Skocz do zawartości
oSc

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

garsc roblemow z ktorymi moze ktos sobie poradzil lub wie czego probowac

ogolnie gra nie chodzi pod xp, a "zgodnosci" nie rozwiazuja problemu. sciagnalem 2 podrasowane wersje do odpalania tr pod xp ale jeden chcial oryginalne cd (a gdzies zapodzialem buehehe) a drogi uznal ze mam dziwny plik rozruchowy. ma ktos moze pomysl co zrobic? probowalem tez emulatora dosa (dosbox 0.60 i 0.61) i nawet cos chodzi i to z dzwiekiem ale niestety nie da sie na tym grac.

moze ktos poradzi zmienic system? na 98 gierka smiga ale pojawiaja sie problemy z dziekiem. moja zintegrowana karta muzyczna ac'97 niestety nie daje mi zadowolenia i wiesza mi sie wszystko przy probie ustawienia karty na sile.

probowalem tez czystego dosa i set blasterow... i tez nie wstawalo.

a pytanie brzmi: czy ktos wie jak sprawic zeby grac przyzwoicie w tr nie posiadajac sound blastera ani plytki z gierka?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo, wszystko wiesza mi kompa. nie wiem jaki chipset ma moja karta muzyczna, ale raczej nie podobny do tych z kart z listy ...pewnie bede musial sobie sprawic jakiegos taniego uzywanego sb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam dośc starty temat ale postanowiłem przejść raz jeszcze wszystkie TR

 

Problem mam z TR1. Pod Glidos'em chodzi miodzio ale wersja ograniczona :| Pojawia sie logo w grze. niestety mimo poszukiwań nie znalazłem wersji "free" bez ograniczeń. :huh:

 

Spróbowałem z dgVooDoo. Ale przy odpalaniu wywala bład "dgVooDoo is set to work as a VDD. You cannot run serverprocess" :|

 

Moze ktoś zna lekarstwo na któryś z programów.

Edytowane przez Electric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electric -> jeśli masz XP, to spróbuj mojej instrukcji STĄD

Trochę stara i opcje Advanced Installera się zmieniły w nowej wersji, ale powinno wszystko działać. Jakby co pytaj, TR1 to moja ulubiona gra i pykam w nią do dzisiaj. :D

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electric -> jeśli masz XP, to spróbuj mojej instrukcji STĄD

Trochę stara i opcje Advanced Installera się zmieniły w nowej wersji, ale powinno wszystko działać. Jakby co pytaj, TR1 to moja ulubiona gra i pykam w nią do dzisiaj. :D

Niestety nic nie skutkuje. Gra zatrzymuje sie przy napisie DOS4GW..... Posiadam Core2Duo oraz na moje nieszczęście GT7950 z którą podobno sa problemy :/

 

Szedłem za opisem z tej strony http://vogons.zetafleet.com/viewtopic.php?t=13726 ale test VGA mi nie przechodzi :| Zatrzymuje sie na pierwszej planszy i tylko wymuszenie zamkniecia aplikacji. Wiec chyba nici z tego

 

Zastanawia mnie tylko fakt ze pod Gildosem chodziło bezproblemowo. ;( Jest wersja free starsza ale tylko pod jakiś sterownik openGL pod którym nie działa.

 

p.s. Na lapku z grafiką Intel Extreme 2 poszło bez najmniejszych problemów :| Ale to lapek. Wole zagrać na PC :(

 

p.s. Udało mi sie uruchomić pod dgVooDoo jak równiez z pomocą na Gildosie :)

 

Pozdrawiam/

Edytowane przez Electric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...