Skocz do zawartości
MacieX

Elastomania

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pogrywa ... ?

 

pamiętam jak dawno temu to włączyłem i przeszedłem grę słuchając szmaty Tedego ... tak więc owy motor w grze jest dla mnie z jednym kojarzony.

Jeśli ktoś gra i interesuje się modami czy czymś w tym stylu...

moze polaczymy sily i zrobimy cos wspolnie... mega mod :)

 

Gra popularna ze hey... az wierzyc sie nie chce ze taki archaizm jest nadal na topie, ale przeciez o fizyce z gry kraza juz mity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem to za wielkie slowo. Trzeba grac chyba z miesiac dzien w dzien zeby wszystkie plansze przejsc.

Gracze robili tyle plansz, ze nie sposob tego zliczyc. Powstawaly i powstawaly, pewnie kilkaset :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male a cieszy.Jezeli chodzi o mnie to raczej przyjemnosc z grania w elastomanie czerpalem siedzac przy kompie z kumplami kiedy smialismy sie w nieboglosy jezdzac motorkiem i robiac rozne akrobacje.Teraz juz mnie nie pociaga ta gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elastomania rzeczywiscie rulz :] a o tym trialu to chyba Trial Bike czy cos takiego, w tej gierce trzeba bardziej sie nagimnastykowac (wjezdzanie na opony i inne przeszkody)

a kto gral w pierwsza czesc Elastomanii czyli ACROSS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole bardziej od elastomanii Trial Bike Pro zajefajna gierka tylko troche krotsza.....ale lepszy jest model samej jazdy...polecam kazdemu....a skad pobrac.....hmmmm...demko z netu ale pelną wersje.....nie napisze bo nie chce dostac bana...ale calosc zajmuje 13mega

dodam ze mozna grac onnline...........albo pobrac sobie na dysk......oddzielną pelną wersje

http://www.miniclip.com/trialbikepro.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przynajmniej polowa z was wie co tp za gierka :P ale ja mam taki problem ZE SIE WLACZYC NIE CHCE !! !! !! :/ wlaczala sie az w pewnego razu wlaczam moja ulubiona gierke a tu sie wylacza i nawet zadnego komunikatu nie pokaze :( zadnych sterow nie instalowalem :( moze ktos mial taki problem i jakos go rozwiazal :huh: z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...