Skocz do zawartości
KiVash

Zniknal pasek zadan w XP :(

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mnie to denerwuje, ze nie wiem.Po prostu zniknal mi pasek zadan i koniec.Nawet naprawa systemu nie przyniosla rezultatu.Przywracania systemu nie zrobie, bo punktu nie utworzylem, natomiast jesli utworze dodatkowe konto wsjo jest ok.

Jesli mial ktos podobny problem i go rozwiazal, prosze o pomoc.

pozdro. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pewnie pasek zminimalizowal cie sie czy jakus tak. poprostu pasek da sie rozciagac i skracac (w pionie). moze przez przypadek zweziles go w pionie tak, ze ci sie "schowal". poprostu powolutku jedz myszka w dol krawedzi ekranu i w pewnym momencie powinny ci sie pojawic takie strzaleczki jak do rozciagania okienek. kliknij myszka ppm i rozciagnij do gory i po zsprawie juz wsio powinno byc dobrze. bo razcej pasek nie uciekl sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie dzieje, w rejestrze szukalem i tez nic.strasznie mnie to irytuje.

Bardzo chcialbym dojsc tego przyczyny, bo dla mnie to cos nowego.Jak ktos mi powie i sie sprawdzi ma u mnie bronxa, nie ma sily:) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach testowania wszystkiego:

 

1. Tryb awaryjny

Uruchom w trybie awaryjnym. I znowu uruchom w awaryjnym.

Wrócił?

 

2. Naciśnij Ctrl+Esc. Pojawia się coś?

To naciśnij Esc - menu start zniknie, ale pasek zostanie, zaznaczony.

Teraz Alt+spacja, wybierz polecenie Rozmiar :-). I zmień rozmiar.

 

3.

Popatrz po rejestrze - musi być jakaś zmiana ustawień, skoro się nie pojawi, a przy nowym koncie jest ok - porównaj i przyczyna się znajdzie.

 

Swoją drogą dziwna sprawa, że ustawienie "ukryj pasek zadań", a potem odznaczenie tej opcji, nie przywraca paska.... :? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem jeszcze raz i doslownie nic.

A stalo mi sie tak po wlaczeniu jakiejs plytki ,ktora ustawia tapete przy starcie.Od tamtej pory byl zwis i pasek zadan juz sie nie pojawil.

Tryby awaryjne tez probowalem. Nie znalazlem jeszcze odnosnika w rejestrze.W kazdym razie dzieki za odzew.Jak by co,piszcie.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...