Skocz do zawartości
metal

Ford GT40 2002 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba!

Raz że Ford

Dwa że rocznik 2002

:P  :D

Ja tam wolałbym jakieś Seicento hehe. Raz że tańsze, dwa że nie pali 100/100 i trzy że mniejsza szansa ze ktos ci go za.... ukradnie :D

kto by takie gowno chcial;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadki ten fordzik jak barszcz z uszkami :lol: :lol:

nie umywa sie zupelnie do maszyny o nazwie Mac Laren F1 GTR Cesar (1995)

___

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

TU cala stronka 8)

BTW o ile dobrze pamietam takie MacLareny kosztowaly 1000000$/szt (rowny milion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: obywda wozki (te pierwsze) niczego sobie, ale strach miec takie cudo w naszym pieknym kraju. pamietajcie - na swiecie sa rozni ludzie i komus te autko moze sie nie spodobac i pozyczy go sobie na dluuuuzzzssszzzy czas - wiecie o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: obywda wozki (te pierwsze) niczego sobie, ale strach miec takie cudo w naszym pieknym kraju. pamietajcie - na swiecie sa rozni ludzie i komus te autko moze sie nie spodobac i pozyczy go sobie na dluuuuzzzssszzzy czas - wiecie o co chodzi :)

Jesli ma sie kase na kupno takiego wozu to i ma sie pewnie kase na zebespieczenie go przed kradzierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autka niezłe...

 

A jeśli chodzi o forda to:

 

"ford <span style="color:red;">[ciach!]</span>o wort"

"nie każda morda pasuje do forda..." więc sobie nie kupie mimo że mi sie podoba i do tego ten rocznik (za młody, wolę starsze jak winko... ;)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: obywda wozki (te pierwsze) niczego sobie, ale strach miec takie cudo w naszym pieknym kraju. pamietajcie - na swiecie sa rozni ludzie i komus te autko moze sie nie spodobac i pozyczy go sobie na dluuuuzzzssszzzy czas - wiecie o co chodzi :)

zawsze ktos taki może się znaleźc, ale takie rarytasy, jedyne w swoim rodzaju rzucaja sie w oczy, chyba żeby od razu zapakowali go do TIRa... Gdzie stoi ten fordzik albo mclaren?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez nie wiem jak mozesz mitsubishi porownywac do ferrari :lol: Gwarantuje ci ze jakby staly obok siebie to evo 7 i powiedzmy ferrari 360 modena ( obecnie " najtanszy " i najslabszy model :D ) to nawet bys nie spojzal na to evo.. Choc ono tez jest fajne -- ale nie w porownaniu z ferrari.

BTW ostatni model ferrari - ENZO jest nie do <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia .. http://www.fast-autos.net/ferrari/enzopics.html

Przykladow super aut jest naprawde duuuzo i raczej maly jest sens spierania sie co lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i do tego ten rocznik (za młody, wolę starsze jak winko... ;)....

ja lubisz starsze autka to looknij TU (co prawda same Ferrari) a i zacznij od konca

spox stronka..

 

Może nia aż tak do przesady, choć klasyki mi sie podbaja, a na starsze mnie stac....

Jak np. na zjednoczenia w Zg na komisie może ktoś widział, ale jeśli ktos by przejeżdzal obok to polecam zajechać na komis obok salonu opla w Zielonej Górze. po prostu gały mi wyszły, szkoda ż nie mam cyfrowki, pokazałbym wam to cudo z 1966 (ford) wygląda to auta że... szok..(cena 26 000 pln)

Z tańszych i po tunningu jest ok np. kadet coupe... (kiedys chorowałem na takiego z wstawioną 2.0 16 v 150 PS).. taki mały diabelek.. [usmiech]

 

a to stary Maranello to dla mnie cud.... 8O że nie zarabiam więcej.. :? :x tylko zapewne za cene tego starego zabytkowego maranello mógłbym sobie dwie nówki maranello kupic , full wypas.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh Tuning to cos co nie powinno spotykac starych bryczek :( Ale niestety sie tacy ludzie dorywaja i krzywdza takie biedne autka :(

 

CAMARO fajne autko ale mnie osobiscie podoba sie 1 i 2 generacja 3 jest nieladna :(

 

Nowe sportowe bryki tez sa spox ale ford czy inne marki co ze sportem maja niewiele wspolnego to syf :)

 

A jednym z fajniejszych autek za nieduze pieniadze jest saab 900 turbo z okolic 90 roku :) o ile dobrze pamietam to min 160km z 220 leci do 100 kolo 8s za cene ponizej 20tys jest to chyba ciekawy wybor :) Do tego pelen wypas skora elektryka klima itd :)

 

Ale mazenia samochodowe mam ogromne :) Tylko ze patrze na to dosc realnie :) I nie podniecam sie czyms na co jeszcze dlugo mnie stac ne bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh Tuning to cos co nie powinno spotykac starych bryczek :( Ale niestety sie tacy ludzie dorywaja i krzywdza takie biedne autka :( 

 

CAMARO fajne autko ale mnie osobiscie podoba sie 1 i 2 generacja 3 jest nieladna :( 

 

Nowe sportowe bryki tez sa spox ale ford czy inne marki co ze sportem maja niewiele wspolnego to syf :) 

 

A jednym z fajniejszych autek za nieduze pieniadze jest saab 900 turbo z okolic 90 roku :) o ile dobrze pamietam to min 160km z 220 leci do 100 kolo 8s za cene ponizej 20tys jest to chyba ciekawy wybor :) Do tego pelen wypas skora elektryka klima itd :) 

 

Ale mazenia samochodowe mam ogromne :) Tylko ze batrze na to dosc realnie :) I nie podniecam sie czyms na co jeszcze dlugo mnie stac ne bedzie :)

wolałbys aby takie starsze autko wylądowalo na złomie? tunning jest ok. jakbys zobaczyl golfa I stuningowanego przeze mojego kolesia i przy mojej nieiwlekij pomocy to galki by ci wyszły 8O .. albo seicento mojego kuzyna z pod poznania, ze skóra w środku.. 8O

 

taki tunning to drugie urodziny dla takiego autka... jasne że lepiej by było zrobic z niego orginał, ale np. z kadeta coupe orginał nie robi wrażenia, jakis amerykaniec, stary mercedes tak ale nie takie auto dla ludu ..

 

 

A jesli chodzi o saaba 900 to rzeczywiscie jest spox...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tuning jest jedyna szansa na dalsze zycie tego autka ?

NIE

Mozna je doprowadzic do orginalnego wygladu !

A Tuning mi sie nie podoba osobiscie. Ale coz ruzni ludzie ruzne gusta :)

 

 

A tuning czegos takiego jak seicento to dla mnie nie porozumienie :)

No ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale ford czy inne marki co ze sportem maja niewiele wspolnego to syf :) 

...

gdzies Ty sie uchowal - Ford ma malo wspolnego ze sportem :lol: a kto dostarczal przez wiele sezonow silniki do Mc Laren'a w formule 1, a zkim podpisala obecnie kontrakt "stajna" Jordan'a, a jaki sportowy samochod (z tych fabrycznych) byl jednym z najlepszych na przelomie lat '80 i '90 (dla ulatwienia dodam ze nazywal Sierra XR-4

ze nie wspomne IMHO o najladniejszym samochodzie fabrycznym czyli Fordzie Mustangu z lat '60 i '70 (przy nim te Twoje Saaby to tandeta - zabawka dla zblazowanych burzujow)

___

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek mimo calego szacunku  kup wypasionego mustanga za mniej niz  20tys ? z lat 60/70 ! Jak kupisz w idealnym stanie to jestes master !

nie zmieniaj tematu - najpierw mowisz ze Ford ma malo wspolnego ze sportem i ze to syf a potem zmieniasz temat - miej wlasne zdanie i bron go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tuning jest jedyna szansa na dalsze zycie tego autka ? 

NIE 

Mozna je doprowadzic do orginalnego wygladu ! 

A Tuning mi sie nie podoba osobiscie.  Ale coz ruzni ludzie ruzne gusta :) 

 

 

A tuning czegos takiego jak seicento to dla mnie nie porozumienie :) 

No ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) hehe

Tunning obecnie dla takich aut jak np. kadet coupe wspomniany wczesniej to własciwie jedyna szansa, w inym wypadku będzie pełnil role kurnika, tudziez ...

 

tunning czegos takiego jak seiczento to może i troszke dziwne, ale jakby ktos chcial zobaczyc to autko to zapraszam do AutoSwiata z poprzedniego miesiąca (Zlot w toruniu)

 

Tunning trzeba "kochac", jak nie zalapiesz bakcyla tunning, to klapa będzie nadal dla ciebie to "nieporozumienie'. To tak jak z modyfikacjaobudow w kompie, podkręcaniem kompa, grafy, dokładanie radiatorów itd..

 

Każde autko można tunningować.. Profesjonalnie wykonany tunning to jak najbardziej super sprawa , nie mówie tutaj o polonezach albo maluchach które poobwiesane są maxymalną ilości spojlerów itd...

 

oczywści że tunniki np. starej SL z 195xx roku to by było "przestepstwo" :D ale tunning aut dla ludu moim zdaniem jet jak najbardziej OK.

 

tunning to nie obwieszaie auta maxymalną ilości spojlerów, to poprawianie niedoróbek w aucie, głowicy,silniku, wydechu (nie mylic z zakladaniem puszki po piwe na wydech :D ), kształty, to poprawa bezpieczeństwa auta , przez zastosowanie niższego , twardszego zawieszenia, itd..

 

Gdyby nie tunning to wiel garbusow dawno leżaloby na szchrocie.. ostatnio byl zjazd gdzieś pod kaliszem garbusów, "ogórków" w poprzednia sobote , jadą do Lodzi widzialem ich sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowsze fordy to moge powiedzieć m.in tyle że maja mniej trwale silniki niz opel , czy VW. Po ok 80 000 km zaczynaja stukać zaworki i trzeba wynieniać "kieliszki".. I po 100 000 zaczyna wiekzośc z nich palic olej.. (mówi o fordach z 80'-93 r. o pozotsałych sie nie wypowiadam..)

 

Firma Ford jest jak najbardziej zasłuozna w sporcie motorowym, nawet bardziej niż opel, VW, citroen,...

 

swego czasu nawet Bublewicz jeździl sierra .. i w niej zakonczyl tez swóją kariere.. szkoda gościa, byl niezły... (na pewno nie reklamowalby chipsów, jak jeden z naszych ktory po reklamie chipsow, spadl z 1 miejsca na xxx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie zmieniaj tematu - najpierw mowisz ze Ford ma malo wspolnego ze sportem i ze to syf a potem zmieniasz temat - miej wlasne zdanie i bron go...

Narazie bronie saaba :)

Na pewno saab ma mniej wspólnego ze sportem niz ford. jesli mówilibysmy o przemysle lotniczym to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu nawet Bublewicz jeździl sierra .. i w niej zakonczyl tez swóją kariere.. szkoda gościa, byl niezły... (na pewno nie reklamowalby chipsów, jak jeden z naszych ktory po reklamie chipsow, spadl z 1 miejsca na xxx)

We wproscie jest artykol 100tys polskich miljonerow i tam jest wlasnie troszke o naszym sprzedawczyku !

Eh dla mnie ten koles to smiec . dostaje kupe kasy za nic ! Za jedne mistrzostwo czegos tam ! I jeszcze sie burak wozi i podnieca jaki on bogaty ! Cymbal !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...