Skocz do zawartości
Gość

KOLESIE ZA OKNEM I ICH ROZMOWY

Rekomendowane odpowiedzi

siedze sobie w domku a mieszkam na 2 pietrze wiec slysze co nieco oto fragment rozmowy :

 

,, no moze sie urodzic martwe albo umrzec w brzuchu ,, i tu nagle wskakuje inny koles ,,te qrwa a jaka jest roznica pomiedzy tym ze sie urodzi martwe a tym ze umrze w brzuchu ??????,, :evil: :twisted: i dalej nie slyszalem hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tez mieszkam na 2 pietrze i pod oknem (moze 20m od okna) mam sklep monopolowy calodobowy. Nie pytajcie mnie co ja juz slyszalem bo 1000 stron ksiazki moznaby zapisac spokojnie.  :cry: :cry: :cry: :cry: 

Pozdro

Dexter

hyhy ja do monopolu mam jakies 3 przystanki autobusem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie było coś takiego. Siedzę sobię teraz i słyszę zza balkonu ,,Kur-wa! Gdzie jest administrator tego burdelu!" :lol: :lol: Wychodzę na balkon, a tam kierowca śmieciarki ostro w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony nie może wyjechać, bo u nas są bramy na pilota i nikt mie chce go wypuścić. No to mu otworzyłem, bo nikt [gluteus maximus] nie chciał ruszyć :evil: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- zauważyłem cenzurę- zamiast słowa ,,Kur-wa'( bez myślnika) wpisywane jest słowo ,,Kurcze" :lol: . A co ma Pani Prostytutka do kurczęcia :lol: :lol: ? MOże zamiast tego wpisywać dziwka, albo bitch, zeby co po niektórzy nie wiedzieli o co chodzi :D ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...