Skocz do zawartości
R.i.P.

Zalman ZM80D-HP [new]

Rekomendowane odpowiedzi

No i ukazala sie juz 3-cia wersja tego pasywnego chlodzonka na GPU. Ja mialem zm80a-hp i bylem zadowolony. Sprzedalem go razem z poprzednia grafa radkiem 9500pro.

 

Zestawik mozna juz kupic w SIRIUSIE cena: 159 zł

Wprowadzone modyfikacje:

- tym razem niebieski kolor radiatora (ale wciaz ALU, a mogli dac CU)

- dodanie 2giej miedzianej przewodzacej cieplo rurki

- wiekszy przeswit miedzy radiatorami a pcb

- mozna (pewnie odplatnie) wyposazyc sie w 8 alu radiatorkow na pamieci BGA

 

Ktos sie skusi?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzji nie widziałem jeszcze, a szkoda, bo chciałbym sie dowiedzieć czy te radiatorki są w zestawie. Na niektórych screenach opakowania widzialem, ze tak, ale opisy mówia o mozliwosci "dokupienia"... nie wiem czego sie spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzji nie widziałem jeszcze, a szkoda, bo chciałbym sie dowiedzieć czy te radiatorki są w zestawie. Na niektórych screenach opakowania widzialem, ze tak, ale opisy mówia o mozliwosci "dokupienia"... nie wiem czego sie spodziewać...

Ja już kupiłem i radiatorki były w zestawie (8 szt) za 159 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, tez mam, niestety Tit 4200 nie ma zadnego czujnika temp :/ Dołozyłem sobie wentylek płaski wyjety z cheifteca na 5V (najcichysz jaki słyszłąem, ledwo dmucha) i jest całkiem spox. Całkiem passiv robi sie niebezpieczenie gorąco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

op1 jest kiepskie!! wiatraczek ten jest glosny, wiec lepiej zainwestowac w jakiegos np. glaciala.

 

OP1 do rewelacyjnych może nie należy, ale zasilany z 5V jest naprawdę bezgłośny (nie wiem tylko jak z jego żywotnością, ponieważ u mnie chodzi dopiero od ok. miesiąca). Oczywiście jeżeli tylko wymiary obudowy wam na to pozwolą (OP1 jest cieńszy od standardowego), możecie spróbować zamontować w jego miejsce inny wentylator.

Albo jeszcze lepiej, wentylator nawiewowy w boku obudowy na wysokości karty graficznej, wówczas uzyskacie dwa w jednym - wentylacja obudowy i chłodzenie karty ;-)

 

Pozdrawiam, G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, mój 9500@pro już jest chłodzony przez to cudo...

Mam do Ciebie lub tez innego uzytkownika tego chlodzenia pytanie odnosnie wysokosci radiatorkow po stronie chipa graficznego oraz miejsca jakie jest pomiedzy radiatorem Zalmana a pamieciami.

Jak ktos ma wersje "C" to tez moze podac, bede wdzieczny.

 

Z gory dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś miałem (Zalman ZM80 C) to wydaje mi sie ze jest tam za malo miejsca aby dorzucić radiatorki od strony GPU :( Versja 80D głownie (oprócz drugiej Heat Pipe) sie tym różni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...