniete z netu:

 

Na czym polega przewaga światła ksenonowego?

Światło ksenonowe w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami ma dwie zasadnicze zalety: z jednej strony żarówka ksenonowa daje dwa razy więcej światła niż nowoczesna żarówka H7, zużywając przy tym dwie trzecie energii, z drugiej strony dysponuje barwą światła zbliżonego do dziennego. W wyniku nadwyżki światła droga zostaje jaśniej i szerzej oświetlona. Wpływa to w istotny sposób na komfort jazdy i aktywnie na bezpieczeństwo.

 

Czy można wymienić żarówkę w reflektorze halogenowym (z żarówką halogenową np. H4) na żarówkę ksenonową?

Nie. Reflektor ksenonowy, to nie tylko żarówka ksenonowa. To przede wszystkim urządzenie sterujące, bez którego reflektor nie będzie działał.

 

Czy każdy kierowca może mieć reflektory ksenonowe?

I tak i nie. Są trzy drogi, dzięki którym można mieć w swoim aucie reflektory ksenonowe. Pierwsza- zakup auta z fabrycznie zamontowanymi reflektorami ksenonowymi (np. Opla Omega, Hondy Accord, VW Passata).

Druga- zamiana fabrycznych reflektorów na halogenowych na reflektory ksenonowe. Uwaga! Tylko do wybranych modeli aut, do których Hella oferuje specjalne zestawy montażowe (np. VW Golf, Ford Fokus, Mercedes klasy E, BMW "piątka", Audi A3). Oferta ta stale się poszerza. Nie można kupić auta z reflektorami halogenowymi i zmontować reflektora ksenonowego, który nie jest specjalnym zestawem akcesoryjnym, gdyż fabryczna instalacja samochodu nie jest do tego przystosowana (dotyczy to np. VW Passata)!

Trzecia- montaż dodatkowych, ksenonowych reflektorów dalekosiężnych. Szeroka gama takich reflektorów oznacza, że praktycznie każdy kierowca może je kupić. Najmniejszy na rynku reflektor dodatkowy, to DE XENON, który można wmontować w zderzak.

 

Dlaczego reflektory ksenonowe są taki drogie?

Głównym powodem jest stosowanie zaawansowanej technologicznie elektroniki, która poraża koszt reflektorów. Dotyczy to zarówno zapłonnika, jak również urządzenia samopoziomującego reflektor (w przypadku świateł mijania). Z technicznego punktu widzenia reflektory ksenonowe wymagają urządzenia, które zmienia prąd stały z wymagany prąd zmienny i wytwarza napięcie 20 000V wymagane do zapłony gazu znajdującego się w żarówce.

 

Dlaczego do ksenonowego świateł mijania potrzebne jest urządzenie czyszczące klosz reflektora- "spryskiwacz"?

Bardzo jasne światło ksenonowe mogłoby stanowić oślepienia jadących z przeciwka bez zastosowania dodatkowych środków, szczególnie wobec zmieniającego się obciążenia pojazdu (zmiana kąta padania) oraz zanieczyszczenia klosza (defleksja strumienia światła w obszar oślepienia). Przepisy homologacyjne biorą te uwarunkowania pod uwagę. Według ECE reflektory ksenonowe świateł mijania mogą być stosowane tylko wraz z automatycznym układem poziomowania reflektora oraz systemem oczyszczania klosza, uzależnionych od charakterystyki układu jezdnego pojazdu.

 

 

 

mam nadzieję że teraz będziesz już wiedział jaka jest różnica między niebieską żarówką prawdziwym reflektorem ksenonowym

 

 

ps. ceny reflektorów ksenonowych kształtują sie odpowiednio:

od 2-2.5 tys. za światełka do A klasy, Polo, Focusa przez 3tys. (do A8 ) do nawet 4 tys. za ksenony do Porszawki Boxtera

ceny ze strony http://www.reflektory.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ... a tutaj ksenonki - wieczorem wygladają niesamowicie ..."  

 

chyba pomyliłeś pseudo-ksenonowe (bo niebieskie) żarówki z prawdziwymi światłami ksenonowymi  

 

Poniżej FAQ zaczerpniete z netu:  

 

...

...

...

 

mam nadzieję że teraz będziesz już wiedział jaka jest różnica między niebieską żarówką prawdziwym reflektorem ksenonowym  

 

 

ps. ceny reflektorów ksenonowych kształtują sie odpowiednio:  

od 2-2.5 tys. za światełka do A klasy, Polo, Focusa przez 3tys. (do A8 ) do nawet 4 tys. za ksenony do Porszawki Boxtera  

Spoko, szczerze to się na tym nieznam :? , wiem tylko ze wraz ze światłami ma w łąśnie to urządzenie do zmiany pradu :!: i jakieś tam inne cos tam .Brrrrrr po prostu się nieznam, może i masz rację - fajnie ze to opisałeś, muszę twojego posta wykuć na pamieć i będę mógł kumpla denerwować. :D

Ale mu podniose ciśnienie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko,...... tam jest napisane RALLI ART ..... i wszystko jasne...

buahahahahah

chyba tak jest napisane, żeby dres wiedział jak się czyta REJLI :lol: no nie mogę... tył wymiata... wiejski.tuning.prv.pl jak nic !

 

 

w ogole taka dygresja... wszystkie takie homemade tuningi wygladaja wiejsko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec ja nie bede taki ostry jak wielu poprzednikow

Przod jest ok ktos sie przyczepil do siateczki - zauwazylem ze to taki standard sie robi jak masz przyciemnione szyby i siateczke to zaraz wiejski tuning ... bez wzgledu na wyglad ...

Z przodu to wywalil bym wlot oraz naklejke a tak to jest ok.

Tyl tu zas wiecej krytyki sie nalezy - swiatla jak wielu zauwazylo zle spasowane i wogole nie pasuja ... lexus look wogole pasuje do malej ilosci aut :)

Gladka klapa niepotrzebnie (chyba) bo caly tyl jest zbyt okragly jak na kanty poloneza moze jak swiatla by byly standardowe bardziej kanciaste a zdezak tez bardziej "ostry" to gladka klapa by przeszla

 

Ogolnie przod zrobil na mnie wrazenie ale tyl je mocno popsul + kilka zbednych dodatkow

 

Ogolnie na plus biorac pod uwage ze z poldolota ciezko jest zrobic cos rasowego :)

 

Teraz do marudzacych :) Widze ze wszystkim latwo jest krytykowac cudze auta i przylepiac plakietke wiejski tuning, samemu jezdzac autem seryjnym ...

 

Dla mnie nadawac plakietke wiejski tuning mogla by tylko taka osoba ktora stuninguje swoje auto dosyc mocno wizualnie, zaprezentuje je na forum i wiekszosci (90%) auto sie spodoba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko,...... tam jest napisane RALLI ART ..... i wszystko jasne...

buahahahahah

chyba tak jest napisane, żeby dres wiedział jak się czyta REJLI :lol: no nie mogę... tył wymiata... wiejski.tuning.prv.pl jak nic !

 

 

w ogole taka dygresja... wszystkie takie homemade tuningi wygladaja wiejsko :/

http://www.ralliart.com/ i wszystko jasne.

Po co się wypowiadać na temat o którym się mało wie. :twisted:

 

Wielka sztuka jest zlecić firmie przeróbke, straaaaaasznie wielką. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za bardzo nie bierz @ducat do serca, bo nie jestem miłośnikem poldków. przyznam punkty (od 1 :? do10 :D )

przód:

-lampy 8 w miarę się komponują

-to coś na masce 6 -ujdzie

-wycieraczka 4 pomysł ma coś w sobie ale niech ją schowa pod maskę :!:

-lusterka 9 i dodatkowy plus za kierunki

-grill 1 -blee

spoiler 7 - moim skromnym zdaniem dolna krawędź niepotrzebnie wystaje na zewnątrz - przód generalnie już wygląda na ciężki, a to go dobija jeszcze bardziej, a że jest niski to dobrze

halogeny 3 - za małe - spójrz, że one "giną" w tej bryle

przedłużana maska 5 - sam nie wiem...

bok:

owiewki -3 masz rację - tylko praktyczne. w końcu on ma "wyglądać" czy być praktyczny - w tym przypadku nie da się tego w ten sposób połączyć

felgi 8- wystarczy

błotniki 8 jak wyżej

brak klamek z tyłu 1 -to jest dobre w moim trzydrzwiowym aucie :)

tył:całokształt 2

płaska maska 4

światła 1 -nie pasują i są okropnie spasowane - a fe :!:

zderzak 3 -jeśli niski przód, poszerzone i ciut obniżone boki to dlaczego tak wysoko krawędź tylnego?

a tak na marginesie - 3 dla konstruktora w fso- dolna krawędź tylnej szyby kończy się kilka cm za wysoko :)

pozostałe: jeśli taki silnik to niech wzmocni ramę, bo one nie są gotowe na więcej niż 1.5 litra, poza tym tak ciężko w bagażniku....

...to on jeszcze hamulców nie wzmocnił?!!

co do prędkości jak założy 18'' to pokaże mu 175 i znów będzie trzeba podrasować :wink:

pozostałych elementów nie oceniam bo nie widzę wnętrza

to tyle

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd wzięła się moda na pionowo postawione wycieraczki (wycieraczkę)

Nie dość że jest to niezgodne z przepisami (znajduje się w polu widzenia kierowcy) to jeszcze jest to mało pratyczne rozwiązanie.

Jak kupiłem swoje auto, to jedną z radosnych twórczości jakiegoś poprzednika były właśnie wycieraczki postawione pionowo. na początku przeszkadzało mi to tylko od strony estetycznej, ale jak zaczęło padać, to zauważyłem inne wady takiego rozwiązania. Kiedy wycierałka stoi sobie pionowo i pada deszcz, to nawet jak się przeleci po szybie, część wody zgarnie w dolną część szyby, po czym zatrzyma się w pionie. W trakcie jazdy pęd powietrza z powrotem "wtłacza" zgarniętą wode na szybę i zabawa zaczyna się od początku. Myślałem że dostanę cholery ...

jak tylko zrobiło się cieplej to powróciłem do fabrycznego rozwiązania położenia wycieraczek, chociaz kosztowało mnie to trochę własnej krwawicy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak nie badzcie tacy surowi, jak na poldka to i tak dobrze wyglada, widac ze kolo sie staral i ze sie jeszcze uczy sztuki tunningowania, i mam jeszcze jedna prosbe for all nie piszcie ze to i tamto wiocha bo ten wyraz gowno znaczy a w tym topicu wystepuje prawie w kazdym poscie ( co to k.... ma byc sa jeszcze inne okreslenia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kim trzeba być żeby łapać się za przerabianie poldka ??

-ultrabogaczem który zrobił już wszystko poza wiochą

-idiotą ?

-P0Lakiem ?!

-festyniarzem

(niepotrzebne skreślić lub połącz jeśli wyst. związek).

 

taki festyn rodem z Polski.

 

A tak poważnie napiszcie czy się wam podoba czy nie!!!

Jestem - bardzo - na NIE

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys poloneza, i bez tuningo jestem na nie... a z tuningiem jestem na "wypier***** mi z tym szitem"

RALLI SPORT... qrka jeszcze mozna bylo napisac TJUNING BAJ XXXXX albo SZOŁ MI ŁOCZ JU GAT!

rotfl

 

dla mnie polonez to symbol krowy w motoryzacji.

na pewno tego goscia duzo pracy to kosztowalo ( i nie tylko pracy ) ale to jest przerost formy nad trescia. no ale od czegos trzeba zaczac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Wiecie - przeczytałem wasze wypowiedzi na temat tego poloneza...

Może sie podobać Może sie nie podobać - ktoś włożył mnóstwo pracy i pieniędzy zeby mieć samochód taki JAKI JEMU SIE PODOBA..

Dukat - przekaż mu prosze adres strony www.fso.ptk.prv.pl - tam znajdzie takich samych maniaków jak on.

Tak - są ludzie którzy jezdzą polenezami i to lubią - mnie na przykład nie podnieca to ze mam super hiper szybki komputer z prockiem podkręconym o 30000000% i chłodzonym ciekłym azotem - ale lubie jezdzić samochodem który wygląda inaczej ni te produkowane seryjnie - i jezdze polonezem..

Wiecej - Są kluby taki8ch maniaków co lubią polonezy!!!!

FSO POLONEZ Tuning Klub i FSO Autoklub

 

I ludzie sie tam udzielają - łatwo jest krytykować czyjąś pracę a jeszcze łatwiej czyjeś gusta... Ale pamiętajcie "nie to jest ładne co jest ładne tylko to co sie komu podoba"

RESPECT dla własciciela poldka

 

RATMAN#1809

FSO Polonez Tuning Klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys poloneza, i bez tuningo jestem na nie... a z tuningiem jestem na "wypier***** mi z tym szitem"

RALLI SPORT... qrka jeszcze mozna bylo napisac TJUNING BAJ XXXXX albo SZOŁ MI ŁOCZ JU GAT!

rotfl

 

dla mnie polonez to symbol krowy w motoryzacji.

na pewno tego goscia duzo pracy to kosztowalo ( i nie tylko pracy ) ale to jest przerost formy nad trescia. no ale od czegos trzeba zaczac ;)

Łoj znosz sie na tjuningu, :D oj znosz /czytajcie panowie uważnie kolejne wypowiedzi, a niewskakujcie na koniec i jazda, choć gdybym ja tej firmy nieznał też bym na 90% zareagował na taki napis tak ja Wy, ale na szczęście wiem ze RALLI///ART to potęga w mistrzostwach świata w rajdach samochodowych. http://www.ralliart.com/ NO :!: i żeby mi to było przedostatni raz :wink: .

I kto przez takie teksty wychodzi na wiesniaka, bez urazy ale...

 

 

 

Dukat - przekaż mu prosze adres strony www.fso.ptk.prv.pl - tam znajdzie takich samych maniaków jak on.  

Przekaże, może bym im wysłał fotki!!!

 

Pozdro, ale cieszyć się należy że budzi on trochę kontrowersji, znaczy ma swój charakter.

 

Na dniach zamieszczę /jak będę miał czas/ foty noce z podswietleniem, oraz z pierwszego etapu przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pozdrowię go napewno!!!

Mam tylko nadzieje że niejechałeś czarną 2.0 sierrą, bo niedawno się z takim gostkiem scigał, wygrał serio a potem zjechali na shell'a i gostek mu pogratulował furacza. :wink:

 

Ten samochód wogóle budzi sympatię u ludzi, szczególnie u starszych taksówkarzy, podstawowy tekst "Czy niemogli robić takiego fabrycznego poloneza - widać da się". :D

hehe. Nie mam sierry, tylko Poldera 1.6 @ 1.6 :D Przez to mi zwial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...