Skocz do zawartości
michalak

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

41 z humana, 43 ze ścisłych . Liczyłem na minimum 84 więc jestem zadowolony , szkoda tylko że z matmy tylko 41 (liczyłem na więcej) , ale chyba polski był trudniejszy bo większość osób ma więcej z matmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrwa...a ja do dzis nie mam wynikoff:(( tamoja szkola jest tak poy...nawet dyrektor kodu sszkoly ne chce podac by w necie sprawdzic :( i co ja mam zrobic? testy sa podobno od tego poniedzialku juz w szkole...a nikt nie rozdaje :/// pewno z 60 bede mial !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>...a ja do dzis nie mam wynikoff:(( tamoja szkola jest tak poy...nawet dyrektor kodu sszkoly ne chce podac by w necie sprawdzic :( i co ja mam zrobic? testy sa podobno od tego poniedzialku juz w szkole...a nikt nie rozdaje :/// pewno z 60 bede mial !

tez tak mialem rok temu, ale pogadajcie z jakims nauczycielem, ktory jest w porzadku to wam przyniesie albo spisze i poda :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

83 (44 matma, 39 polak) troche zły jestem na siebie że nie 50 z matmy :oops:

 

ogólnie do szkoły będe miał jakies 161 punktów plus certyfikaty z konkursów ogólnopolskich więc raczej mnie przyjmą ( ide do czerwoniaka w Ełku , najlepsza szkoła w całym warminsko mazurskim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że same kujony na tym forum :D Ja 2 lata temu miałem 55pkt. i to nie wiem jakim cudem (wiekszość odp. ściągnięta).

Tia, kujony. Ja juz widze ja te pkt macie naprawde. W tym roku jest najnizsza srednia wynikow, a tu same asy.

 

Ponizej 80 chyba nie schodzicie

 

:roll:

 

Szkoda gadac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że same kujony na tym forum :D Ja 2 lata temu miałem 55pkt. i to nie wiem jakim cudem (wiekszość odp. ściągnięta).

Tia, kujony. Ja juz widze ja te pkt macie naprawde. W tym roku jest najnizsza srednia wynikow, a tu same asy.

 

Ponizej 80 chyba nie schodzicie

 

:roll:

 

Szkoda gadac....

Kolego co mam Ci zaświadczenie OKE zeskanować i zaprezentować?

Do opowiadania bajek to raczej ty masz ciągotki, chociażby dowodem tego jest topic o kompie za 10 k czyteż historyjka o porsche... Mnie też dziwią tak wysokie wyniki na tym forum ale wkońcu kompami zajmują się głównie ludzie inteligentni więc prawdopobnie większość mówi prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kujon .... :lol:

Nic się do tego testu nie uczyłem, matematyka to kilka wzorów i logiczne myślenie, a polski to logika przedewszystkim i przydały by się ze 2 przeczytane leORT: ORT: ORT: ktury.

A co do średniej, to pokręciłem się tu i tam(jakieś poprawki, plakaty, referaty) :D i mam 4,92 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że same kujony na tym forum :D Ja 2 lata temu miałem 55pkt. i to nie wiem jakim cudem (wiekszość odp. ściągnięta).

Tia, kujony. Ja juz widze ja te pkt macie naprawde. W tym roku jest najnizsza srednia wynikow, a tu same asy.

 

Ponizej 80 chyba nie schodzicie

 

:roll:

 

Szkoda gadac....

Kolego co mam Ci zaświadczenie OKE zeskanować i zaprezentować?

Do opowiadania bajek to raczej ty masz ciągotki, chociażby dowodem tego jest topic o kompie za 10 k czyteż historyjka o porsche... Mnie też dziwią tak wysokie wyniki na tym forum ale wkońcu kompami zajmują się głównie ludzie inteligentni więc prawdopobnie większość mówi prawdę.

Nie jestem Twoim kolega, mon.

 

Zabolal mnie twoja riposta. Ehh, stary, stary.

 

-----------

 

Dobra, nie bede sie ukrywal mam 50 | 50 pkt.

 

Plus pkt. FCE, ladnego tylka i za zbieranie puszek.

 

pfffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...