Skocz do zawartości
michalak

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja rok temu miałem 90:

47 human (najlepiej z klasy, a jeszcze w maju mi mówiła że mam zagrożenie)

43 matematyczno przyrodniczy (zaznaczyłem przyrodniczy, bo to on mi wszystko popsuł - nigdy biologii nie lubiłem)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tak sobie zadowolony :) Ale mam 40 z hum. i 41, z mat-przy. liczyłem na więcej z mat... Ale kij jest dobrze...do tego 5.0 i wzorzec :) Czyli dobrze jest :) A jak ktoś nie wierzy to tutaj dowód http://www.gim-nt.com/wyniki2004.html , ja to nr A19:) W sumie to jestem wqrzony na siebie tylko o to, że mogłem choć jeden próbny rozwiązać przed testem, albo coś poczytać, a tu nic...no ale wiem na przyszłość, że i bez nauki można napisać dobrze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu 79 pkt.

Było naprawdę proste, pisałem z głowy :) Zero nauki, tylko komp i CS :)

 

A średnia dla woj. łódzkiego wyniosła (podobno) 54 pkt :)

 

A tu teraz pole do popisu dla qjonów, ci z mniejszą ilościa pkt siedzą cicho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeh .. niezłą byśmy mieli średnią wyników na tym forum ... 45 matma -i tylko 38 polski ( rozprawka nie podeszła bod moje gusta ) ale to i tak u mnie w szkole jest najzwyższy wynik :) co z ocenami daje mi 158pkt a co do zarzutów tzw."kujoństwa" to luudzie jakbym ja się uczył to bym miał chyba same 6 i po 50 z egzaminów moja nauka do egzamu to było wejście na forum i wydrukowanie sciąg z fizyki .. zresztą średnią podwyża mi angielski, technika(to samo co infor.. robimy) i informatyka ( 5,1 ) spróbuje się dostać do Staśka w Lublinie albo do Uni , ostatecznie coś koło ojego miasta 1LO Krasnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gratulacje panowie...

 

No to teraz ja:

Humanistyczny: 45 pkt

Mat-Przyr.: 32 pkt

 

Suma: 82 pkt... to chyba 6 czy też 7 wynik z klasy, klasa miała 3 najwyższą średnią w województwie :)

 

To są dopiero kujony :P

2 kolesi było zwolnionych z mat-przyr - olimpiada :wink:

 

Laski miały po 89 :>

Szkoda gadać....

I tak wszystkie lice nasze... :)

 

Ach... zgodzę się z kolegą, że w tym roku najniższa średnia w historii... odpowiednio... (w woj. Śląskim) 21 mat-przy + 23 hum.... n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he to ja mam jeden z leprzych wynikow ze szkoly 92pkt...i tak <span style="color:red;">[ciach!]</span>owiej niz na probnych :D ale jestem zadowolony wrescie bede mogl isc do swojej wysnionej zawodowy....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gratulacje panowie...

 

No to teraz ja:  

Humanistyczny: 45 pkt  

Mat-Przyr.: 32 pkt  

 

Suma: 82 pkt... to chyba 6 czy też 7 wynik z klasy, klasa miała 3 najwyższą średnią w województwie :)

Jak dla mnie suma to 45+32 = 77 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu mialem z matmy 44 i z pol 38 suma 82, wynik niezadawalajacy mnie, ale co poradzic jak len w [gluteus maximus] siedzi i uczyc sie nie chcialo ;/

 

ps. siedzi nadal i nie kce wyjsc! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może ja w ogóle nie będę pisał... Same bdb wyniki!!!

No ale mój to było maksymalne zaskoczenie!!!

Jak usłyszałem ile dostałem się się zaj... ucieszyłem :wink:

 

Z matmy: 37pkt. - dałem maxymalnie du.. Jestem tak na siebie ... :evil: :evil: :evil:

Z polaka: 45pkt.

 

Co razem daje: 82pkt.

 

Niezłą akcje miałem w klasie: Jedna qmpela ( z laweczki ) zemdlała... Nie uwieżyła w to ile dostała... Liczyła na ok. 45pkt. a dostała 70pkt.

 

P.S. I'm BACK... :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tak zastanawiam jak kurr mozna miec z tego jeba.... ;) egzaminu 100 ptk ;o u mnie w szkole jakas dziewczyna miala :/

 

btw: mowicie ze 80 ptk to malo ciekawe co ja mam powiedziec :| jak dowiedzialem sie jaki mam wynik myslalem ze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...